zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Pn 22, 22:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 04, 15:28 

juz ktos w jakims temacie napisal ze jak przyjedzie Wisla i pewnie wraz z nimi Slask i bedzie kto nie skacze ten za Slaskiem... i jezeli nasi kibice dalej beda sie tak zachowywali tak ja na meczu z Wisla P. chyba wszyscy wiedza co mam na mysli to moze sie skonczyc kompletna kompromitacja

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 04, 15:34 
Ja jestem co mecz u nas od kilku lat wiec i teraz mnie nie zabraknie;) a i na wyjazd czasem tez smigne;)
pozdro

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 04, 17:02 

No nie powiem wtedy była by totalna klapa, ale ja na początku byłem z boku i w sumie się nei dziwiłem że nie skakli bo była tam same stare dziadki albo kobiety z dziećmi ale druga strona troche dawałą ciała nie powiem...

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Śr 04, 17:05 

Ale myśle że mimo wszytsko damy rade i zhuczymy ich. Myśle że ostatnio tak było bo mało ludzi przyszło bi to był jednak małoprestizowy mecz, a duzo osób jeszcze mysli tym tokiem że przychodza na mecze zobaczyć wielkie drużyny. Ale ja myśle że damy rade.
Mój kolega ma przyjechać z Lecha tez z paczka to mysle że będzie git.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pt 06, 11:57 
Mam pomysl aby no rozruszac ta nasza publicznosc bardziej....np przed kazdym meczem jak spiker wyczytuje sklady to niech mowi tylko imie zawodnika!! a publicznosc jego nazwisko!!! mysle ze na meczu z Wisla to powinno wyjsc bo bedzie duzo ludzi, niech ktos temu spikerowi kto go zna niech powie zeby cos takiego zaczal robiC!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pt 06, 15:09 

Heh czemu nie, tylko wyobraź sobie jak przyjdą buraki co nazwisk nei znają. E mysle że bedzie osób bna tyle że będzie wesoło.Tylko troche lipnie teraz dali na niedziele ten mecz jeszcze na 16:30, no ale myśle że i tak damy rade się zjawić.
pzdr.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pt 27, 15:04 
Jak dla mnie priorytetem jest to, żeby wszyscy mieli szaliki. Ale nie można tego wymagać jednocześnie podnosząc ich ceny :(

Czemu u nas nie może być tak jak na Legii czy Lechu, gdzie cały stadion ma szaliki?

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pt 27, 17:35 
kondziu napisał(a):
Jak dla mnie priorytetem jest to, żeby wszyscy mieli szaliki. Ale nie można tego wymagać jednocześnie podnosząc ich ceny :(

Czemu u nas nie może być tak jak na Legii czy Lechu, gdzie cały stadion ma szaliki?

A gdyby zamiast tych pelerynek kupic kilkaset prostych szalików i oferować kupno za przystępną cenę przed wejściem na sektor- możnaby przy okazji zarobić na oprawę.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź Pt 27, 17:53 

hmm moze i nieglupi pomysl z szalkami na Lechu to fantastycznie wyglada
.... a co do spikera to dawal rade... smieszny byl.Jak najbardziej na + 8)
Czemu on sie tlumaczyl ze z Polkowic jest???heh

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź So 28, 00:16 

oprawa była SUPER, spiker dawał radę czesto jestem w Polkowicach na meczach i on tam zawsze tak podgrzewa publikę. ognie sztuczne to był świetny pomysł, siedziała koło mnie starsza pani i tak się jej spodobało, że nawet zaczeła śpiewać z nami. jeśli chodzi o szaliki to chyba wydanie 20 - 30 zł na ukochane barwy to nie jest tak dużo?? ja mam 9 naszych szalików i każdy inny a cena przy ich zakupie nie grała roli.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź So 28, 09:23 

Ja mam jeden ale za to ukochany,ponad wszystkie i on mi towarzyszy na każdy meczu mojej kochanej drużyny...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 paź So 28, 16:52 
http://i10.tinypic.com/2nteh6u.jpg
Wygląda imponująco.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 lis Cz 23, 23:10 
Oprawa Kolejki: Wielkie Zagłębie!

Najładniejsza oprawa została jednak (naszym zdaniem) zaprezentowana przez szalikowców Zagłębia Lubin podczas meczu ich ulubionej drużyny z Legią Warszawa.

O kulisach powstania tej oprawy opowiada Marcin Braszczok ze Stowarzyszenia Kibiców Zagłębia Lubin - "Wielkie Zagłębie": Naszą oprawę przygotowywaliśmy przez 5 dni. Zorganizowała ją grupa Orange City Boys 03. Słowa "...trzy kolory mienią się..." są fragmentem naszej pieśni o ukochanym klubie - Zagłębiu Lubin. Do flag dołączone zostały srebrne folie w barwach klubu czyli miedziane-biało-zielone. Dało to kapitalny efekt w połączeniu z racami. Do tego doszedł wspaniały doping na 12 tysięcy gardeł.

Źródło: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ora ... e,820196,6

Brawo!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1