zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz So 22, 02:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZAGŁĘBIE - LECH
PostNapisane: 2006 sie Śr 02, 00:18 

Zapraszamy na mecz przyjaźni.
Sobota godz.19 stadion GOS.
Zróbmy wspólnie wspaniały doping i pomóżmy naszym piłkarzą w odniesieniu zwycięstwa.
Zapraszamy wszyskich na KK - przyjdz i baw się razem z nami.
Zapraszamy również nasze FC.
poZdrawiam
i do soboty
TY TEŻ MUSISZ TAM BYĆ

Ziuber OCB

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Śr 02, 10:58 

No panowie musimy jakos wybrnac z tego co powstalo ciezko to nazwac ale musimy sie zmobilizowac i to ostro aby nie miec meczu na wyjedzie bo Przyjaciol z Poznania ma byc nawet 2 tys pozdrawiam i do zobaczenia na meczu jesli mozna to kserujmy jeszcze plakaty zawsze ktos to zobaczy

Tytuł: re
PostNapisane: 2006 sie Śr 02, 11:16 

Zapomniałem dodać . . .
WSZYSCY BIERZEMY BARWY - KOSZULKI, CZAPECZKI, SZALIKI . . .
POKAZUJEMY NOWA JAKOŚĆ ZAGŁĘBIA
To co się dzieje w klubie nas nie załamuje - pokazujemy że jesteśmy razem z naszym ZAGŁĘBIEM. Wszyscy w sobote na GOS.

poZdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie So 05, 08:51 
MKS1946 napisał(a):
No panowie musimy jakos wybrnac z tego co powstalo ciezko to nazwac ale musimy sie zmobilizowac i to ostro aby nie miec meczu na wyjedzie bo Przyjaciol z Poznania ma byc nawet 2 tys pozdrawiam i do zobaczenia na meczu jesli mozna to kserujmy jeszcze plakaty zawsze ktos to zobaczy
Stan z wczoraj to okolo 1500 biletów. Chcielibyśmy pobić rekord (1800 os na finale PP w Warszawie), choc pogoda pewnie pokrzyżuje nam plany.

Tytuł: re
PostNapisane: 2006 sie N 06, 09:40 

ludzie i jak do was mowic, jak mogilizowac, to co sie wczoraj u nas stalo to byla katastrofa. wiecej nic nei napisze my OCB sami wszystkiego nie damy rady zrobic, potrzebni nam sa tez zwykli kibice, ale to co sie stalo to porazka jakich malo. szkoda gadac.
ciekawe ile osob bedzie na cracovi 1000 bo ponoc znow ma padac - pozdrowienia dla pogodowych kibicow, ktorzy sa na dobre i na zle z druzyna.
Z

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie N 06, 11:25 

Ziuber [Żuber] a co sie dziwisz skoro kibice z mlyna widzac co sie dzieje szli sobie gdzie indziej.... chlopaki przyszli pospiewac a zastali cisze......

Pozdrowienia dla prawdziwych...

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Śr 07, 15:17 
Witam bilety kupuje w sklepie natomiast jak wchodze do autobusu to place 20 zl ?? czy kupuje bilet w cenie 35 zl i w tym jest wszystko wliczone ? Jestem z chocianowa i bardzo chce jechac na ten mecz :P tylko mam problem jak wrocic do Chocianowa po powrocie do Lubina z Poznania :lol: Ale musze byc na tym meczu nawet jak bym mial siedziec na pks cala noc ;p ;]

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Śr 07, 16:26 
W skelpie płacisz 15 zł za bilet a za autobus później przed wyjazdem.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Śr 07, 19:57 
Acha dziki :) a mam jeszcze jedno pytanie jak to jest bo czytalem na stronie ze trzeba w sklepie w ktorym nabywam bilet podac swoje dane i pesel bo niby beda sprawdzac dane przed stadionem czy to prawda bo ja pierwszy raz jade na wyjazd i sie w tym troche nie orientuje :p

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Śr 07, 20:01 

worker napisał(a):
Acha dziki :) a mam jeszcze jedno pytanie jak to jest bo czytalem na stronie ze trzeba w sklepie w ktorym nabywam bilet podac swoje dane i pesel bo niby beda sprawdzac dane przed stadionem czy to prawda bo ja pierwszy raz jade na wyjazd i sie w tym troche nie orientuje :p

W sklepie podajesz imie, nazwisko, pesel i imie ojca te dane beda sprawdzane przed stadionem w Poznaniu.
PS. Do dnia dzisiejszego sprzedanych zostalo 597 bilrtow + 30 dla jakiejs grupy, wiec 800 powinno nas tam zawitac :D

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Śr 07, 20:07 
O to "troche" nas bedzie <happy> :) jeszcze jutro ja jade po bilet i jedziemy :D:D:D

Tytuł:
PostNapisane: 2007 mar Cz 08, 08:04 
Administrator

worker napisał(a):
O to "troche" nas bedzie <happy> :) jeszcze jutro ja jade po bilet i jedziemy :D:D:D

tylko zebys dojechal na wlasciwy stadion - bo jak Ci sie tak machnie jak w przypadku tematu to wyladujesz na Sklodowskiej-Curie 98

Wysłany: Sro 02 Sie, 2006 ZAGŁĘBIE - LECH
Zapraszamy na mecz przyjaźni.
Sobota godz.19 stadion GOS.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1