zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

Liga Typera (V edycja) - Archiwum kolejek (1 - 26)
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=18&t=3972
Strona 84 z 84

Autor:  bolo69 [ 2009 cze Wt 09, 13:41 ]
Tytuł:  Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

Dogrywkę typujemy do 13 czerwca 2009r., do godz.10.00!

Dogrywkę typują:

- arturof vs paczek

- DuchessAgnes vs Johnu


Zestaw par:

1. Korona Kielce - Cracovia
2. Rubin Kazań - FK Rostov
3. Spartak Moskwa - Khimki
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar
5. Tomsk - Amkar
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21)
10. Włochy (U21) - Serbia (U21)

Autor:  arturof [ 2009 cze Wt 09, 16:25 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

1. Korona Kielce - Cracovia 2-1
2. Rubin Kazań - FK Rostov 2-1
3. Spartak Moskwa - Khimki 2-0
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 2-1
5. Tomsk - Amkar 2-1
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa 1-3
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa 0-1
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg 1-3
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21) 2-0
10. Włochy (U21) - Serbia (U21) 3-0

Autor:  paczek [ 2009 cze Wt 09, 18:24 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

1. Korona Kielce - Cracovia 2-1
2. Rubin Kazań - FK Rostov 2-0
3. Spartak Moskwa - Khimki 2-1
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 2-1
5. Tomsk - Amkar 2-1
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa 1-2
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg 1-2
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21) 1-1
10. Włochy (U21) - Serbia (U21) 2-1

Autor:  DuchessAgnes [ 2009 cze Cz 11, 17:17 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

1. Korona Kielce - Cracovia 2-1
2. Rubin Kazań - FK Rostov 2-1
3. Spartak Moskwa - Khimki 2-1
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 2-1
5. Tomsk - Amkar 2-1
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa 1-3
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa 1-2
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg 1-3
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21) 2-1
10. Włochy (U21) - Serbia (U21) 3-1

Autor:  Johnu [ 2009 cze Cz 11, 18:52 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

1. Korona Kielce - Cracovia 1:1
2. Rubin Kazań - FK Rostov 3:1
3. Spartak Moskwa - Khimki 2:0
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 2:0
5. Tomsk - Amkar 1:0
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa 1:2
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa 1:1
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg 0:2
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21) 2:1
10. Włochy (U21) - Serbia (U21) 2:1

Autor:  bolo69 [ 2009 cze Śr 17, 11:41 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka - do 13.06.09 g. 19.00 (V edycja)

Wyniki spotkań:

1. Korona Kielce - Cracovia - (mecz się nie odbył)
2. Rubin Kazań - FK Rostov 0-2
3. Spartak Moskwa - Khimki 1-0
4. Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1-1
5. Tomsk - Amkar 1-2
6. FK Moskwa - CSKA Moskwa 2-0
7. Saturn Ramenskoye - Lokomotiv Moskwa 2-0
8. Spartak Nalchik - Zenit Petersburg 2-2
9. Hiszpania (U21) - Niemcy (U21) 0-0
10. Włochy (U21) - Serbia (U21) 0-0


Wyniki dogrywki:

arturof - paczek 1-2

DuchessAgnes - Johnu 1-1


Szal wygrywa paczek, a arturof ciepłą czapkę na zimę :)

DuchessAgnes i Johnu zapraszam do następnej dogrywki..

Autor:  bolo69 [ 2009 cze Śr 17, 11:54 ]
Tytuł:  Dogrywka (II) - do 20.06.09 g. 18.00 (V edycja)

W dogrywce typujemy mecze Pucharu Konfederacji.

Typują:


DuchessAgnes vs Johnu

Zestaw par:
1. Włochy - Brazylia
2. Egipt - USA
3. Irak - Nowa Zelandia
4. Hiszpania - RPA
5. Włochy - Brazylia (wynik do przewy)
6. Egipt - USA (wynik do przerwy)
7. Iran - Nowa Zelandia (wynik do przerwy)
8. Hiszpania - RPA (wynik do przerwy)

Autor:  Johnu [ 2009 cze Śr 17, 19:13 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka (II) - do 20.06.09 g. 18.00 (V edycja)

1. Włochy - Brazylia 2:2
2. Egipt - USA 1:0
3. Irak - Nowa Zelandia 2:1
4. Hiszpania - RPA 2:0
5. Włochy - Brazylia (wynik do przewy) 1:0
6. Egipt - USA (wynik do przerwy) 0:0
7. Iran - Nowa Zelandia (wynik do przerwy) 2:0
8. Hiszpania - RPA (wynik do przerwy) 0:0

Autor:  DuchessAgnes [ 2009 cze Cz 18, 12:14 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka (II) - do 20.06.09 g. 18.00 (V edycja)

1. Włochy - Brazylia 0:0
2. Egipt - USA 1:2
3. Irak - Nowa Zelandia 1:1
4. Hiszpania - RPA 2:1
5. Włochy - Brazylia (wynik do przewy) 0:0
6. Egipt - USA (wynik do przerwy) 1:1
7. Iran - Nowa Zelandia (wynik do przerwy) 1:0
8. Hiszpania - RPA (wynik do przerwy) 0:1

Autor:  bolo69 [ 2009 cze Śr 24, 12:48 ]
Tytuł:  Re: Dogrywka (II) - do 20.06.09 g. 18.00 (V edycja)

Wyniki spotkań:
1. Włochy - Brazylia 0-3
2. Egipt - USA 0-3
3. Irak - Nowa Zelandia 0-0
4. Hiszpania - RPA 2-0
5. Włochy - Brazylia 0-3 (wynik do przewy)
6. Egipt - USA 0-1 (wynik do przerwy)
7. Iran - Nowa Zelandia 0-0 (wynik do przerwy)
8. Hiszpania - RPA 0-0 (wynik do przerwy)


Wyniki drugiej dogrywki:

DuchessAgnes - Johnu 4-3

Czapkę wygrywa Johnu, a DuchessAgnes kalendarz + vlepy

To były ostatki...zapraszam wkrótce na VI edycję..

Strona 84 z 84 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/