zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Cz 21, 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Dominik Hładun
PostNapisane: 2013 lip So 13, 18:08 
Moderator

imię i nazwisko: DOMINIK HŁADUN
data urodzenia: 17.09.1995
wzrost/waga: 190 cm/77kg
pozycja: BRAMKARZ
Obrazek

Dominik Hładun w pierwszej drużynie Zagłębia Lubin
Cytuj:
17-letni bramkarz Dominik Hładun, który zeszły sezon spędził w drużynie Młodej Ekstraklasy Zagłębia Lubin, został włączony do pierwszego zespołu.

Hładun wziął udział we wczorajszej prezentacji Zagłębia przed nowym sezonem. Z pierwszym zespołem trenował już wiosną, a trener Pavel Hapal zdecydował się go zabrać na zgrupowanie do Austrii.

Ostatnio edytowano 2013 lip N 14, 12:40 przez ImprezowyKotek, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Dominik Hałdun
PostNapisane: 2013 lip N 14, 09:02 

Czyli Forenc i Skrzyniarz papa.

PostNapisane: 2013 lip N 14, 11:34 

ImprezowyKotek napisał(a):
imię i nazwisko: DOMINIK HAŁDUN

Hładun

PostNapisane: 2013 lip N 14, 12:40 
Moderator

Jak To Zdechł? napisał(a):
ImprezowyKotek napisał(a):
imię i nazwisko: DOMINIK HAŁDUN

Hładun

Dzięki, nie zauważyłem, że przestawiłem literki :wink:

Tytuł: Re: Dominik Hładun
PostNapisane: 2013 paź Wt 01, 17:33 
Moderator

Dominik Hładun na dłużej
Cytuj:
Klub Zagłębie Lubin S.A. podpisał profesjonalny kontrakt z utalentowanym bramkarzem Dominikiem Hładunem. Nowa umowa obowiązywała będzie do końca przyszłego sezonu (czerwiec 2015). Dominik Hładun, wychowanek Miedziowych, od kilku miesięcy trenuje z pierwszym zespołem KGHM Zagłębia Lubin.

Hładun nie zadebiutował jeszcze w pierwszym zespole, ale patrząc na poczynania Gliwy i Ptaka to ma duże szanse żeby posmakować ekstraklasy i pokazać się z dobrej strony.

Tytuł: Re: Dominik Hładun
PostNapisane: 2013 paź Śr 09, 19:28 
Administrator

Dominik Hładun: Czuję się pewnie między słupkami [fragment wywiadu]

Młody bramkarz KGHM Zagłębia Lubin kilka tygodni temu przedłużył kontrakt z klubem i podpisał profesjonalną umowę. Wypada więc przedstawić kibicom Dominika Hładuna, dziś golkipera nr 3 w klubowej hierarchii, który mimo osiemnastu lat walczy już o bluzę z symboliczną „jedynką” na plecach. Wychowanek Zagłębia o bramkarskim fachu, trudnych chwilach na boisku i debiucie, na który czeka...

Co zadecydowało o tym, że związałeś się z Zagłębiem profesjonalnym kontraktem?
Dominik Hładun: - Przede wszystkim dobre warunki do treningów. Moją przyszłość wiążę z Zagłębiem, dlatego podpisałem zaproponowany kontrakt. Negocjacje troszeczkę trwały, ale dość szybko doszliśmy do porozumienia. Miałem propozycje wyjazdów na testy do zagranicznych klubów, dlatego musiałem sobie wszystko przemyśleć. Doszedłem jednak do wniosku, że mam szanse przebić się do pierwszego składu Zagłębia, a później ograć się w polskiej ekstraklasie. Na ewnetualny wyjazd przyjdzie czas później.

Czujesz się częścią pierwszej drużyny Zagłębia, od kilku miesięcy trenujesz z zespołem, ale póki co, nie zadebiutowałeś w oficjalnym meczu…
- Czuję się częścią zespołu, bo trenuję na równych zasadach, z pozostałymi kolegami. Póki co, nikt mnie jeszcze nie rozpoznaje na ulicy (śmiech). Najważniejsze, że robię postępy i być może przybliżam do ligowego debiutu.

Faktycznie słyszałem trochę pozytywnych opinii na Twój temat, trenerzy i koledzy uważają, że zrobiłeś duży postęp.
- Nie chcę siebie oceniać. Ja czuję się pewniej między słupkami.

Byłeś zaskoczony, kiedy dowiedziałeś się, że trenerzy dołączają Cię do pierwszej drużyny i jedziesz na przedsezonowe zgrupowanie do Austrii?
- Przyznam, że byłem bardzo zaskoczony i szczęśliwy. Nie spodziewałem się, że tak szybko trafię do pierwszej drużyny.

Najbliżsi uwierzyli, kiedy się pochwaliłeś, że wyjeżdżasz na zgrupowanie z pierwszym zespołem?
- Uwierzyli! Tato to wielki kibic Zagłębia i jest ze mnie dumny. Koledzy ze szkoły nie wierzyli mi, kiedy się pochwaliłem. Dopiero kiedy ukazała się informacja na oficjalnej stronie internetowej, to przyznali mi rację.

Bardzo zmieniło się Twoje życie?
- Życie praktycznie się nie zmieniło, trudniej tylko pogodzić treningi ze szkołą. Kiedy jednak mogę, to chodzę się uczyć. Wspierają mnie rodzice, pilnują, żebym nie zawalił szkoły.

http://goo.gl/S5zD6w

Szczerze powiedziawszy to chyba kazdy liczy ze Dominik lub Tomek dostana swoja szanse juz ... "na wczoraj". Moim zdaniem jezeli po 11 kolejkach miedzy slupkami nie stanal jeszcze Ptak to znaczy ze rowne szanse na to ma Haldun - czego mu szczerze zycze.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Strefa czasowa: UTC + 1