zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Wt 11, 02:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aleksander Kwiek
PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:06 

Aleksander Kwiek piłkarzem Zagłębia Lubin
http://45x2.cba.pl/viewtopic.php?t=4203

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: TRANSFERY... część 2
PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:06 

Aleksander Kwiek został nowym piłkarzem Zagłebia Lubin:

http://www.90minut.pl/news/213/news2130 ... Lubin.html

Chłopak na koncie ma 212 meczów w ekstraklasie, wiele dobrych ale także słabszych meczów, do tego ta kariera mogła być o wiele bogatsza, nie mniej życze mu by był jeszcze lepszy niż w Zabrzu, bo ostatnie 2,3 lata miał na prawdę udane i oby jego kariera nie poleciała do dołu, tylko do góry, jeśli wierzyć różnym "głosom " to niedługo zobaczymy kolejnych a na celowniku są Przybecki który jest bardzo blisko Zagłebia, Klich i jakiś obrońca z Widzewa. Czas pokaże.

Tytuł: Re: TRANSFERY... część 2
PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:12 
Moderator

Mam nadzieję, że będzie wzmocnieniem. Był wolnym zawodnikiem, tu przyszedł na pewno po regularne, wyższe wypłaty. Ma 30 lat, więc nie wiem jak u niego z ambicją na tym etapie kariery, ale mam nadzieję, że nie dopadnie go syndrom Zagłębia.

Tytuł: Re: Aleksander Kwiek
PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:33 
Administrator

Środkowy pomocnik podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin. Umowa, która wejdzie w życie w lipcu, będzie obowiązywała przez najbliższe dwa lata i znalazł się w niej zapis o przedłużeniu o kolejny rok. Przez ostatnie trzy sezony Aleksander Kwiek reprezentował barwy Górnika Zabrze, należał do wyróżniających się w lidze pomocników. Pierwszemu letniemu nabytkowi Zagłębia życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w miedziowych barwach.

W przeszłości Aleksander Kwiek reprezentował barwy między innymi: Odry Wodzisław, Wisły Kraków, Korony Kielce, Górnika Łęczna, Jagielloni Białystok oraz wspomnianego Górnika Zabrze. Z końcem czerwca upływa jego kontrakt z Górnikiem, do Zagłębia Lubin Kwiek przyszedł bez kwoty odstępnego

zrodlo
http://goo.gl/nDIxN

kariera:
http://goo.gl/TYiOi

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 07:19 

Cóż... pozostaje życzyć powodzenia, choć w naszym klubie powinno się raczej życzyć chęci i ambicji do grania.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 07:34 

Patrząc na jego statystyki, to widać tendencję wzrostową. Oby tak dalej. Powodzenia!

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 11:26 

Nie bardzo potrafię podać przykład zawodnika Górnika Zabrze, który w ostatnich latach po udanym sezonie w Zabrzu prezentowałby się jeszcze lepiej w nowym klubie. Może Alek będzie pierwszy, taki wyjątek potwierdzający regułę :)
Witamy w Lubinie.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 12:09 
TROLL
TROLL

W Zabrzu się cieszą! podobno jeszcze gorszy od Jeża na obecną chwile , ale jaja!

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 12:11 

Aleksander to Olek to po pierwsze, po drugie statystyki Kwieka są niezłe, niech się cieszą w Zabrzu, jak są pajacami i się cieszą że stracili wartościowego gracza który w przodzie robił różnicę to tylko pogratulować śmiesznych kibiców, a po trzecie Kwiek jest piłkarzem który potrafi rozgrywać, dogrywać i w przeciwieństwie do Jeża ma tą dynamike, a totalnym kretynizmem jest naśmiewanie się z gościa który jeszcze nie zagrał minuty w Zagłębiu.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 12:16 
TROLL
TROLL

Lupus napisał(a):
Aleksander to Olek to po pierwsze, po drugie statystyki Kwieka są niezłe, niech się cieszą w Zabrzu, jak są pajacami i się cieszą że stracili wartościowego gracza który w przodzie robił różnicę to tylko pogratulować śmiesznych kibiców, a po trzecie Kwiek jest piłkarzem który potrafi rozgrywać, dogrywać i w przeciwieństwie do Jeża ma tą dynamike, a totalnym kretynizmem jest naśmiewanie się z gościa który jeszcze nie zagrał minuty w Zagłębiu.

Pożyjemy zobaczymy!

Sernas jak odchodził z Widzewa też kibice z Łodzi odetchnęli twierdząc że jak ma strzelać to podaje a jak ma podawać to strzela i mieli racje w 100% takich przykładów jest więcej! ja już na wstępie bym go nie glorofikował, niech pokarze te dwa sezony co potrafi wtedy się oky, póki co w Zabrzu łez nie wylewają! Predzej zamiast Kwieka widziałbym Kiełba!

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 12:35 

Lupus,

Żabole wołali na niego "Alek", a ty sobie możesz wołać "Olek", czy nawet "Sasza" - to po czwarte.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 12:46 

Oni sobie mogli wołać... Jakbyś oglądał Lige Plus gdy gościem był własnie Kwiek to byś wiedział że Aleksander to Olek a nie Alek i prowadzący po "przeriwe na reklame" po tym jak Kwiek im powiedział że Aleksander to Olek zeszli z Alka na Olka, więc najpierw doucz się że Alek to Aleksy a Olek to Aleksander.

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 13:04 

Lupus napisał(a):
Oni sobie mogli wołać... Jakbyś oglądał Lige Plus gdy gościem był własnie Kwiek to byś wiedział że Aleksander to Olek a nie Alek i prowadzący po "przeriwe na reklame" po tym jak Kwiek im powiedział że Aleksander to Olek zeszli z Alka na Olka, więc najpierw doucz się że Alek to Aleksy a Olek to Aleksander.

I vis-à-vis Lupus 8)

Ostatnio edytowano 2013 cze Wt 04, 13:05 przez Szach, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 13:04 
Administrator

Zaskakujące słowa Aleksandra Kwieka. Piąte miejsce z Górnikiem Zabrze cenniejsze niż mistrzostwo z Wisłą

Aleksander Kwiek oficjalnie pożegnał się z kibicami Górnika Zabrze.
Rozgrywający Górnika opuszcza zabrzański klub i przenosi się do Zagłębia Lubin, z którym podpisał dwuletni kontrakt. - Chciałbym w pierwszej kolejności podziękować kibicom za wsparcie, jakiego udzielili mi przez 3 lata mojej gry w Zabrzu. Chciałbym także podziękować sztabowi szkoleniowemu Górnika, a przede wszystkim trenerowi Adamowi Nawałce. Dziękuję wszystkim, którzy sprowadzili mnie do klubu, m.in. Tomkowi Wałdochowi i Krzysztofowi Majowi. To dzięki nim przeżyłem najlepsze chwile w mojej karierze piłkarskiej. Z Wisłą Kraków zdobyłem mistrzostwo Polski i dostałem złoty medal, jednak piąte miejsce wywalczone z Górnikiem ma dla mnie większą wartość. Dlaczego przechodzę do Zagłębia Lubin? Po prostu chciałem coś zmienić, podjąć nowe wyzwanie - mówi Kwiek.

http://goo.gl/zpfIf

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 cze Śr 05, 16:42 

horacyś napisał(a):
Sernas jak odchodził z Widzewa też kibice z Łodzi odetchnęli twierdząc że jak ma strzelać to podaje a jak ma podawać to strzela i mieli racje w 100% takich przykładów jest więcej! ja już na wstępie bym go nie glorofikował, niech pokarze te dwa sezony co potrafi wtedy się oky, póki co w Zabrzu łez nie wylewają! Predzej zamiast Kwieka widziałbym Kiełba!

Jak Sernas odchodził z Zagłębia to wszyscy mieli Kebabów za idiotów a tymczasem Sernik w Turcji rozegrał się na dobre.

Nie ma recepty na idealny transfer. Zawsze jest jakieś ryzyko, że coś się nie uda, że zawodnik się nie zaaklimatyzuje. W Zagłębiu możemy spodziewać się wielu nowych twarzy. Ciekawy jestem jak to wszystko się ułoży, jak uda się zgrywanie nowej drużyny, kto będzie rządzić w szatni, kto będzie wiódł prym na boisku itd itd... niewiadomych jest wiele. Kwiek jest pierwszym zawodnikiem, który przyszedł do nas tej przerwy. Wychodzi na to, że już od jakiegoś czasu był dogadany z klubem. To chyba dobrze, bo można wnioskować, że i Jemu i klubowi zależało na podpisaniu kontraktu.
Pożyjemy,zobaczymy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1