zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Śr 19, 16:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Paweł Oleksy
PostNapisane: 2014 lut So 22, 17:54 
Administrator

Fakt... bo Piast remisuje na wyjezdzie z Widzewem grajac w przewadze przez 2 polowe, choc na 9minut przed koncem spotkania zdolali strzelic bramke dajaca prowadzenie.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 lut So 22, 18:03 

Chodziło mi o poziom naszych rezerw, a nie ekstraklasowego Piasta :)

PostNapisane: 2014 lut So 22, 22:01 

Widzę, że na forum zaczęła się nowa moda: "jazda" po wychowankach.

Oleksy, Woźniak, Azikiewicz...

PostNapisane: 2014 lut So 22, 22:06 

Dlaczego jazda?

Nie zauważyłeś tendencji, że w pewnym momencie oni byli tak pompowani, że nie ważne, czy byli słabi, czy nie, to i tak grali?

Nie na tym rzecz polega. Chyba tylko idioci źle życzą Woźniakowi na wypożyczeniu, czy też Azikiewiczowi w rezerwach, na którego klub od pewnego czasu chucha i dmucha.

Każdy z nich ma szansę, żeby do tego zespołu wrócić i grać, jednak musi się zawziąć i ciężko pracować.

My możemy spoglądać z boku i liczyć na to, że im się uda.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 lut So 22, 22:12 

Cytuj:
Oleksy to bardziej drastyczny przykład. Pół roku temu wrócił z wypożyczenia do Gliwic w glorii odkrycia ligi. Ponieważ menedżer miał dla niego oferty m.in. z niemieckiego Aue, a kontrakt Oleksego był bardzo niski (ok. 3 tys. zł miesięcznie), piłkarza przekonano do pozostania w Zagłębiu, podnosząc mu pobory blisko dziesięciokrotnie. Minęło kilka miesięcy i 23-letni defensor jest w rezerwach. W klubie są bardzo rozczarowani jego podejściem, bo piłkarz poddał się niemal natychmiast, gdy zorientował się, że przegrywa walkę o miejsce na lewej obronie z Djordje Čotrą. 

źródło: sports.pl

PostNapisane: 2014 lut Cz 27, 15:30 
Moderator

Paweł Oleksy będzie piłkarzem Arki Gdynia
Cytuj:
Wszystko wskazuje na to, że piłkarzem Arki Gdynia będzie obrońca KGHM Zagłębia Lubin Paweł Oleksy. Zawodnik do I-ligowca ma zostać wypożyczony.

Paweł Oleksy nie może liczyć na regularną w KGHM Zagłębiu Lubin. Wiele mówiło się o tym, że zawodnik przeniesie się do innego zespołu z T-Mobile Ekstraklasy, Piasta Gliwice. Teraz, jest już niemal pewne, że obrońca wiosnę spędzi w I-ligowej Arce Gdynia. O przenosinach Oleksego do Gdyni poinformowała agencja menedżerska reprezentująca zawodnika, Sport-IMA Football Management Agency.Wszystko wskazuje na to, że piłkarzem Arki Gdynia będzie obrońca KGHM Zagłębia Lubin Paweł Oleksy. Zawodnik do I-ligowca ma zostać wypożyczony.

Obrazek

PostNapisane: 2014 maja Pn 19, 17:54 

http://www.90minut.pl/news/233/news2330 ... -Arka.html

Gola dla Arki zdobył także Paweł Oleksy, szkoda że ten gol nie przybliżył Arki do ekstraklasy.

PostNapisane: 2014 maja Pn 19, 18:39 
Administrator

oj tam, fajny mecz przyjazni bedzie.
Brawo Pawel, zycze Ci zebys tym razem po powrocie z wypozyczenia wykorzystal swoja szanse.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 lip Wt 08, 20:47 
Moderator

Cytuj:
:arrow: http://www.zaglebie.com/news/2014-07-08/paweł-oleksy-istotny-będzie-start-w-lidze - Paweł Oleksy: Istotny będzie start w lidze

Lewy obrońca KGHM Zagłębia Lubin o powrocie do Miedziowego klubu i przygotowaniach do nowego sezonu.

Wracasz do Zagłębia i podobnie jak rok temu, znowu będziesz musiał udowodnić, że zasługujesz na grę w Miedziowych barwach.
Paweł Oleksy: - Za mną, podobnie jak i za Zagłębiem, nieudany rok. W zasadzie straciłem sezon, co tu dużo mówić, było fatalnie. Robię wszystko, by podobny scenariusz się nie powtórzył.

Dlaczego było aż tak źle?
- Rok temu wracałem do Zagłębia z dużymi nadziejami, chciałem pójść krok do przodu, po udanym sezonie w Piaście Gliwice. Nie udało się, mogę mieć pretensje tylko do siebie. Starałem się robić wszystko jak najlepiej, chociaż pewnie popełniłem pewne błędy. Postaram się wyciągnąć z nich wnioski, by moja forma poszła do góry, na czym skorzysta Zagłębie. Wierzę, że będzie zdecydowanie lepiej.

Zimą zostałeś wypożyczony do pierwszoligowej Arki, w Gdyni również nie wyszło.
- Kiedy trafiłem do Arki, to czułem, że z formą nie jest najgorzej. Niestety doznałem kontuzji i wypadłem z gry na kilka dobrych tygodni. Na szczęście udało mi się rozegrać kilka spotkań, myślę, że pozostawiłem po sobie choć minimalnie dobre wrażenie. Wiosna nie była jednak taka, bym mógł być z siebie zadowolony. W Gdyni pewnie też liczyli na więcej.

Nie straciłeś wiary w umiejętności?
- Nie jest aż tak źle. Dobrze czułem się zimą, kiedy trafiłem do Arki. Niestety miałem problemy ze zdrowiem, a bardzo potrzebowałem regularnych występów, by wrócić na właściwe tory. Doskonale wiem, że regularna gra przekłada się na piłkarską formę. Zimowe przygotowania utwierdziły mnie w przekonaniu, że może być lepiej, bo czułem się wówczas mocny. Teraz pozostaje mi jeszcze mocniej nad sobą pracować, by zminimalizować ryzyko urazów. Wiem, że po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym, po występach w meczach sparingowych, będę dobrze przygotowany do ligi.

Pierwsze liga to odpowiedni poziom, by się odbudować.
- Na tym poziomie jest dziś Zagłębie i wszyscy zawodnicy. Mamy okazję, by pokazać, że potrafimy grać lepiej w piłkę. Zabraliśmy się do roboty.

W szatni Zagłębia pojawił się duch drużyny?
- Można pokusić się o stwierdzenie, że w szatni panuje bardzo dobra atmosfera. Pracujemy z psychologiem, mamy dodatkowe zajęcia, współpracujemy wykonując różne zadania. Oczywiście atmosferę w piłkarskiej szatni budują również wyniki, dlatego tak istotny będzie start w rozgrywkach. Zbudowaliśmy już pewną atmosferę, mam nadzieję że pojawią się kolejne pozytywne bodźce – w postaci dobrych rezultatów.

Lewa obrona to jedna z najmocniej obsadzonych pozycji w Zagłębiu: Dorde Cotra, Paweł Oleksy i młody Piotr Azikiewicz. Trener Stokowiec ma z czego wybierać.
- Każdy z nas chce grać, więc rywalizujemy o miejsce w składzie. Ławka nikogo nie interesuje. Zdrowa rywalizacja dobrze wpływa na drużynę.

Jak układa się współpraca z nowym sztabem szkoleniowym.
- Myślę, że układa się dobrze. Pracujemy ze sobą od dwóch tygodni, rzuca się w oczy przygotowanie trenerów. Wszystko organizują bardzo profesjonalnie. Ufamy sobie nawzajem. Podoba mi się, że trener Stokowiec szybko wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Szkoleniowiec ma pewne oczekiwania wobec zawodników na poszczególnych pozycjach i po popełnionym błędzie natychmiast reaguje. Dzięki temu nikt nie ucieka od odpowiedzialności, jak piłkarz coś zawali, to szybko wie, gdzie popełnił błąd.

PostNapisane: 2015 lut Cz 19, 07:33 
Moderator

Cytuj:
Paweł Oleksy piłkarzem Ruchu

Paweł Oleksy podpisał obowiązujący do końca czerwca 2017 roku kontrakt z Ruchem Chorzów. 23-letni boczny obrońca jesienią reprezentował Zagłębie Lubin.

Oleksy w Zagłębiu zagrał tylko w siedmiu meczach I ligi i po rundzie jesiennej poprosił o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Półtora tygodnia później rozpoczął treningi z Ruchem. W chorzowskim klubie będzie grać z numerem 23.

źródło: Sport-IMA Football Management Agency / Ruch Chorzów

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1