zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź Wt 17, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kto następcą Hapala ?
PostNapisane: 2013 lip Wt 30, 23:31 

Poczytałem, przemyślałem i tak wydaje mi się iż jest to decyzja na plus.
Brak tej drużynie stylu, pomysłu na grę. Piłka do Papy, kontry, częste rozgrywanie piłki w szerz i tak w kółko.
Buczek z młodym składem w Polkowicach wspartym paroma bardziej doświadczonymi zawodnikami wg mnie osiągnął dobry wynik.
Czy to się przełoży na nasz zespół? Zobaczymy. Również ciekawią mnie jego preferencje taktyczne

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 03:50 

muad napisał(a):
"znikniete" info

Obrazek

Zaraz, zaraz, zaraz..... a ten cały "derektor" to przypadkiem nie Wojtala? Przeciez on za sytuacje jest niemniej odpowiedzialny jak Hapal, cyrk na kolkach. Za chwile sie dowiem, ze "derektor" postanowil zwolnic prezesa. O co tu chodzi? Kim w ogole jest ten koles? Na jakiej podstawie podpisano z nim umowe na 3 lata?

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 06:56 
Moderator

MarcoV napisał(a):

Zaraz, zaraz, zaraz..... a ten cały "derektor" to przypadkiem nie Wojtala? Przeciez on za sytuacje jest niemniej odpowiedzialny jak Hapal, cyrk na kolkach. Za chwile sie dowiem, ze "derektor" postanowil zwolnic prezesa. O co tu chodzi? Kim w ogole jest ten koles? Na jakiej podstawie podpisano z nim umowe na 3 lata?

Paweł Wojtala
Cytuj:
Dyrektor ds. Spraw Sportu Profesjonalnego w Zagłębiu Lubin Paweł Wojtala odpowiedział na kilka pytań, które ostatnio nurtują kibiców.[...]

Czyli Wojtala podpisał się pod tym żeby pozbyć się Hapala. To świetnie musiała się układać ich współpraca przy transferach. Widocznie Wojtala uznał, że zrobił tak wybitne transfery (mimo braku np lewoskrzydłowego), że drużyna powinna wygrywać wszystko. Ha, może oprócz komisji transferowej będziemy mieli teraz komisję ds. zwolnień?

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 08:01 
Moderator

ImprezowyKotek napisał(a):
MarcoV napisał(a):

Paweł Wojtala
Cytuj:
Dyrektor ds. Spraw Sportu Profesjonalnego w Zagłębiu Lubin Paweł Wojtala odpowiedział na kilka pytań, które ostatnio nurtują kibiców.[...]

Czyli Wojtala podpisał się pod tym żeby pozbyć się Hapala. To świetnie musiała się układać ich współpraca przy transferach. Widocznie Wojtala uznał, że zrobił tak wybitne transfery (mimo braku np lewoskrzydłowego), że drużyna powinna wygrywać wszystko. Ha, może oprócz komisji transferowej będziemy mieli teraz komisję ds. zwolnień?

Bez przesady. Przecież Wojtali obowiązkiem jest także kontrola nad całym sportowym pionem w klubie - nic dziwnego, że musiał wydać opinię na temat Hapala i wcale nie znaczy to, że się nie dogadywali między sobą. Tutaj bym się jakiejś wielkiej patologii akurat nie dopatrywał... To chyba normalne, że szef zwalnia podwładnego? Gdyby to się odbyło bez jego udziału, to by było dziwne.

Czekam na informację dotyczące zmian w sztabie szkoleniowym - wiadomo, że odejdzie Brunegraf razem z Hapalem. Kto więc będzie asystentem Buczka? Ciekawi mnie to, nie powiem.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 08:04 

Coś z horacysia:
horacyś napisał(a):
Hapal to taki Czeski Liczka ! teraz Liczka a póżniej piczka

Byłem widziałem i powiem ze dupy nie urywa, Zagłębie bardzo słabiutko! z Pogonią taryfy ulgowej nie będzie, jest tak samo jak w rundzie poprzedniej albo i gorzej! to Miedż powinna wygrać choć sam wynik nie ma znaczenia, nie będę weryfikował swojego wcześniejszego wpisu ze po piątej kolejce zmiana trenera tylko wcześniej! Nie jeszcze tego nie zweryfikuje, licze na cud bo cudaków jest mnogo!

Kolejnie napisze aby te klubowe psy dorysowały mi kolejnego trolla 90% odwiedzających to forum obraża mnie i pisze pod moim adresem obelgi a wychodzi na to że to ja zawsze mam 99% racji! to z kim jest tutaj coś nie tak

Coś ze mnie:
Szach napisał(a):
Horacyś - Bajki piszesz i jesteś zdziwiony, że inni się wkurzają?
Wydaje Ci się, że Zarząd zapłaci Hapalowi milion odszkodowania, ponieważ 3 miesiące temu przedłużył z nim kontrakt?
Równie dobrze możemy rozmawiać o kosmitach i latających talerzach.
Jeśli jednak wierzysz w to - to proponuje pisać na adres:

Zagłębie Lubin S.A.
ul. M. Skłodowskiej-Curie 98
59-301 Lubin

A tutaj zacznij pisać coś konstruktywnego, a nie zabawiaj się w Kasandrę. Z Hapalem poczekaj do tej swojej 5 kolejki.
Przecież o swojej niechęci do Hapala przypominasz przy każdej okazji. My to już znamy i nie mamy ochoty czytać tego po raz kolejny, bo to nic nie wnosi. Wydaje mi się, że bawi Cię po prostu trollowanie.

Fajnie to rzeczywiście wszystko wygląda. Wyszło, że rację ma facet, który uparcie, uciążliwie, głosił w kółko jedną tezę, która choć prawdziwa, to nawet nie potrafił jej udowodnić, wypisując różne farmozony. Gdzie tu logika i sens.
Jak nic Bestrzyński i Wojtala zasłużyli na nagrodę im. Horacysia za przedłużenie kontraktów Hapalowi i Wojtali. :shock:
A ja od dziś zajmuję się na pewien czas astronomią i myciem talerzy 8)

P.S.
Trzymam kciuki z Adama Buczka. :)

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 08:10 

Podczas meczu z Piastem komentujacy na Polsacie Feddek opowiadal o swojej rozmowie z Wojtala. Ponoc nasz dyrektor mowil mu, ze wiele razy rozmawiajac z Hapalem sugerowal, ze uporczywie wystawiany, slabo grajacy Jeż ciagnie druzyne w dol i "w koncu pociagnie za soba takze Ciebie".

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 10:47 

Buczek to młody trener który chce się pokazać w świecie i udowodnić że coś znaczy. Wystarczy obejrzeć ostatni wywiad z nim który jest na stronie klubowej. Już tam mówił że nie będzie ograniczał się do samej analizy tylko będzie poszerzał swoje obowiązki. Zależy mu żeby prowadzić drużynę. Dodatkowym plusem jest fakt że Zagłębie to jego życie.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:08 

chyba najgorszy moment na zwolnienie trenera (o ile to w ogóle prawda). mamy teraz dłuższy sezon i niewykluczone, że te zespoły które teraz są w gazie pod koniec sezonu spuchną. Z resztą cała ta sytuacja ze zwolnieniem Hapala to komedia. Najpierw daje się mu pełne poparcie, zaraz potem w mediach pojawia się informacja, że zostaje zwolniony, strona klubowa potwierdza wiadomość, po czym ją usuwa... To jest jakiś cyrk na kółkach... A jak przegrają z Lechem to będzie można zwalić na zawirowanie w sztabie trenerskim.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:13 
Administrator

i nie tylko z Lechem...
edd13 napisał(a):
A jak przegrają z Lechem to będzie można zwalić na zawirowanie w sztabie trenerskim.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:25 
Moderator

KOtzU! napisał(a):
i nie tylko z Lechem...
edd13 napisał(a):
A jak przegrają z Lechem to będzie można zwalić na zawirowanie w sztabie trenerskim.

Władze mogą być znów spokojne. Bo przecież trenera, który przegrywał zmienili, więc nowy niezależnie od tego czy Buczek będzie wygrywał czy przegrywał, to też będą mówić, że dają mu czas, że efekty przyjdą itp. Lech też jest pod presją, bo mają tylko 2 pkt, a w ostatnim meczu nie wygrali mimo prowadzenia i tego, że grali o jednego więcej. Mecz Zagłębie-Lech to mógłby być mecz o posadę trenera.

O, znów info na głównej:
Adam Buczek przejął obowiązki trenera I drużyny

Cytuj:
Zarząd Zagłębia Lubin S.A. informuje, iż podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Pavlem Hapalem, trenerem pierwszej drużyny. Jego obowiązki przejmie Adam Buczek, członek sztabu szkoleniowego, pełniący dotychczas funkcję asystenta trenera Hapala. Równocześnie zarząd oraz pracownicy dziękują dotychczasowemu szkoleniowcowi za jego pracę, szczególnie za utrzymanie drużyny w ekstraklasie, w trudnym dla zespołu sezonie 2011/2012. Ponadto władze i pracownicy klubu życzą byłemu trenerowi sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:31 

Pozbycie się Hapala w tym momencie to według mnie bardzo duży błąd zarządu. Mógł poprowadzić nasz klub jeszcze w meczu z Lechem. Po tym meczu byłoby wszystko jasne czy się nadaje czy nie. Myślicie, że jak będzie Buczek to zaczną grać... :lol:

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:34 

Misza napisał(a):
Pozbycie się Hapala w tym momencie to według mnie bardzo duży błąd zarządu. Mógł poprowadzić nasz klub jeszcze w meczu z Lechem. Po tym meczu byłoby wszystko jasne czy się nadaje czy nie. Myślicie, że jak będzie Buczek to zaczną grać... :lol:

Tu chodzi o samo podejście zawodników. Hapal sobie nie radził z nimi. Drużyna była nijaka. Wiadomo że nikt nie spodziewa się samych wygranych ale być może Buczek będzie miał do tych chłopaków lepsze podejście i będą w końcu zostawiać serce na boisku.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 11:39 

Roy_Keane napisał(a):
ImprezowyKotek napisał(a):
MarcoV napisał(a):

Paweł Wojtala
Cytuj:

Bez przesady. Przecież Wojtali obowiązkiem jest także kontrola nad całym sportowym pionem w klubie - nic dziwnego, że musiał wydać opinię na temat Hapala i wcale nie znaczy to, że się nie dogadywali między sobą. Tutaj bym się jakiejś wielkiej patologii akurat nie dopatrywał... To chyba normalne, że szef zwalnia podwładnego? Gdyby to się odbyło bez jego udziału, to by było dziwne.

Czekam na informację dotyczące zmian w sztabie szkoleniowym - wiadomo, że odejdzie Brunegraf razem z Hapalem. Kto więc będzie asystentem Buczka? Ciekawi mnie to, nie powiem.

Mam nadzieję, ze Wojtala na swoj temat tez wydał krytyczną opinie, mi po prostu coś tu zgrzyta. Nie wiecej niz kilka dni temu chyba tutaj na orgu czytałem jakiś przedruk z prasy jak to podobno Hapal sie skarżyl juz na koneiec sezonu, ze stracono do niego zaufanie i odsunięto go od transferów. Więć pytam się dlaczego nie wypieprzono pepika 2 miesiące temu? Jak juz opadnie po nim kurz to sugerowal bym sie blizej przygladnac temu dyrektorowi calemu. Bo na razie, nie twierdzę, że tak jest, ale po prostu wygląda to tak jakby ktoś robił interesy poza trenerem, a hapalem wytarł sobie ryja.

Trenerze Buczek, powodzenia!, głowa do góry i twardo. Nie dać sie zapedzić w kozi róg, niech Pan nie bedzie pionkiem w niczyjej grze.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 12:23 

Info potwierdzone wiec mozna sobie pospekulowac. "Buczkowe" Zagłębie moze wygladac np tak:

Kozioł - Rymaniak, Banaś, Guldan (Godal), Oleksy (Magdziak) - Piątek (K-Haberek), Rakowski, Kwiek - Przybecki (Błąd), P. Bryła (Azikiewicz) - Jankowski (Papa, Woźniak)

Nie mamy w kadrze lewego pomocnika, wiec moze Buczek zainteresuje sie Bryłą ktorego zna i ktory juz w ekstraklasie w naszych barwach debiutowal.

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 12:39 

muad napisał(a):
Podczas meczu z Piastem komentujacy na Polsacie Feddek opowiadal o swojej rozmowie z Wojtala. Ponoc nasz dyrektor mowil mu, ze wiele razy rozmawiajac z Hapalem sugerowal, ze uporczywie wystawiany, slabo grajacy Jeż ciagnie druzyne w dol i "w koncu pociagnie za soba takze Ciebie".

Sorry, ale dla mnie to jakieś niepoważne. I tylko potwierdza, że coś tu zgrzytało. Wychodzi na to, że od dłuzszego czasu były napięcia, a Wojtala chodzil po kolegach dziennikarzach i nadawal na pepika, po mojemu to sie nazywalo obrabianie dupy. Moze powiem cos kontrowersyjnego, ale jak Hapala juz na koniec sezonu bym wywalil to ten przynajmniej pokazal, ze ma jaja, do konca.

Buczkowi Wojtala tez bedzie probowal sklad ustalać?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1