zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis N 19, 09:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Arkadiusz Woźniak
PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:36 
Administrator

W Bełchatowie Woźniak zdobył gola i zaliczył asystę
- Każdy wie, że tematu kontraktów nie wnosi się do szatni. Nie rozmawiamy o tym, bo to dekoncentruje, wtedy nie myśli się o grze - mówi Arkadiusz Woźniak, napastnik KGHM Zagłębia Lubin.
Po meczu z GKS-em Bełchatów chyba jako jedyny mogłeś mieć w miarę dobry nastrój?
Cieszę się z bramki i fajnej asysty, ale mimo wszystko niesmak po porażce (2:3 - dop. PK) jest większy niż satysfakcja z indywidualnych dokonań.

Efektownej bramki nikt Ci nie zabierze. Jak wysoko plasujesz ją w swojej hierarchii najładniejszych goli?
Były już ładniejsze. Strzeliłem kiedyś już trzy takie bramki, każdą głową. Ale ten gol z Bełchatowem i tak wysoko jest w mojej klasyfikacji. Wyszło mi to tak, jak chciałem.

Pokonałeś Emilijusa Zubasa, a to sztuka, której w polskiej lidze udało się bardzo mało piłkarzom. To bramkarz dobry czy broniący ze szczęściem?
Każdy dobry bramkarz potrzebuje trochę szczęścia.

A Zubas tylko kilka razy skapitulował, broni na-prawdę fantastycznie. W końcówce naszego meczu wybronił takie sytuacje... Jak Michal Papadopulos dobijał piłkę po strzale Eltona Liry w doliczonym czasie gry, to ja już widziałem gola. Zubas broni instynktownie. Dobrze się ustawia, przeczuwa, gdzie piłka może spaść. On ma dużo pracy w każdym meczu, a każda udana interwencja "pompuje go" i broni jeszcze lepiej. Można powiedzieć, że ma rundę swojego życia.

GKS zasługuje na utrzymanie?
Po meczu z nami na pewno łatwiej o takie stwierdzenie. Bełchatów nie próbuje za wszelką cenę zdobyć gola, nie wykopują piłkę na aferę na jednego napastnika. Oni naprawdę ładnie konstruują akcje, chcą operować piłką. To im trzeba oddać.

A Zagłębie na które miejsce zasługuje? Piąte, szóste czy dwunaste?
Coż... Do trzech ostatnich meczów w sezonie podejdziemy z jeszcze większą motywacją niż wcześniej. Ostatnio dwa razy przegraliśmy i raz zremisowaliśmy. Straciliśmy osiem punktów, a mogliśmy przecież każde z tych spotkań wygrać. Wtedy bylibyśmy znacznie bliżej czołówki, a tak musimy patrzeć na tyły, bo drużyny, które są za nami, depczą nam po piętach. Mamy jeszcze trzy mecze, wszystkie rozegramy w ciągu tygodnia. I chcemy po tym ostatnim tygodniu mieć o 9 punktów więcej.

Dla niektórych piłkarzy ten tydzień może decydować o przyszłości w klubie. Temat kontraktów przewija się w szatni?
To indywidualna sprawa każdego z nas. Każdy wie, że takich tematów nie wnosi się do szatni. Nie rozmawiamy o tym, bo to dekoncentruje, wtedy nie myśli się o grze. Ja nawet nie wiem, kto ma propozycję przedłużenia umowy, a kto nie. Myślę, że po meczu z Wisłą zaczną się konkretne rozmowy.

http://goo.gl/0Bbex

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 lut Cz 20, 14:07 
Administrator

nie raz powtarzane juz niedlugo moze dojdzie do skutku:

Arkadiusz Woźniak blisko Górnika Łęczna

Zagłębie Lubin porozumiało się z Górnikiem Łęczna w sprawie wypożyczenia Arkadiusza Woźniaka. W ramach ustaleń napastnik będzie grał w Łęcznej do końca sezonu. Sam zawodnik ustalił warunki indywidualnej umowy z pierwszoligowcem i wyjechał na testy medyczne. Górnik Łęczna po rundzie jesiennej prowadzi w 1. lidze i Arek ma pomóc drużynie w walce o awans do ekstraklasy.

http://goo.gl/qktS6q

PostNapisane: 2014 lut So 22, 14:09 

Woźniak strzela w sparingu Górnika Łęczna http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing10182.html

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 lut N 23, 10:01 

Cytuj:
Woźniak dla Goal.pl: Nie czułem się gorszy.

Arkadiusz Woźniak w Lubinie był ulubieńcem kibiców, mimo to został wypożyczony do pierwszoligowego Górnika Łęczna. Walecznemu napastnikowi, którego niezła gra w barwach Zagłębia swego czasu zaowocowała nawet powołaniem do reprezentacji Polski, po drodze nie było z trenerem Orestem Lenczykiem.

Z "Wąskim" rozmawialiśmy po jego pierwszym meczu w nowym klubie. Debiut może zaliczyć do udanych, bowiem w wygranym 2:1 sparingu z Motorem Lublin strzelił gola.

Skąd ta nagła zmiana klubu? Nie zapowiadało się na to, że opuścisz Zagłębie...

Arkadiusz Woźniak (Górnik Łęczna): - Niestety, a może i "stety", ale tak się zdarzyło, że trener nie widział mnie w swojej koncepcji, wizji zespołu, dlatego musiałem zmienić otoczenie dla swojego dobra. I poszedłem do Górnika...

Po Damianie Dąbrowskim, Krzysztofie Danielewiczu czy Adrianie Błądzie talent kolejnego wychowanka "Miedziowych" eksploduje w innym klubie?

- Mam taką nadzieję. Przyszedłem do Łęcznej, by odbudować się piłkarsko i pomóc drużynie w walce o najwyższe cele. Tak jest i chcę dać coś drużynie.

Kiedy pojawił się temat wypożyczenia do Górnika?

- Niecały tydzień temu. Szybko się dogadaliśmy, ja wyraziłem chęć wypożyczenia, by gdzieś dostać szansę i móc regularnie grać, a Górnik Łęczna wyraził zainteresowanie moją osobą. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Były też jakieś inne oferty? Pojawiały się plotki nawet o Turcji...

- Myślę, że o spekulacjach nie ma co rozmawiać. Jestem w Łęcznej i rozmawiajmy tylko o tym.

Dlaczego więc akurat Górnik?

- Jest to dobry zespół, drużyna walczy o awans do Ekstraklasy i emocje będą na pewno duże. Fajna drużyna, fajne miasto, trzeba będzie zatem podołać temu wyzwaniu. Nikt nie da mi miejsca w składzie z urzędu i trzeba będzie walczyć o swoje, rywalizować o miejsce w składzie.

Kto miał największy wpływ na decyzję o twoim transferze? Trener Orest Lenczyk nie widział w tobie potencjału?

- Po prostu nie widział mnie w swojej koncepcji. I tyle.

Górnik Łęczna to najlepsza pierwszoligowa drużyna jesieni. Najlepszym strzelcem zespołu jest Łukasz Zwoliński. Koncepcja jest taka, że macie grać razem czy raczej będziecie walczyć o "dziewiątkę"?

- To wszystko zależeć będzie już od trenera i taktyki zespołu. Jestem w Łęcznej dopiero trzy dni, ale myślę, że ta rywalizacja pomoże nam obu. Każdy będzie podnosił swoje umiejętności i pożytek z tego największy będzie miała drużyna. A drużyna jest najważniejsza i tylko o tym musimy myśleć. Kwestie indywidualne pozostają na drugim miejscu.

Jak ty, lubinianin z krwi i kości, wyobrażasz sobie grę dla innego klubu?

- Trzeba przyznać, że całe moje życie i cała moja przygoda z piłką związane były z Zagłębiem. Nigdy nie byłem w innym klubie, ale myślę, że tak po prostu wyszło i nie ma co dywagować nad tym "co by było gdyby...". Jestem zadowolony z tego, że jestem teraz w Łęcznej, mówmy teraz tylko o tym.

Spotka cię nowa rzeczywistość, znajdziesz się bardzo daleko od domu, a ludzie na ulicach nie będą rozpoznawać cię tak, jak miało to miejsce w Lubinie.

- Nie mam z tym najmniejszego problemu. Przyjechałem tu, by skoncentrować się tylko i wyłącznie na piłce, a z tym, że jestem troszkę dalej od domu, nie mam problemu. Żona będzie przyjeżdżać do mnie jak najczęściej, tu najważniejsze są więc kwestie piłkarskie.

Za pół roku powrót do Ekstraklasy?

- Nie myślę w przód, myślę tylko o tym, by grać jak najlepiej dla Górnika. Chciałbym zagrać już w pierwszym spotkaniu i dać coś drużynie. Przyszedłem do Łęcznej, by się odbudować, a co będzie później, zobaczymy po sezonie. Czy klub będzie ze mnie zadowolony? Czy ja będę zadowolony? Wszystko wyjdzie w praniu.

Co się stało, że twój rozwój, kiedy wydawało się, że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, tak nagle jakby się nieco zatrzymał? Maszyna ruszyła i... stanęła?

- Po swoim dobrym okresie nagle ta maszyna stanęła, tak jak pan mówi. Dużo jest tego powodów. Nie chcę zwalać tego na kogoś, niech będzie że wszystko było zależne ode mnie. Spadek formy... Nie, teraz cieszę się z tego, że jestem w Łęcznej i chciałbym podwyższać swoje umiejętności piłkarskie. No i powrócić do Ekstraklasy.

Czujesz, że ktoś źle cię pokierował?

- Nie chcę o tym rozmawiać, nie chcę już do tego wracać. Chciałbym zapomnieć o wszystkich moich porażkach i słabej dyspozycji, grać jak najlepiej i wygrywać z drużyną.

Zimowy okres przygotowawczy przetrenowałeś z Zagłębiem - czułeś się gorszy od Piecha, Papadopulosa czy Kowalczyka?

- Oczywiście, że nie. Nie czułem się gorszy, czułem się mocny. Gdybym powiedział, że czuję się gorszy od kogoś, nie mógłbym grać w piłkę. Ambicja nie może zawodnikowi na takie słowa pozwolić. Nawet, gdy człowiek jest nieco słabszy, nie może obnażać swoich słabości, a musi wierzyć, że jest najlepszy i chcieć być na topie, chcieć być numerem jeden. Taki cel mi przyświeca i zawsze będę bardzo ambitny. Teraz w Łęcznej muszę pokazać, że nie zapomniałem jak gra się w piłkę!

Rozmawiał Przemysław Mamczak

źródło: http://www.goal.pl/272400-wozniak-dla-g ... orszy.html

PostNapisane: 2014 lut N 23, 11:25 
Administrator

Powodzenia Arek, wroc silniejszy i aby wszystkie z tych zyczen sie spelnily.

chciałbym podwyższać swoje umiejętności piłkarskie. No i powrócić do Ekstraklasy.

(...) wierzyć, że jest najlepszy i chcieć być na topie, chcieć być numerem jeden. Taki cel mi przyświeca i zawsze będę bardzo ambitny. Teraz w Łęcznej muszę pokazać, że nie zapomniałem jak gra się w piłkę!

PostNapisane: 2014 mar N 23, 16:32 

Arek dzisiaj strzela bramkę dla Górnika w meczu z Sandecją. Wynik końcowy 1-2.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2014 kwi N 13, 17:40 

http://www.90minut.pl/news/231/news2313 ... Miedz.html

Mały pozytyw na dziś. Nie zdziwię się jak zostanie w Łęcznej na dłużej, będzie strzelał bramki w ekstraklasie a my będziemy grali w 1 lidze.

PostNapisane: 2014 kwi Pn 14, 07:03 

Skrót spotkania Łęcznej z Miedzią. Widać na nim bramkę Arka i jedną dobrą sytuację, której niestety nie wykorzystał.

http://www.orange.pl/kid,4003103221,id, ... video.html

PostNapisane: 2014 kwi Pn 14, 10:44 

Ja jeszcze dodam od siebie że ten Woźniak może w przyszłości pokazać pazury i okazać się wartościowym napastnikiem, bo bramki on potrafi strzelać i ma nos snajperski, jeśli ktoś obejrzy wszystkie jego bramki w ekstraklasie, w Łęcznej może nabrać pewności, strzelić 7, 8 goli w rundzie i przydać nam się w przypadku odejścia Papadopoulosa, ja osobiście trzymam za niego kciuki choć wielu z was postawiło już na nim krzyżyk, to przypomnę przykład Robaka który w ekstraklasie do czasu przejścia do Pogoni, miał praktycznie jeden udany sezon w którym strzelił 10 goli. Reszta sezonów nie była już tak dobra, czasami pozytywnym bodźcem jest zmiana otoczenia i podobnie może być z Woźniakiem.

PostNapisane: 2014 kwi Pn 14, 13:29 

Woźniak już tak się zaklimatyzował w tej Łęcznej, że po strzeleniu bramki z Miedzią walił dłonią w herb na koszulce, w kolejnym może zacznie go całować. ŻENADA AREK.

PostNapisane: 2014 kwi Pn 14, 15:23 
Administrator

z przyzwyczajenia, zawsze tak robil z naszym, ponioslo go, wyluzuj.

PostNapisane: 2014 maja Pn 19, 17:53 

http://www.90minut.pl/news/232/news2329 ... nik-L.html

Nikt nie wspomniał a Arek zdobył swojego 4 gola wiosną dla Łęcznej. Jego zespół pewnie zmierza do ekstraklasy i nie zdziwię się jak tam zostanie i w ekstraklasie odblokuje się. A z drugiej strony ogrywa się na przyszły sezon by grać w 1 lidze dla Zagłębia.

PostNapisane: 2014 maja Śr 21, 19:10 
Moderator

Dziś Arkadiusz Woźniak zdobywa kolejnego gola dla Górnika Łęczna. Górnik jest blisko awansu do ekstraklasy i wcale się nie zdziwię, jeśli będą chcieli zatrzymać Wąskiego.

PostNapisane: 2014 maja Śr 21, 19:33 
Administrator

A ja się nie zdziwię jak sam Arek wybierze ekstraklase w Łęcznej zamiast kontynuację kariery w 1lidze

PostNapisane: 2014 maja Śr 21, 20:53 

A ja tylko dopowiem, że w tej materii sam zawodnik może wybrać nawet Galatasaray, ale ostatnie słowo należy do ZL. Dziękuję :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1