zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Pt 17, 22:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Arkadiusz Woźniak
PostNapisane: 2010 sie Cz 12, 09:02 

Cytuj:
Mam takie wrażenie, że jesteś tak blisko pierwszej jedenastki, jak nigdy wcześniej. A jak to wygląda z Twojej perspektywy?
- Przede wszystkim staram się myśleć o kolejnym meczu, nie zaś o tym, czy będę grał, czy nie. Bo co mi przyjdzie z tego, że będę się za bardzo „spinał”? Moją rolą jest dawanie z siebie wszystkiego na każdym treningu, tak, żeby trener dostrzegł moje starania i je wynagrodził. Nie będę czarował, chciałbym już teraz regularnie występować w Ekstraklasie, ale jeżeli w najbliższym czasie będę wchodził z ławki, to na pewno nie będę się załamywał, tylko twardo walczył o swoje. Pamiętaj jednak o tym, że jeszcze kilka miesięcy temu dopiero wchodziłem do kadry pierwszego zespołu. Lecz jak będę w formie, to dlaczego trener miałby mnie nie wystawić?

:arrow: Woźniak: Wygląda to coraz lepiej

Powodzenia!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Arkadiusz Woźniak
PostNapisane: 2010 sie Wt 31, 08:57 

Cytuj:
Nie dziwi mnie to, ponieważ jest to w pewnym sensie nieprawdopodobny sen. Przecież jeszcze parę miesięcy temu, mimo tego, że byłeś w kadrze pierwszego zespołu, wielu traktowało obecność w niej z przymrużeniem oka. Patrzono na Ciebie na zasadzie: A, to taki dodatkowy zawodnik, któryś tam z napastników Zagłębia, wychowanek, którego obecność da trochę radości kibicom. Tymczasem minęło kilka miesięcy i stajesz się podstawowym zawodnikiem drużyny. Co, Twoim zdaniem, zadecydowało, że Twój rozwój jest tak szybki, a awans w hierarchii zespołu błyskawiczny?
- Zawsze cechowała mnie i zawsze będzie cechować ciężka praca. Nigdy się nie będę jej bał. Robiliśmy już razem kilka wywiadów i zawsze Tobie mówiłem, że ciężką i sumienną pracą dojdzie się do wszystkiego. Kiedyś byłem w juniorach. Wówczas moim marzeniem było trafić do rezerw. Później, jak już się tam znalazłem za kadencji trenera Buczka, zdobyliśmy mistrzostwo. Pamiętasz, wtedy zadałeś mi pytanie: mistrzowie, i co dalej?

Pamiętam.
- Wówczas moim celem był awans do kadry zespołu Zagłębia grającego w Młodej Ekstraklasie. Chciałem być podstawowym zawodnikiem tej drużyny. Udało mi się ten cel zrealizować. Przez cały sezon grałem, na koniec zasłużenie zdobyliśmy mistrzostwo ME. Po upływie pół roku powiedziałem sobie i Tobie, że teraz muszę się przebić do kadry pierwszego zespołu. Chciałem się przebić i faktycznie się do tej kadry dostałem. Następnie powiedziałem sobie, że chciałbym coś więcej. Fajnie byłoby gdybym pojechał na jakiś mecz. I tak też się stało, pojechałem na mecz z Ruchem, który wygraliśmy 2:0. Następnie pojechaliśmy na spotkanie z Arką w Gdyni, podczas którego zadebiutowałem w Ekstraklasie. To było moje marzenie, zadebiutować w Ekstraklasie, w dodatku w Zagłębiu. Tamtej wiosny grałem mało, ale prawdę mówiąc chyba jeszcze nie byłem gotowy do tego, aby liczyć na więcej. Żeby była jasność, ja nie twierdzę, że teraz już jestem wielkim zawodnikiem gotowym do podjęcia wielkich wyzwań. Nie twierdzę także, że jestem gotowy do tego, aby cały sezon w Ekstraklasie rozegrać na jednakowym i wysokim poziomie. Dalej trzeba pracować ! Nadal trzema systematycznie podwyższać swoje umiejętności, a możesz to zrobić jedynie poprzez ciężką pracę. Nie ma innej możliwości. Tylko wtedy będę mógł zadomowić się w składzie Zagłębia na dłużej.

:arrow: Woźniak: Nie chcę niczego żałować

Gratulacje za pierwszego gola w brawach ZL! I jeszcze więcej powodzenia!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2010 sie Wt 31, 13:35 

Uwielbiam Arka za jego grę. Gdy wchodzi z ławki zawsze wnosi coś do drużyny. Nie da się nie zauważyć ile pracy on wkłada w grę. Dostał szansę w meczu z Arką i wykorzystał ją w 100%. Trzymam kciuki !

PostNapisane: 2010 wrz Śr 01, 15:43 

Nie da się ukryć że taki gol na początek dodaje skrzydeł,szczególnie psychice.Powodzenia.

PostNapisane: 2010 wrz Cz 02, 05:06 

Niech doda skrzydel a oszczedzi sodowki, zwlaszcza po takim artykule:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ezentacji/

AVE

Tytuł: Re: Iljan Micanski
PostNapisane: 2010 wrz Cz 02, 07:43 

http://www.90minut.pl/news/133/news1335 ... niaka.html

Dobra wiadomość choć wydaje mi się że ta Reprezentacja to nieporozumienie PZPN...

Tytuł: Re: Iljan Micanski
PostNapisane: 2010 wrz Cz 02, 10:03 

Lupus napisał(a):
http://www.90minut.pl/news/133/news1335461-U-23-Dodatkowe-powolanie-dla-Arkadiusza-Wozniaka.html

Dobra wiadomość choć wydaje mi się że ta Reprezentacja to nieporozumienie PZPN...

Lupus.. chyba się nie wyspałeś :wink: to temat o Iljanie a nie o Arku. :wink:
Dobre info - ale na temat tej "reprezentacji" podzielam zdanie Lupusa... nieporozumienie... "Doktor" działa :wink:

PostNapisane: 2010 wrz Cz 02, 13:42 

Na to wygląda że Lupus w porównaniu do Ciebie się wyspał :wink: Powodzenia Arek. I też uważam że U23 to dno.
I artykuł po meczu z Arką.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ezentacji/
Majewski chyba sobie wziął tytuł do serca :)

PostNapisane: 2011 paź So 08, 14:23 
Moderator

U-21: Powołania dla Andrzeja Witana i Arkadiusza Woźniaka.

http://www.90minut.pl/news/170/news1706031-U-21-Powolania-dla-Andrzeja-Witana-i-Arkadiusza-Wozniaka.html

Cytuj:
Selekcjoner reprezentacji Polski U-21 Stefan Majewski zdecydował się powołać dodatkowo bramkarza Zawiszy Bydgoszcz Andrzeja Witana oraz napastnika Zagłębia Lubin Arkadiusza Woźniaka.

Gratulacje Arek. :D

PostNapisane: 2011 paź So 08, 22:35 

Myślę że zasłużył,może nie samymi umiejętnościami a pracą w meczach i na treningu...

PostNapisane: 2011 paź Wt 11, 16:24 

Wąski ratuje reprezentację bramką w ostatniej minucie meczu .
Super ,brawo Wąski tak dalej
WZL

PostNapisane: 2011 paź Śr 26, 19:11 

http://www.weszlo.com/news/8265-Ty_sie_ ... ac_na_nogi

bardzo fajny artykuł o Arku Woźniaku. Powiem szczerze, że od pewnego czasu czekałem kiedy na weszło w końcu taki powstanie.

PostNapisane: 2011 paź Śr 26, 20:40 

Świetny artykuł,szacunek a zarazem duma że mamy takiego piłkarza...Marzą mi się derby...I... Radość Arka Woźniaka który strzela zwycięskiego gola.

PostNapisane: 2011 paź Śr 26, 21:37 

Lupus napisał(a):
Świetny artykuł,szacunek a zarazem duma że mamy takiego piłkarza...Marzą mi się derby...I... Radość Arka Woźniaka który strzela zwycięskiego gola.

mi tam się marzą derby, w których różnica będzie więcej niż jednej bramki.

Pamiętajmy, że kiedyś to na Śląsku się ustawiało rekordowy rozmiar zwycięstwa ;)

PostNapisane: 2011 lis Śr 09, 14:08 
Moderator

Porażka Lecha z reprezentacją Polski, 3 gole Wożniaka

http://sport.wp.pl/kat,32288,title,Porazka-Lecha-z-reprezentacja-Polski,wid,13972804,wiadomosc.html

Cytuj:
W sparingowym meczu rozegranym we Wronkach Lech Poznań przegrał z młodzieżową reprezentacją Polski 3:4 (1:2). Hattricka w tym meczu strzelił zawodnik Zagłębia Lubin Arkadiusz Woźniak.

Brawo Arek :D
Również brawa za występ Rakowskiego i Oleksego.

Ostatnio edytowano 2011 lis Śr 09, 14:57 przez wzl19, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1