zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Pt 17, 22:11

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dušan Đokić
PostNapisane: 2010 sie Pt 06, 10:35 

Cytuj:
Co możesz mi powiedzieć na temat swojej obecnej dyspozycji?
- Miałem jeszcze roczny kontrakt z Brugią. Zawarłem jednak taką umowę, że jeżeli znajdę sobie klub, w którym będę bardzo dobrze się czuł i z którym zwiążę się na dłużej, a tak jest w przypadku Zagłębia, bez problemu będę mógł rozwiązać umowę i odejść. Grałem w Brugii dwa lata. Jeżeli zapytasz kogokolwiek z trzydziestu tysięcy ludzi zgromadzonych na stadionie o to, co sądzą na temat mojej osoby, wszyscy będą wypowiadali się wyłącznie pozytywnie. Chciałbym, żeby fani Zagłębia Lubin wypowiadali się o mnie w podobny sposób. Żeby tak się stało, w każdym meczu muszę dać zespołowi całe swoje serce. Jeżeli będę grał dobrze, strzelał bramki, zasuwał na sto, albo nawet dwieście procent, w każdym meczu, nie sądzę, aby mieli problem z zaakceptowaniem mnie.

:arrow: Đokić: Zostawię serce na boisku

Witamy w Zagłębiu! Powodzenia..!

Taka postawa mi się podoba! Czytałem, czytam wiele wywiadów z "gwiazdkami" polskiej Ekstraklasy i sporadycznie przejawia się w ich słowach taka wola walki i ambicji! Będzie dobrze..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Dušan Đokić
PostNapisane: 2010 sie Pt 06, 17:14 

Nie ma co się szczególnie rozwodzić i pisać jaki to wspaniały zawodnik, ze strzelał dla FC Brugge itp. ok zgadzam się zawodnik znaczył coś w piłkarskiej europie, reprezentował barwy znanego klubu ze średniej ligi europejskiej, jednakże tamten czas minął i czas zacząć pracować nad swoja opinia i udowadniać swoją przydatność w obecnym klubie. To właśnie w taki sposób najłatwiej zamknie sie usta tym wszystkim co wypowiadaja negatywnie sie na temat tego transferu. Oczywiście podzielam opinie bolo69, że wyrazone przez zawodnika słowa, determinacja z nich płynąca daje podstawy i napawa optymizmem, że zawodnikowi sie chce, chce sie walczyć, udowadniać, ze nie jest wypalony i nie traktuje Naszego klubu jako piłkarskiej emerytury. Jednakże słowa trzeba zamienić w czyny, i boisko niech zweryfikuje. Dlatego uważam, że nie należy nikogo przekreślać i nastawiać sie anty, wrecz przeciwnie życze powodzenia, będę wspierał i daje kredyt zaufania bo taka powinność sie należy. Jak zostanie ten kredyt zaufania wykorzystany to już zalezy tylko od samego zawodnika. DUSAN DOKIC witamy w Zaglebiu Lubin.

Ps. Słowa zamień w czyny i bedzie git.

PostNapisane: 2010 sie Wt 24, 13:23 

Rozumiem że nie jest w pełni sił i nie jest w stanie zagrać 90 minut ale on nawet nie potrafi biegać z piłką ... Łatwo go wam będzie dostrzec ma czarną bluzę no i jest łysy 8)
Jeśli nie strzeli żadnej bramki do końca rundy to niech rozwiązują z nim kontrakt bo zarabia nie małe pieniądze.

http://www.youtube.com/watch?v=vG_nQbrp ... r_embedded

PostNapisane: 2010 sie Śr 25, 07:22 

On jest gorszy od Włodarczyka. Kontrakt z tym piłkarzem byłby sensowny 4-5 lat temu, teraz to totalne drewno.

PostNapisane: 2010 sie Śr 25, 13:27 

Cytuj:
Największy niewypał transferowy Zagłębia

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Dusan- ... 1,728.html

PostNapisane: 2010 wrz Pn 27, 13:56 

Dokładnie totalne drewno i nie kompetentny piłkarz, mimo swoich walorów fizycznych jakie posiada to nie potrafi walczyć o piłkę, dla mnie to ten piłkarz jest za słaby nawet na złotoryjskiego Górnika, chłopaki ze Złotoryi grają z większym zapałem w okręgówce niż on w Ekstraklasie

"Miej to na uwadze, że Zagłębie trzyma tu wszelką władzę"

FC Złotoryja '87

PostNapisane: 2010 wrz Pn 27, 14:09 

No ale panowie on grał w Fc Brugge i jest gwiazdą,jest młody uzdolniony i jeszcze będzie strzelał,najbardziej smutną sprawą jest to że ktoś tutaj chciał tego gościa,to pokazuje jaki bajzel jest w naszym klubie...Smutna prawda,a płacić trzeba,po raz kolejny ciężko "wydobyte" z dołu pieniądze przez górników poszły sie jechać...Takiego słabego piłkarza na prawdę nie pamiętam a z 15 lat chodzę na mecze Zagłębia...Pamiętam takiego napastnika o nazwisku Dobi,ale Dokić mógłby Dobiemu czyścić buty,choć Dobi nie miał zbyt wielu atutów.

PostNapisane: 2010 wrz Pn 27, 17:58 

Dokładnie, szczerze to wolałbym Grzelaka, znając jego farta strzeliłby już ze 2 bramki. Włodarczyk "Nędza" też był lepszy od Dokicia.

PostNapisane: 2010 wrz Wt 28, 13:14 

Lupus napisał(a):
Takiego słabego piłkarza na prawdę nie pamiętam a z 15 lat chodzę na mecze Zagłębia..

A ja pamiętam, Marko Jovanović. Równie nędzny.

PostNapisane: 2010 wrz Wt 28, 13:43 

Kukis napisał(a):
Lupus napisał(a):
Takiego słabego piłkarza na prawdę nie pamiętam a z 15 lat chodzę na mecze Zagłębia..

A ja pamiętam, Marko Jovanović. Równie nędzny.

Pamiętam jak na sparingu "zabijał" się na piłce i przeprowadził wspaniała akcję na własną bramkę.... to był chyba najgorszy (nie napiszę piłkarz :wink: ) jakiego pamiętam... Dokica trzeba pogonić zanim zechce przebić tamtego klauna - bo jest podobnie "użyteczny".

PostNapisane: 2010 wrz Wt 28, 16:00 

Za takie transfery powinny być wyciągnięte jakieś konsekwencje! nie może być tak, że mamy cały sezon na obserwacje, do tego dochodzi specjalny program do wyszukiwania talentów który kosztował swoje po to by sciągać takiego Djokicia. Jaki z niego pozytek jest ?
JEDEN WIELKI BAŁAGAN JEST W TYM KLUBIE NA KADYM KROKU, jesli prezes nie może sobie wszystkie poukładać to najwyższy czas na odejście bo miał swój czas którego nie wykorzystał.

PostNapisane: 2010 wrz Śr 29, 07:39 

łubudubu napisał(a):
Za takie transfery powinny być wyciągnięte jakieś konsekwencje! nie może być tak, że mamy cały sezon na obserwacje, do tego dochodzi specjalny program do wyszukiwania talentów który kosztował swoje po to by sciągać takiego Djokicia. Jaki z niego pozytek jest ?
JEDEN WIELKI BAŁAGAN JEST W TYM KLUBIE NA KADYM KROKU, jesli prezes nie może sobie wszystkie poukładać to najwyższy czas na odejście bo miał swój czas którego nie wykorzystał.

nie pisz o programie do wyszukiwania talentów, bo padła już odpowiedź na forum, że w klubie nikt go nie obsługuje po odejściu Jarosza...

PostNapisane: 2010 wrz Śr 29, 07:47 

Wszystko to prawda, jednak najśmieszniejsze jest to, że na dzień dobry stwierdzono, że Dokić jest piłkarzem, którego nie trzeba testować..... w sumie to zgadzam się w zupełności... jest po prostu za słaby na jakiekolwiek testy, i szkoda na nie marnować czasu.... tak zastanawiam się jeszcze jak mogło dojść do takiego transferu, jak można było zatrudnić piłkarza, który na dzień dzisiejszy prezentuje taką miernotę... jak do tego mogło dojść w profesjonalnym klubie... chyba jednak nigdy nie poznam odpowiedzi na te pytania... szkoda, szkoda też, że prawdopodobnie nikt nie poniesie konsekwencji za tak spartoloną robotę, szkoda, że zamiast Dokica nie zatrudniliśmy np Hubnika. Poza tym Dokic zaraz po angażu w wywiadzie mówił, że zostawi serce na boisku.... wtedy pomyślalem sobie - OK może ma jakieś zaległości treningowe, może nie będzie od razu zgrany z drużyna, ale walecznością, zaangażowaniem i oczywiście indywidualnymi umiejętnościami nadrobi te braki i walnie kilka bramek. Dziś już wiem, że bardzo się myliłem, że Dokić zaangażowaniem i ciężką harówką nie dorasta Woźniakowi do kostek... i to mnie najbardziej w tym wszystkim denerwuje. Bo taki A. Błąd zasuwa równo na treningach, a na boisko wchodzi facet, który kolejny raz przechodzi obok meczu, tak jak gdyby się bał iść potem pod prysznic....

PS:
Radix to, że nikt tego programu (bodajże SCOUT 7) nie obsługuje nie zmienia faktu, że jest on w klubie i w każdej chwili można zacząć na nim pracować... chyba, że trzeba wykupić jakąś licencję, poza tym zastanawiającym jest fakt, że program którym tak się zachwycano, i który kosztował niemałe pieniądze lezy w tej chwili bezużyteczny. Ja jeszcze rozumiem, że klub ma świetnie rozwiniętą siatkę skautów, zatrudniono kilku przyszłych Messich a w kolejce po kontrakt stoi jeszcze następca Ronaldinho, ale niestety transfery były co najwyżej średnio trafione więc coś jest chyba nie tak jak być powinno.

PostNapisane: 2010 wrz Śr 29, 09:28 

Dokić to nie 25 letni napastnik który nagle poczyni postępy,ja już nie mam nadziei co do jego lepszego grania a co do Hubnika,nooo ja liczę że Pan Koziński w zimowym okienku,przejedzie się do Ołomuńca i postara się o tego chłopaka bo skoro nie lubimy napastników z Polskiej ligi,to mamy niedaleko gościa który strzela regularnie bramki w lidze silniejszej od Polskiej i myślę że kosztować będzie mniej niż to co dostaliśmy za Iliana,zwłaszcza że nawet przedszkolak widzi że my potrzebujemy napastnika a nie drewno z Chin,z którym podpisuje się kontrakt za to ze kopnął dwa razy dobrze piłkę w Belgii...

PostNapisane: 2010 wrz Śr 29, 09:37 

Uściślę jedną rzecz. Z tego, co wiem, Hubnik był ostatecznie nie do "wyjęcia"

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1