zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Cz 16, 05:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kamil Wilczek
PostNapisane: 2010 paź N 03, 20:03 

To on powinien być stałym egzekutorem rzutów wolnych. Chłopak ma moc w strzałach na bramkę. Dawid jest za słaby.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 paź Pt 28, 07:34 

Gdzieś kiedyś była już o tym mowa.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/zabawny-zaklad-napastnika-zaglebia-lubin,1,4892831,wiadomosc.html

PostNapisane: 2012 maja Pn 21, 10:11 

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/9286/top-15-pilkarzy-ekstraklasy-ktorzy-najbardziej-obnizyli-loty-w-sezonie-2011-12/

TOP 15 piłkarzy Ekstraklasy, którzy najbardziej obniżyli loty w sezonie 2011-12

Cytuj:
15. Kamil Wilczek (Zagłębie Lubin) - Z gwiazdy Piasta Gliwice stał się głębokim rezerwowym Zagłębia Lubin. Przez dwa lata rozegrał zaledwie 32 mecze. W minionym sezonie po raz ostatni w wyjściowym składzie pojawił się w 15. kolejce, gdy "Miedziowi" przegrali 1:4 z Górnikiem. Potem trener Pavel Hapal bardzo rzadko korzystał z usług 24-letniego pomocnika.

Ciężko się nie zgodzić z tym, że Kamil stracił formę. Szkoda, bo przecież posiada on "papiery" na grę w e-klasie.

Tytuł: Re: TRANSFERY... część 2
PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 22:33 
Moderator

Piast chce Kamila Wilczka

Cytuj:
Na celowniku działaczy z Okrzei znalazł się też doskonale znany w Gliwicach Kamil Wilczek.

Wilczek występował w Piaście w latach 2009-10. Ostatnio bronił barw Zagłębia Lubin.

PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 22:57 
Moderator

Mam nadzieję, że tylko na wypożyczenie...

PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 23:21 

A ja mam nadzieję, że go w końcu sprzedamy.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 00:21 

Dokładnie. Szczerze mówiąc to nie do końca jestem pewien jak jakiej pozycji gra Wilczek. Napastnik? Pomocnik ofensywny/defensywny czy skrzydłowy? Walki, ambicji nie można mu oczywiście odmówić, ale to za mało.

Do transferu Papadopoulosa jestem jakoś pozytywnie nastawiony. Witamy z Zagłębiu i powodzenia.

Co się dzieje z Kapiasem?? Ostatnio spotkałem tego pasożyta w biurze podróży. Może wkońcu zmieni otoczenie i przestanie pobierać pensje za siedzienie na dupie? Swoją drogą jaką umowe miał podpisaną? 5, 6 letnią? :shock:

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 06:23 

Jak kiedyś Stawowy w Cracovii, na 10 lat :P Na poważnie to umowa kończy mu się albo teraz albo zimą.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 09:41 

Ja mam nadzieje że za dobre pieniądze odejdzie Wilczek,przynajmniej byśmy połowe zyskali tego co daliśmy Piastowi,przereklamowany piłkarz,albo się weźmie do roboty albo jak najszybciej pogonić.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 14:40 

Nie dostaje wielu szans, dlatego ma niskie notowania u was. Moim zdaniem jest o wiele lepszy od Rakowskiego, który da jedną dobrą piłkę na mecz, a reszta to panika albo gramy do tyłu.

PostNapisane: 2012 cze Pt 29, 11:21 

Lakis napisał(a):
Nie dostaje wielu szans, dlatego ma niskie notowania u was. Moim zdaniem jest o wiele lepszy od Rakowskiego, który da jedną dobrą piłkę na mecz, a reszta to panika albo gramy do tyłu.

Nie dostaje wielu szans, bo ma niskie notowania u trenera wg którego jest słabszy od Rakowskiego

PostNapisane: 2012 cze Pt 29, 13:00 

Duchu79 napisał(a):
Lakis napisał(a):

Nie dostaje wielu szans, bo ma niskie notowania u trenera wg którego jest słabszy od Rakowskiego

Moim zdaniem to 2 różne typy zawodników. Wilczek jest wyższy, bardziej waleczny, dobrze gra głową (w ten sposób zdobył 2 bramki dla Zagłębia), ma mocny strzał z dystansu. Minusem są częste urazy i kontuzje. Jesienią trener Urban próbował z niego zrobić lewego pomocnika. Ze słabym skutkiem, gdyż na tej pozycji potrzeba szybszego zawodnika z dobrym dośrodkowaniem.

2 lata młodszy Rakowski ma zadatki na rozgrywającego, lepszy technicznie ze zmysłem do gry kombinacyjnej - bardziej pasuje do koncepcji trenera Hapala. W ostatnim sezonie bardzo się rozwinął i jeśli nie spocznie na laurach może być jeszcze lepszym zawodnikiem.

Jeśli Hodur nie odejdzie to po przyjściu Jeża Wilczek raczej za dużo sobie nie pogra. Wiosną zagrał tylko 6 razy jak rezerwowy.

PostNapisane: 2012 sie Śr 29, 11:39 
Moderator

Wilczek nie myśli o wyprowadzce z Lubina

Od kilku dni z różnych stron napływają informacje, jakoby Kamil Wilczek miał się przenieść z Zagłębia Lubin do Piasta Gliwice. - Między klubem a zawodnikiem są prowadzone rozmowy na ten temat - powiedział w jednym z serwisów internetowych Dariusz Dudek, drugi trener beniaminka ekstraklasy.
Od kilku dni z różnych stron napływają informacje, jakoby Kamil Wilczek miał się przenieść z Zagłębia Lubin do Piasta Gliwice. - Między klubem a zawodnikiem są prowadzone rozmowy na ten temat - powiedział w jednym z serwisów internetowych Dariusz Dudek, drugi trener beniaminka ekstraklasy.

A w Lubinie robią na to wielkie oczy. W klubie powiedziano nam, że nikt się nawet nie pytał, czy istnieje możliwość pozyskania Wilczka, nie mówić już o konkretnej ofercie wykupienia bądź - co bardziej realne - wypożyczenia.

Sam zainteresowany podchodzi do całej sprawy bez większych emocji. - Na razie nie myślę o przeprowadzce. Chcę powalczyć o swoje miejsce w składzie - powiedział.

Dodajmy, że obecnie okienko transferowe kończy się w piątek o godz. 23.59.

24-letni Wilczek do Zagłębia trafił latem 2010 roku właśnie z Piasta. Piłkarz nie zawsze cieszył się zaufaniem kolejnych trenerów, a na przeszkodzie do regularnych występów w pierwszej jedenastce niekiedy stawały też kontuzje. Dotychczas Wilczek rozegrał dla "Miedziowych" 32 mecz ligowe, w których zdobył dwie bramki. W dwóch pierwszych meczach bieżących rozgrywek poczynania kolegów oglądał z ławki rezerwowych.

- Na pewno nie jestem zadowolony ze swojej roli w zespole, ale wiem, że konkurencja jest bardzo duża i na tę chwilę inni piłkarze mają mocniejszą pozycję w drużynie. Rozmawiałem o tym z trenerem. Umówiliśmy się, że mam ciężko trenować i czekać na swoją szansę. Tak też robię - mówi Wilczek.

Jego kontrakt z Zagłębiem kończy się w czerwcu przyszłego roku. Zimą będzie więc mógł rozglądać się za nowym klubem, który nie będzie musiał nic za niego płacić.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1

PostNapisane: 2013 cze Pn 10, 13:39 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Kamil Wilczek z Zagłębia wróci na stare śmieci i powalczy o europejskie puchary

PRZEGLĄD PRASY. Kamil Wilczek po nieudanej przygodzie w Zagłębiu Lubin ma wrócić do Piasta Gliwice - donosi "Fakt".

Kamil Wilczek trafił do Zagłębia w 2010 r. po udanym sezonie w Piaście, w którym zaliczył 26 ligowych występów i zdobył sześć bramek. W Lubinie tak dobrze już mu się nie wiodło. Ofensywny pomocnik grał mało, a w ostatnim sezonie nie potrafił przekonać do siebie trenera Pavla Hapala. Zagrał jedynie w dziesięciu meczach w T-Mobile Ekstraklasie, ale na boisku spędził łącznie tylko 204 minuty.

Wszystko wskazuje, że Wilczek wróci do Piasta, który zagra w eliminacjach do Ligi Europy. 30 czerwca wygasa jego kontrakt z Zagłębiem. 25-latek ma wolną rękę w poszukiwaniu pracodawcy, tak jak dziewięciu innych piłkarzy, z którymi "Miedziowi" chcą się rozstać po sezonie.

(źródło: sport.pl)

PostNapisane: 2013 cze Wt 18, 10:04 
Moderator

Cytuj:
Kamil Wilczek po raz drugi w swojej karierze związał się z Piastem Gliwice. Były gracz Zagłębia Lubin podpisał z niebiesko-czerwonymi dwuletni kontakt.

piast-gliwice.eu/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1