zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 17:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konrad Forenc
PostNapisane: 2009 lip Pn 06, 12:39 

Obrazek
Imię: Konrad
Nazwisko: Forenc
Kraj: Obrazek Polska
Data urodzenia: 17 lipca 1992
Miejsce urodzenia: Obrazek Oława
Wzrost: 191 cm
Waga: 79 kg
Kariera klubowa: MKS Oława (juniorzy), MKS Oława, Wulkan/MKS Oława, Zagłębie Lubin
Obecny klub: Zagłębie Lubin
Pozycja: bramkarz

Źródło: :arrow: www.90minut.pl
Foto: :arrow: www.90minut.pl

Ostatnio edytowano 2009 sie Wt 11, 08:46 przez lukas385, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Konrad Forenc
PostNapisane: 2009 lip Pn 06, 12:43 

Cytuj:
Jak informowaliśmy w sobotę nowym bramkarzem KGHM Zagłębie Lubin został Konrad Forenc. Golkiper, który ostatnio grał w Wulkanie/MKS Oława podpisał kontrakt do końca czerwca 2012 roku.

:arrow: Forenc na trzy lata

PostNapisane: 2009 lip Wt 14, 10:04 

Cytuj:
Na obóz przygotowawczy do Barsinghausen w charakterze trzeciego bramkarza wyjechał nowy nabytek Miedziowych, Konrad Forenc. Golkiper ma ledwie siedemnaście lat, jednak miał okazję grać już w seniorskiej piłce w trzecioligowcu z rodzinnej Oławy. Wiecznie uśmiechnięty, młody bramkarz Zagłębia przybliża swoją sylwetkę kibicom.

:arrow: Forenc: Mama dawno mówiła, że zagram w Zagłębiu

PostNapisane: 2009 sie Pn 17, 12:19 

Patryk1995 napisał(a):
Chłopak ma talent moim zdaniem powinien dostać szanse debiutu już niedługo..A na pewno to On powinien zajmować miejsce na ławce rezerwowych a nie Kopył!
Powodzenia Konrad!

a skąd ta pewność, że Forenc powinien być II bramkarzem??

www.zaglebiefanatykow.pl

PostNapisane: 2010 gru Pt 03, 16:22 

Konrad Forenc czyni regularne postępy, jest zdeterminowany, żeby w przyszłości stanąć między słupkami Miedziowych. Bramkarz rodem z Oławy bardzo szczerze opowiada o ostatnich miesiącach w swoim życiu oraz o szansie na występy w pierwszym zespole Zagłębia Lubin. Konrad opowie też, kto najbardziej motywuje go do nauki, w tym roku zdaje bowiem maturę i zrobi wszystko, żeby zaliczyć ten ważny egzamin.

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index. ... rt&nr=7291

PostNapisane: 2010 gru Wt 14, 06:25 

Szkoleniowcy Arsenalu pokazali wczoraj, ze nie boja sie stawiac na bardzo mlodych bramkarzy... W bramce dwudziestolatek w meczu z jedna z najwiekszych druzyn ostatniej dekady w Europie. Moze czas postawic na Konrada? Piast, Polonie czy tez Lechia to nie ManU.... A oba talenty bramkarskie rzekomo podobne...

AVE

PostNapisane: 2011 lip So 16, 23:03 

Najlepszego Konrad w te 19 urodzinki.

Naszą pasją, naszym życiem,
Zawszę będę wspierał Cię.

PostNapisane: 2011 lip So 16, 23:12 

Najlepszego Konrad!! I Powodzenia ! Masz duzy talent ;))

PostNapisane: 2012 maja Śr 16, 13:58 

Cytuj:
Utalentowane bramkarz Zagłębia Lubin ciągle czeka na ligowy debiut. Krok po kroku, trening po treningu Konrad Forenc podnosi swoje umiejętności i jest coraz bliżej realizacji celów, które sobie założył trzy lata temu – przy okazji transferu do Zagłębia. W rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 Fornec był zmiennikiem Aleksandra Ptaka.

Dawno ze sobą nie rozmawialiśmy, ale chyba w tym czasie niewiele się u Ciebie zmieniło…
Konrad Forenc: - Jeśli chodzi o piłkarską karierę, to faktycznie niewiele się zmieniło. Czekałem na szansę debiutu w ekstraklasie, chociaż przez całą rundę wiosenną byłem zmiennikiem Olka Ptaka, to nie zagrałem w lidze. Byłem drugim bramkarzem, może to i mały sukces, ale ciągłe siedzenie na ławce mnie nie zadowala, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie zamierzam jednak odpuszczać, tylko solidną postawą na treningach mogę przekonać trenerów, żeby na mnie postawili… w końcu ten moment nadejdzie.

Kiedy zimą przygotowywaliście się do rundy wiosennej, koledzy z drużyny chwalili Twój zapał do treningów. W żartach nazywali Cię „maszyną”, która ciągle nad sobą pracuje i czyni regularne postępy.
- Przykładam się do każdego treningu, bo tylko tak mogę udowodnić swoją wartość. Nieważne czy wychodzimy na rozruch, trening przed meczem, czy pomeczowe rozbieganie. Staram się dać z siebie wszystko! Niewiadomo kiedy przyjdzie ten moment, że trenerzy na mnie postawią, ale ja zamierzam być wtedy w stu procentach gotowy do gry.

Żeby młody bramkarz stanął w bramce drużyny grającej w ekstraklasie, musi mieć sporo szczęścia. Ponoć nie tylko powinien najlepiej prezentować się na treningach, ale i liczyć na potknięcie starszego kolegi: kartkę, kontuzję, lub wyraźny dołek formy… Wiosną Olek Ptak bronił znakomicie, więc trudno było wygryźć go ze składu.
- Od kiedy jestem w Zagłębiu Lubin, „Ptaszek” zawsze imponował mi formą i zaangażowaniem w pracę na treningach. Widać było, jak bardzo się stara, ale nawet tak doświadczony bramkarz jak on, musiał cierpliwie czekać na swoją szansę. Kiedy trenerzy postawili na niego, był gotowy i zagrał bardzo dobrą rundę. Chociaż przyznam szczerze, że po cichu liczyłem, że i ja wiosną dostanę swoją szansę… Ale bardzo się starałem na treningach, więc nie straciłem czasu.

Ale czy w takiej sytuacji nie przestajesz się rozwijać? Jesteś o krok od debiutu, ale nie grasz w T-Mobile Ekstraklasie, czasem dla podtrzymania rytmu meczowego w Młodej Ekstraklasie.
- Podchodzę do tej sytuacji bardzo spokojnie, sam widzę, że poczyniłem wiosną postępy. Wiadomo, że trening nie jest równy meczowi na najwyższym poziomie. Oczywiście jeśli moja sytuacja się nie zmieni, to pomyślimy z trenerami o jakimś klubie w pierwszej lidze, w którym będę regularnie grał.

Zimą przyszedł do klubu Marek Kozioł, kolejny młody bramkarz, który ma zaostrzyć rywalizację między golkiperami Zagłębia. Jakiś czas temu rozmawiałem z Markiem, z którym przecież rywalizujesz o miejsce w składzie i były bramkarz Sandecji przyznał, że Wasze relacje układają się wręcz wzorowo. Potwierdzisz?
- Cała drużyna trzyma się razem, a szczególnie blisko są ze sobą bramkarze. Pomiędzy nami panuje ta najzdrowsza rywalizacja, każdy oczywiście walczy o miejsce w składzie, ale nikt pod nikim nie kopie dołków, przeciwnie, jeśli zachodzi taka potrzeba, to sobie chętnie pomagamy i wzajemnie mobilizujemy. Po formie Olka widać, że bramkarze Zagłębia dobrze pracują. W niedawnym wywiadzie dla naszej strony internetowej, trener Koszarski potwierdził moje słowa, szkoleniowiec był z nas zadowolony.

A jak wyobrażasz sobie przyszły sezon?
- (śmiech) To już troszeczkę trudniejsze pytanie, choćby dlatego, że kończy mi się umowa… Dostałem już sygnały z klubu, że Zagłębie wiąże ze mną nadzieje, więc niebawem rozpoczniemy negocjacje.

Czy pozostanie w Zagłębiu Lubin to dla Ciebie priorytet?
- Oczywiście! Kiedy tutaj przechodziłem, za cel obrałem sobie między innymi: debiut w lidze, wywalczenie miejsca w pierwszym składzie i utrzymanie pozycji… Tak więc jeszcze trochę pracy przede mną.

Jeszcze niespełna dwa lata temu mówiło się o Tobie, jako najzdolniejszym bramkarzu w swoich rocznikach. Tymczasem to Twoi koledzy z innych klubów dostali szansę gier w ekstraklasie i je wykorzystali…
- W Górniku Zabrze broni o rok starszy Łukasz Skorupski, w Lechii Gdańsk wypromował się młodszy o rok Wojciech Pawłowski. W lidze zadebiutowali już Tomek Ptak i Kuba Słowik, oni dostali swoje szanse i je wykorzystali. Liczę, że ze mną będzie podobnie!

Źródło: ZYGA/ Zagłębie Lubin SA

:arrow: Konrad Forenc: Wykorzystam swoją szansę!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 13:29 
Moderator

Forenc na dłużej w Zagłębiu

Cytuj:
Klub przedłużył umowy ze swoimi utalentowanymi zawodnikami: pomocnikiem Adrianem Rakowskim i bramkarzem Konradem Forencem. Na mocy nowych kontraktów piłkarze związali się z Miedziowymi na kolejne trzy sezony.

Konrad Forenc to utalentowany bramkarz Zagłębie Lubin. Miedziowi wykupili go w latem 2009 roku z MKS Wulkan Oława. Konrada chciał sprowadzić Śląsk Wrocław, jednak młody golkiper wybrał ofertę Zagłębia. Konrad czyni regularne postępy i walczy o miejsce w składzie. Dotychczas nie zadebiutował w ekstraklasie, ale rywali do miejsca w bramce miał nie byle jakich: Aleksandra Ptaka i Bojana Isailovicia. Bardziej doświadczeni konkurenci odchodzą jednak z klubu, więc ambitny chłopak z Oławy powalczy o przysłowiową bluzę z „jedynką” na plecach. Forenc swoje umiejętności potwierdził już w kilku meczach Młodej Ekstraklasy, przyczynił się do ostatnich sukcesów tej drużyny.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2012 paź Wt 09, 11:46 
Moderator

Konrad Forenc: Czuję, że się rozwijam

Cytuj:
Młody brakarz KGHM Zagłębia Lubin w obecnym sezonie gra na zasadzie wypożyczenia dla pierwszoligowego Kolejarza Stróże. Jak wiedzie się Konradowi, czy faktycznie sobie radzi na poziomie zaplecza ekstraklasy, a przede wszystkim, czy podnosi swoje umiejętności? - Na te pytania odpowie sam golkiper. (...)

Konrad Forenc w Stróżach (po 11. kolejkach 1. ligi):
7. występów – wszystkie w pełnym wymiarze czasowym
2 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki

Miałem przyjemność oglądać Konrada na żywo w trakcie jednego z meczy w I lidze. Bronił bardzo pewnie i muszę przyznać, że przynajmniej 2 interwencjami w końcówce uratował dla Kolejarza wynik. Mam nadzieję, że będzie dalej zdobywał doświadczenie i od przyszłego sezonu powalczy o miano pierwszego bramkarza.

PostNapisane: 2013 kwi Pn 29, 20:57 

Filmik z marca, ale nie mogłem się oprzeć :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=UsxiRtr37xc

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

PostNapisane: 2013 cze Cz 13, 07:15 

Cytuj:
Po zakończonym sezonie I ligi rozpoczęły się ruchy kadrowe w Kolejarzu Stróże. Na razie wiadomo, że z zespołu odejdzie kilku zawodników.

- Opuszcza nas Maciej Kowalczyk. Ma już 36 lat, wiele dobrego dla Kolejarza zrobił i nie zamierzamy stwarzać mu żadnych problemów. Wypożyczenia kończą się ponadto wszystkim młodzieżowcom. Do swych poprzednich klubów wracają bramkarz Konrad Forenc, a także Grzegorz Arłukowicz, Rafał Pietrzak i prawdopodobnie Kamil Kurowski.

Kowalczyk jest bliski gry w Olimpii Grudziądz. Forenc wraca do Zagłębia Lubin, Arłukowicz do Jagiellonii Białystok, Pietrzak do Górnika Zabrze, a Kurowski być może do Legii Warszawa.

źródło: 90minut.pl

Biorąc po uwagę mocną pozycję naszych etatowych bramkarzy można spodziewać sie kolejnego wypożyczenia albo nawet zakończenia współpracy z Konradem. Według mnie nie jest gorszy od tych, którzy są w klubie, żeby tylko w końcu nie miał tych wiecznych problemów z różnymi urazami, kontuzjami ...

PostNapisane: 2013 lip So 13, 13:18 
Moderator

Forenc testowany przez Flotę Świnoujście w sparingu z Pogonią Szczecin

Cytuj:
Pogoń Szczecin: 66. Dawid Kudła (46, 1. Krystian Rudnicki) - 23. Julien Tadrowski, 25. Sebastian Rudol, 3. Michał Koj, 2. Przemysław Pietruszka (46, 19. Mateusz Lewandowski) - 4. Alan Błajewski, 29. Abdul Moustapha Ouédraogo (60, 26. Mateusz Wilk), 8. Dawid Kort, 13. Radosław Wiśniewski (46, 99. Łukasz Zwoliński), 7. Andradina (46, 14. Patrick Koronkiewicz) - 15. Mikołaj Lebedyński (60, 22. Lucas Xavier dos Santos).

Flota Świnoujście: 1. Szymon Gąsiński (46, 12. Konrad Forenc) - 14. Patryk Fryc, 17. Michał Stasiak, 2. Sebastian Zalepa, 3. Radosław Jasiński (63, 7. Mateusz Szałek) - 9. Christian Nnamani (63, 19. Mateusz Wrzesień; 78, 9. Christian Nnamani), 8. Marek Niewiada (78, 16. Maciej Mysiak), 22. Paweł Czoska (46, 4. Piotr Kieruzel), 18. Krzysztof Bodziony (55, 20. Ensar Arifović), 11. Rafał Grzelak - 21. Bartosz Śpiączka (46, 10. Daniel Førlandsås; 73, 13. Charles Nwaogu).

PostNapisane: 2014 lut Śr 12, 17:40 
Moderator

Konrad Forenc w Calisii

Cytuj:
Konrad Forenc przechodzi z Floty Świnoujście do Calisii Kalisz. 21-letni bramkarz jesienią zagrał trzy mecze w I lidze.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał Maciej Mysiak.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1