zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 09:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Łukasz Hanzel
PostNapisane: 2011 lis N 27, 13:23 

Ten zawodnik to tragedia. I takie zdanie mam o Nim od początku Jego pobytu w Zagłębiu.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 cze Śr 13, 12:26 
Moderator

:arrow: Nikomu nie odpuszczę

Cytuj:
Wypocząłeś i zatęskniłeś za treningami?
Łukasz Hanzel: - Na pewno wypocząłem, podobnie jak pozostali koledzy i zatęskniłem za treningami, bo przecież mieliśmy aż miesiąc wolnego.

A przyznasz się gdzie wypoczywałeś?
- Mieszkam w górach, więc wypoczywałem w domu, zresztą nie będę ukrywał, że najlepiej się czuję w rodzinnych stronach i „baterie ładuję” wśród najbliższych.

To był aktywny wypoczynek?
- Tak, za nami pierwszy okres urlopów, w którym nie byliśmy monitorowani, jak pracujemy. Jednak każdy z nas wypoczywał aktywnie, nie wyobrażam sobie zresztą, że ktoś mógłby przez miesiąc nic nie robić. Ja grałem z kolegami w piłkę i trochę biegałem, może nie codziennie, ale bardzo regularnie.

Rozpoczął się pierwszy etap przygotowań, z racji ciągłego biegania, chyba najnudniejszy okres treningów dla piłkarzy?
- Wiadomo, że każdy z nas woli grać w piłkę i trenować z futbolówką przy nodze. Ale żeby przygotować się do sezonu, trzeba odpowiednio się wzmocnić – jak nie będziemy mieli sił do biegania, to na nic się zdadzą wszystkie piłkarskie umiejętności.

Za wami pierwsze jednostki treningowe, odczuwacie jakieś zmęczenie?
- Skąd! Trenerzy bardzo powoli wprowadzają nas do właściwej części przygotowań i nikt nie może powiedzieć, że odczuwa jakieś zmęczenie. Na pierwszych zajęciach dowiedzieliśmy się, że najbliższe dwa tygodnie treningów będą stanowiły formę rozruchu i przygotują nas do mocniejszych jednostek.

Udana runda wiosenna sprawiła, że piłkarze Zagłębia z wielką przyjemnością wrócili do treningów?
- Po zupełnie nieudanej dla nas rundzie jesiennej, przyszła wiosna i dobre wyniki. Ważne, by nowy sezon dobrze zacząć, chciałoby się powiedzieć: wreszcie! Bo od czasu powrotu do ekstraklasy, słabo radziliśmy sobie w pierwszej części sezonu. Musimy to zmienić, wierzymy zresztą, że teraz udanie wystartujemy. Myślę, że trener Hapal coś na to zaradzi.

Zagłębie dobrze grało na wiosnę, a druga część rozgrywek była dla Ciebie udana?
- Jestem zadowolony z naszej gry w rundzie wiosennej, drużyna wygrywała i nie ma dla mnie nic ważniejszego. Cieszy mnie dodatkowo zmiana pozycji, trener przesunął mnie bardziej do przodu i nie będę ukrywał, że lepiej się czuję w nowej roli.

Wiosną wyrósł Ci godny rywal do miejsca w składzie…
- To się go wykosi na pierwszych treningach (śmiech). A na poważnie, to Adrian Rakowski już od jakiegoś czasu pokazuje, że drzemie w nim spory potencjał, a ostatnie mecze tylko to potwierdziły. Życzę mu jak najlepiej, ma zadatki by w przyszłości stać się bardzo dobrym piłkarzem, ale to nie oznacza, że odpuszczę. Zrobię wszystko, żeby trener postawił na mnie, ale może się też okazać, że będziemy grali obok siebie.

Czyli okres przygotowawczy to rywalizacja o miejsce w składzie pomiędzy Łukaszem a Adrianem?
- Na pewno będziemy trenowali na sto procent, zresztą jak zawsze. W sierpniu się okaże, na kogo postawi trener.

Źródło: Zygmunt Kogut/ Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2012 sie Śr 08, 21:20 
Moderator

:arrow: Łukasz Hanzel o przygotowaniach

Cytuj:
Jak wyglądały Wasze przygotowania do nowego sezonu?
Łukasz Hanzel: - Na pewno trenowaliśmy bardzo ciężko, zresztą przygotowania pod okiem trenera Pavla Hapala są dość wyczerpujące. Ale jesteśmy z tego zadowoleni, zresztą drużyna dobrze wyglądała w rundzie wiosennej zeszłego sezonu, więc nikomu nie brakuje zapału do pracy. Chcemy to powtórzyć, więc robimy wszystko, by zbudować odpowiednią formę na ligę.

I faktycznie traficie z formą na start ligi?
- Myślę, że nie graliśmy źle w tych ostatnich sparingach, które są najbardziej miarodajne dla postępów drużyny. Wiadomo, że musimy poprawić jeszcze kilka elementów. Dobrze się stało, że graliśmy z wymagającymi rywalami, bo właśnie klasowe drużyny najszybciej obnażą pewne braki. Posmakowaliśmy trochę gry na tle Romy czy Eintrachtu i mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia zaprocentują.

Czujecie się trochę zmęczeni?
- Od mniej więcej tygodnia trenerzy zmniejszyli obciążenia i powoli łapiemy „świeżość”. Do pierwszego spotkania podejdziemy w optymalnej dyspozycji, bo trenerzy odpuścili nam w odpowiednim momencie.

A w jakiej formie jest Łukasz Hanzel?
- Czuję się dobrze, najważniejsze że nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, szczęśliwie omijały mnie urazy.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2013 cze Pn 03, 18:09 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Łukasz Hanzel: To był mój ostatni mecz w Zagłębiu

Łukasz Hanzel jest jednym z 11 zawodników Zagłębia Lubin, którym 30 czerwca wygasa kontrakt z klubem. 27-letni pomocnik w rozmowie ze SportoweFakty.pl przyznał, że opuszcza Miedziowych.

- To był prawdopodobnie mój ostatni mecz w Zagłębiu. Czy były jakieś rozmowy, czy nie doszliśmy do porozumienia? Nie chcę się na razie szerzej wypowiadać na ten temat - mówi Hanzel.

27-latek trafił do Zagłębia latem 2007 roku z Rozwoju Katowice. Od tego czasu rozegrał dla Miedziowych 142 oficjalne mecze, w których strzelił 5 bramek. - Spędziłem w Zagłębiu sześć sezonów, czyli kawał życia. W barwach Miedziowych zadebiutowałem i zaistniałem w ekstraklasie. Po degradacji zostałem i pomogłem w awansie. Z mistrzostwa w 2007 roku się nie cieszyłem, bo przyszedłem do klubu kilka tygodni później, ale sama obecność w szatni mistrzów Polski dla młodego chłopaka była dużą frajdą. Najmilszą chwilą był na pewno awans do ekstraklasy w 2009 roku. Cieszy mnie też bardzo to, że w ostatnich sezonach byłem podstawowym zawodnikiem - tłumaczy wychowanek LKS-u Pogórze.

Hanzel po raz ostatni w barwach Zagłębia zagrał w niedzielnym meczu z Wisłą w Krakowie, który Miedziowi wygrali 1:0 po golu Arkadiusza Woźniaka z rzutu karnego. To pierwsze zwycięstwo Zagłębia na Wiśle od 2005 roku.

- Faktycznie dawno nie wygraliśmy przy Reymonta, więc to zwycięstwo cieszy, ale nie zapominajmy, że cel na ten sezon mieliśmy inny i nie udało się go zrealizować - mówi Hanzel, który próbuje wytłumaczyć zachowanie kibiców z Lubina. Fani Miedziowych po końcowym gwizdku nie cieszyli się z wygranej drużyny Pavla Hapala, a zamiast tego głośno dali piłkarzom do zrozumienia, że nie są zadowoleni z ich postawy w całym sezonie: - Nie tylko kibice są rozczarowani - my też jesteśmy zawiedzeni. Parę punktów więcej i byłyby puchary. Była przez moment szansa na włączenie się do walki o nie, ale kiedy przepadła, faktycznie coś się w nas zacięło. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego.

(źródło: sportowefakty.pl)

PostNapisane: 2013 cze Wt 04, 07:26 

Nareszcie! Ten młody, zdolny i wiecznie utalentowany zawodnik nie ma szans by się u nas rozwinąć i osiągnąć 85 lvl!

PostNapisane: 2013 cze Cz 20, 06:52 

Cytuj:
Łukasz Hanzel piłkarzem Piasta

Łukasz Hanzel podpisał dwuletni kontrakt z Piastem. Po rozstaniu z Zagłębiem Lubin urodzony w Cieszynie zawodnik wybrał propozycję z Gliwic.

26-letni pomocnik zagrał do tej pory 98 razy w Ekstraklasie. Piłkarzem Zagłębia był przez sześć ostatnich lat.

źródło: http://www.90minut.pl/news/214/news2141 ... iasta.html

PostNapisane: 2013 cze Cz 20, 09:02 

Kurrr.... Miałem nadzieję, że już go nie zobaczę, a tu wychodzi, że niestety tak... Nie mógł pójść do Jagiellonii czy innej Pogoni?

PostNapisane: 2013 lip Pn 15, 15:28 
Moderator

Widać Hanzel zadowolony :lol:
Obrazek

PostNapisane: 2013 lip Śr 31, 18:36 
Administrator

u Lukasza tez sie nic nie zmienia:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... jgorzej/12

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2015 kwi So 11, 19:38 

Łukasz Hanzel strzela 2 bramki Śląskowi i jego Piast wygrywa z Wrocławskim KS 2-0.
Szkoda, że nie spisywał się tak dobrze gdy grał u nas ale mimo wszystko gratulacje.

PostNapisane: 2015 kwi So 11, 20:56 

Bez przesady, jedna z bramek to samoboj. Poza tym Hanzel gra padake. Ze wszystkich ktorzy odeszli to jedynie Wilczek cos tam pokazal. Rymaniak ze Sretenem spuscili Cracovie.

PostNapisane: 2015 kwi N 12, 18:04 

pachol napisał(a):
Bez przesady, jedna z bramek to samoboj. Poza tym Hanzel gra padake. Ze wszystkich ktorzy odeszli to jedynie Wilczek cos tam pokazal. Rymaniak ze Sretenem spuscili Cracovie.

Samobój ale po jego strzale który i tak szedł w światło bramki.
Miał decydujący wpływ na pokonanie Śląska więc nie wiem, po co ta polemika?
Chyba, że ci żal Śląska ...

PostNapisane: 2015 kwi N 12, 18:42 

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, oglądam niemal każdy mecz ekstraklasy w tym Piasta i nie wiem czy bym w tym sezonie znalazł 3 dobre mecze Hanzela. Gra to samo co w Zagłębiu a nawet i gorzej, a czasami to ślepej kurze ziarno się trafi. Dwie bramki Śląskowi ? Ok ale przecież Śląsk jest jedną z najsłabszych drużyn jak nie najsłabszą na wiosnę w ekstraklasie.

PostNapisane: 2015 kwi N 12, 19:12 

Lupus napisał(a):
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, oglądam niemal każdy mecz ekstraklasy w tym Piasta i nie wiem czy bym w tym sezonie znalazł 3 dobre mecze Hanzela. Gra to samo co w Zagłębiu a nawet i gorzej, a czasami to ślepej kurze ziarno się trafi. Dwie bramki Śląskowi ? Ok ale przecież Śląsk jest jedną z najsłabszych drużyn jak nie najsłabszą na wiosnę w ekstraklasie.

Otoz to. Kazdy kto sledzi ta marna ekstraklase wie, ze nie ma co zalowac zadnego pilkarza ktory odszedl ostatnio z Zaglebia.

PostNapisane: 2015 kwi Śr 15, 15:56 

Lupus napisał(a):

A ile jaskółek czyni wiosnę?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1