zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pn 19, 06:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mamy trenera
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 10:23 

Krótko trwały poszukiwania przez działaczy Zagłębia Lubin następcy Franciszka Smudy na stanowisku trenera. We wtorek trzyletni kontrakt podpisze szef banku informacji reprezentacji Polski Edward Klejndinst.

- Na pewno sobie poradzi. Moim zdaniem bardzo dobrze pasuje do tej grupy młodych zawodników - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" prezes Zagłębia Mirosław Jabłoński.

- Jest jednym z najlepiej wykształconych trenerów. Ma olbrzymią wiedzę. Poza tym pracował już z wieloma piłkarzami prowadząc ich w młodzieżówce albo w kadrze B - tłumaczył Jabłoński.

Klejndinst przejmie "miedziowych" po mistrzostwach świata w Niemczech. Nowy szkoleniowiec będzie miał wpływ na transfery. Pierwsza jego prośba została spełniona.

- Chciał, żeby nikt z tego zespołu nie odszedł - stwierdził Jabłoński.

Pierwszym, nowym nabytkiem Zagłębia jest Mateusz Bartczak z Amiki Wronki. Klub szuka jeszcze drugiego bramkarza i napastnika. - Mamy co najmniej kilkanaście ofert. Więcej z zagranicy niż z kraju, choć te z Polski są bardzo interesujące - podkreślił prezes Zagłębia. Wśród nich jest oferta transferowa Radosława Matusiaka i Grzegorza Piechny, ale ci zawodnicy sporo kosztują. Zagłębie zainteresowane jest Piotrem Brożkiem z Wisły Kraków.

(Przegląd Sportowy/INTERIA.PL)

Niwiem jak wy ale ja sie ciesze z tej decyzji wkoncu trener ma cos do powiedzenia w kubie , a nie ttylko zarzad

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 10:51 

Powodzenia Panie Edwardzie!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 11:03 
Ciekawi mnie informacja o Pawle Brożku, to chyba jednak zbyt wysokie progi ... ale Piechna z Chałbińskim to byłby atak. 21 bramek Piechny 16 Chałbińskiego czyli atak marzeń :)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 11:12 

x-bass napisał(a):
Ciekawi mnie informacja o Pawle Brożku, to chyba jednak zbyt wysokie progi ... ale Piechna z Chałbińskim to byłby atak. 21 bramek Piechny 16 Chałbińskiego czyli atak marzeń :)

Nie o Pawle Brożku tylko o Piotrku Brożku :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 11:24 

Zobaczymy co pan Edward skręci z naszymi piłkarzami,mam nadzieje ze będziemy znowu walczyć w lidze o medal a w Pucharze Uefa dojdziemy do fazy grupowej,co do transferów,pojawiają się nazwiska Matusiaka,Grzelaka z Pogoni,Piechny czy Brożka,jak dla mnie z tych zawodników najbardziej ucieszył by mnie transfer Grzelaka a reszta to myśle ligowi przeciętniacy,no może jeszcze Brożek...

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 11:33 

Zauwazcie ze jest on szefem banku inforamcji czyli sporzadza wszystko dla Janasa. On zna najwiecej pilkarzy na swiecie i wie co oni prezentuja czyli bedzie mozna sprowadzac nowych graczy!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 11:54 
wryip napisał(a):
Zauwazcie ze jest on szefem banku inforamcji czyli sporzadza wszystko dla Janasa. On zna najwiecej pilkarzy na swiecie i wie co oni prezentuja czyli bedzie mozna sprowadzac nowych graczy!!

Dokladnie.. zna sie na pilkarzach. I miejmy nadzieje ze to wykorzysta:D Panie Edwardzie! Powodzenia i najlepszych sukcesow z Zagłębiem!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 12:32 
Teraz to dopiero będzie Zagłębie! Myśle tak samo co poprzednicy, czyli dostęp do klasowych pilkarzy stoi otworem, wiec chyba trzeba korzystać i budować jeszcze lepszą druzynę! Wszystko idzie ku lepszemu...wkoncu:)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 12:56 

Lupus napisał(a):
Zobaczymy co pan Edward skręci z naszymi piłkarzami,mam nadzieje ze będziemy znowu walczyć w lidze o medal a w Pucharze Uefa dojdziemy do fazy grupowej,co do transferów,pojawiają się nazwiska Matusiaka,Grzelaka z Pogoni,Piechny czy Brożka,jak dla mnie z tych zawodników najbardziej ucieszył by mnie transfer Grzelaka a reszta to myśle ligowi przeciętniacy,no może jeszcze Brożek...

Chyba ci sie cos pomylilo raczej ligowym przecietniakiem jest Piechna z Brożkiem a nie Matusiak.Ja np. chcialbym zeby przeszedl Matusiak z Grzelakiem.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 14:46 
hmmm...jak narazie wszystko kolorowo, zobaczymy jak to bedzie w praktyce.mam nadzieje ze bedzie dobrze a nawet bardzo dobrze :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 17:11 
Zajebisty duet prezesowsko-trenerski...
Smudę, najlepszego trenera w Polsce, pogonili, a teraz jakieś popłuczyny po Janasie ściągają. Szkoda słów...

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 17:38 

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Urodził się 7 marca 1952 roku w Warszawie. Jako piłkarz występował na pozycji pomocnika w Gwardii Warszawa, AWF-ie i Orle Marymont. W 1978 ukończył studia na warszawskiej AWF. W tym samym roku, ze względu na kontuzję, musiał przerwać karierę piłkarską. Pracę trenerską zaczynał od trenowania młodzieży w Orle i Agrykoli. W 1980 roku został trenerem - koordynatorem młodzieżowych reprezentacji Polski do lat 16 i 18. Uprawnienia trenera I klasy zdobył w 1984 roku. W 1988 została zapoczątkowana, trwająca do dzisiaj, współpraca trenera Klejndinsta z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. W PZPN prowadził zespoły młodzieżowe - z drużyną 16-latków awansował do finałów ME w Austrii, a z zespołem 18-latków grał w barażach (przegranych z Niemcami) o awans do finałów ME. Za selekcjonerskiej kadencji Janusza Wójcika był II trenerem reprezentacji. W sztabie Jerzego Engela piastował funkcję szefa "banku informacji". Od stycznia 2002 roku do listopada 2003 roku Klejndinst był trenerem reprezentacji młodzieżowo - olimpijskiej naszego kraju, która awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Od lipca 2004 roku pełni również funkcję trenera reprezentacji B.

Pan Sowa normalnie ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 19:00 
"W sztabie Jerzego Engela piastował funkcję szefa "banku informacji". Od stycznia 2002 roku do listopada 2003 roku Klejndinst był trenerem reprezentacji młodzieżowo - olimpijskiej naszego kraju, która awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Od lipca 2004 roku pełni również funkcję trenera reprezentacji B. "

Panie! Zlituj się nad nami!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 29, 22:22 
Wójcik mu zaufał, Engel mu zaufał, Janas mu zaufał, PZPN mu zaufał, Jabłoński mu zaufał, zaufajmy mu i my :P

Ps. Im szybciej Polacy odpadną z MŚ tym szybciej Edward Klejndinst zajmie się Zagłębiem o_O

Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 30, 13:30 

Cytuj:
Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądał sztab Klejndinsta. Murowanym kandydatem na stanowisko jego asystenta jest Krzysztof Paluszek, wrocławianin, pracownik naukowy Akademii Wychowania Fizycznego. Obaj działali razem w kadrze olimpijskiej.

:arrow: http://www.lubin.naszemiasto.pl/sport/607489.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1