zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Śr 14, 01:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 13:10 

Czesiek został zwolniony to fakt!
Chciałbym mu podziękować za piękny, zwieńczony sukcesem poprzedni sezon! (Bo wkład trenera w Mistrzostwo Polski był ogromny i niepodwarzalny!)
Żałuję, że ten cały konflikt trenera z piłkarzami i prezesem urósł do rangi nierozwiązywalnego :? Bo mogło być zupełnie inaczej... a tak czas pokaże co przyniesie Nam przyszłość.. :roll:

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 13:12 

nooo mam nadzieje że prezes już jakieś rozmowy prowadzi i zwolnienie Czesława nie było spontaniczną decyzją...ale co do trenerów zachodnich to chyba nikt się nie połakomi na 16tys euro + bonus... szczególnie jeżeli jest dobry...może Leo ma jakichś kolegów :), którzy oczywiście wezmą 1/5 tego co on.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 13:49 

Panie Czesławie chciałbym serdecznie podziękować... Zapisał Pan piękną kartę w historii Zagłębia. W Ten posób zapisał się trwale w naszej pamięci. O trenerze Michniewiczu będzie się pamiętać w Lubinie wiele lat. Szkoda, że to już koniec... Wielki Szacunek Panie trenerze ! dziękuję jako kibic Zagłębia za tytuł, za piękne mecze

Tytuł: Michniewicz zostaniesz w naszych sercach NA ZAWSZE.A pietryr
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 14:10 

Kurde przykro mi to mowic ale zwolnili najlepszego trenera w polsce CZESŁAWA MICHNIEWICZA Kurde no trzeba złozyc jakis protest zeby CZESIO wrócił kurde!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :( :( :(

Kurde! Ale czadowy post! No kurde! :)

Ostatnio edytowano 2007 paź Pn 22, 14:19 przez Wzl23, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 14:17 

Człowieku, pomyśl zanim cos zrobisz. Masz inny temat z Michniewiczem i tam mozesz sobie skladać protesty. A Pietryszyn dobrym prezesem jest, imo

Ostatnio edytowano 2007 paź Pn 22, 14:17 przez CtrlC, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 16:57 

Trenerem zostanie Wiesiu Wojno :lol: Który to już raz :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 18:50 

Dziękuje panie trenerze za Mistrzostwo Polski, drugie w historii Zagłębia. Jest to pierwsze MP które pamiętam, bo czasów za pierwszego majstra nie pamietam. Wpisał się pan zlotymi literami do kart historii Naszego klubu.
:!:

Tytuł: Czesiu wróć
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 19:08 
Czesiu dziękuje za najlepsze chwile jakie pamiętam w Wielkim Zagłębiu Lubin. Panie Pietryszyn mam nadzieję tylko że ma Pan naprawde w zastępstwie jakiegoś super trenera pokroju Kasperczaka bądź Engela bo w przeciwnym wypadku nasz klub nie będzie już walczył o najwyższe laury tylko o środek tabeli.

Ostatnio edytowano 2007 paź Pn 22, 19:51 przez Paweł 1986, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 21:14 

Widac Czeslaw staral sie jak mogl i tytul mistrza zrobil,tego nikt mu nie odbierze.Wszystkiego dobrego w dalszej karierze zawodowej.

Tytuł: Re: Czesiu wróć
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 21:33 
Paweł 1986 napisał(a):
Czesiu dziękuje za najlepsze chwile jakie pamiętam w Wielkim Zagłębiu Lubin. Panie Pietryszyn mam nadzieję tylko że ma Pan naprawde w zastępstwie jakiegoś super trenera pokroju Kasperczaka bądź Engela bo w przeciwnym wypadku nasz klub nie będzie już walczył o najwyższe laury tylko o środek tabeli.

Co do Kasperczaka to sie zgodze ale Engela ?? Myśle że to był by koniec Zagłębia!!! Co niby pan Engel zrobił z wisła??

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 22:16 

Dziękujemy Czesio za wszystko i mam nadzieje że jego następca będzie równie dobry :|

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Pn 22, 22:42 
Panie Trenerze
Dziekuje za nie zapomniane chwile :)
Za to co zrobileś dla Wielkiego Zaglebia i w pewnym sesie dla mnie.
Szacunak i Pamięć na zawsze dla CIEBIE.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Wt 23, 06:45 

Jakie piękne deklaracje...można się wzruszyć, poważnie. Pan Czesław, jeśli zdarzy mu się to przeczytać, na pewno będzie miał łzy w oczach.
Ja też dziękuję. Przede wszystkim za Mistrza.

I mam nadzieję, że następca będzie nie równie dobry a lepszy, choć wiem, że ze znalezieniem takowego może być problem.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Wt 23, 08:16 

PRZEGLĄD PRASY. To piłkarze Zagłębia Lubin mieli największy wpływ na zwolnienie trenera Czesława Michniewicza. Po meczu w Białymstoku cześć z nich balowała do piątej rano, wiedząc już zapewne, że trener jest skreślony - pisze "Dziennik". "Super Express" broni trenera i swojej dziennikarskiej prowokacji
Michniewicz, który doprowadził Zagłębie w poprzednim sezonie do mistrzostwa Polski, pożegnał się z posadą w poniedziałek. Oficjalny powód to słabe wyniki - zespół z Lubina zajmuje dopiero siódmą lokatę i traci do Wisły Kraków aż 14 punktów.

Większość gazet podkreśla jednak, że decydująca była prowokacja dziennikarzy "Super Expressu", którzy wysyłali trenerowi maile podając się za przedstawicieli Los Angeles Galaxy, gdzie gra m.in. David Beckham. Michniewicz "połknął haczyk" i zaczął z nimi negocjować kontrakt, podał nawet wysokość obecnych zarobków (ok. 50 tys. zł miesięcznie plus bonusy). Zdaniem większości gazet właśnie te zakulisowe negocjacje, choć w końcu okazały się żartem, miały zdecydować o zwolnieniu. Prezes Zagłębia Robert Pietryszyn znalazł po prostu dobrą okazję by pozbyć się skonfliktowanego ze sobą szkoleniowca.

Nieco innym tropem idzie "Dziennik", który podkreśla, że w zwolnieniu trenera bardzo dużą rolę odegrała postawa piłkarzy. "Szkoleniowiec zaszedł za skórę najważniejszym zawodnikom - Maciejowi Iwańskiemu, Wojciechowi Łobodzińskiemu i Andrzejowi Szczypkowskiemu. Dwóch ostatnich wystawiał rzadko lub prawie wcale. Mówiło się, że część zawodników zaczęła grać przeciwko trenerowi. Po przegranym meczu z Groclinem Iwański spytał rozgoryczonego przegraną Manuela Arboledę: - Czemu ryczysz? Na benzynę nie masz? Z kolei po remisowym spotkaniu w Białymstoku w hotelu ośmiu zawodników balowało do piątej rano - pili alkohol i śpiewali. Nie przestali nawet mimo interwencji Michniewicza. Prawdopodobnie wiedzieli już, że ich szkoleniowcem będzie niebawem kto inny" - pisze "Dziennik".

Prezes Robert Pietryszyn nie zgadza się z interpretacją gazety, ale zapowiada, że jeden z piłkarzy zostanie za ten incydent wyrzucony z klubu. Prawdopodobnie chodzi o Litwina Vitasa Alunderisa. Karę finansową ma też zapłacić Łobodziński.

Dużo miejsca zwolnieniu Michniewicza poświęca też "Super Express", który zorganizował prowokację dziennikarską. "SE" w komentarzu redakcyjnym pisze, że prezes Zagłębia popełnia błąd rozstając się z Michniewiczem, bo "przy wszystkich swoich przywarach, to wciąż znakomity trener". Gazeta broni też swojej decyzji o prowokacji dziennikarskiej. W obszernym wywiadzie prezes Pietryszyn, mówi, że ta prowokacja nie była decydująca. Na pytanie o następcę Michniewicza odpowiada żartem: - To będzie Chińczyk z dorzecza Jangcy, były pingpongista.
KTO CHCE NIECH WIERZY.A pamietacie jak po ŁKS-e po bramce w 90min.obaj prawie plakali z radosci.
(Maniek i Czeslaw)

Ostatnio edytowano 2007 paź Wt 23, 08:55 przez Radzik, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Śr 24, 07:47 

Oświadczenie Michniewicza
2007-10-23 20:57:09

Oświadczenie Czesława Michniewicza, zwolnionego w poniedziałek z funkcji I trenera Zagłębia Lubin.

"W związku z pospiesznymi działaniami Zarządu Klubu "Zagłębie" Lubin w stosunku do mojej osoby nie pozostawiono mi innej możliwości, jak zwrócenie się bezpośrednio do kibiców i sympatyków klubu.

Chciałbym podziękować wszystkim tym, dzięki którym znalazłem się w Lubinie. Szczególne podziękowania kieruję do moich zawodników, z którymi przeżyliśmy wspaniałe i niezapomniane chwile. Ale nie byłoby tych pięknych chwil w Zagłębiu bez pracowitości i lojalności moich najbliższych współpracowników. Dobry klub to nie tylko piłkarze i trenerzy. To wielka grupa ludzi pracujących nieco w cieniu, ale wykonująca olbrzymią pracę, o której często się zapomina. Ja o Was nie zapomnę i za wszystko serdecznie dziękuję.

Chylę czoło przed wszystkimi kibicami, którzy od pierwszych dni mojej pracy w Zagłębiu wspierali mnie w trudnych momentach swym głośnym dopingiem i dobrym słowem. Przyszedłem do klubu jako jeden z wielu trenerów, którzy pracowali przez ostatnie lata w Zagłębiu, a odchodzę jako cząstka historii, której nikt mi już nie odbierze. To jest największą nagroda, jaka mogła mnie spotkać.

Równocześnie chciałbym podkreślić, że dobro klubu i wysoki poziom sportowy drużyny zawsze były dla mnie priorytetem. W okresie przygotowawczym do sezonu, znając wysokie oczekiwania Zarządu Klubu i kibiców, postawiłem na szali swoją przyszłość trenerską, składając warunkową rezygnację, uzależnioną od wzmocnień kadrowych w letnim okresie transferowym. Na prośbę Zarządu Klubu wycofałem rezygnację, wierząc w dobrą wolę drugiej strony i możliwość realizacji celów sportowych.

Obecnie pozostaje mi tylko przesłanie pozdrowień wszystkim kibicom Zagłębia Lubin. Życzę Wam wielu pozytywnych emocji sportowych oraz dobrych wyników drużyny.

"Klęski się zdarzają. Nikt ich nie uniknie. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia, niż zostać pokonanym, nie wiedząc, o co się walczyło" /Paulo Coelho/"

Czesław Michniewicz
www.lubin.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1