zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Wt 18, 12:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pt 10, 10:34 

ercoli napisał(a):
P.S. Czy to już koniec procedury, czy klub może się odwołać i dalej ciągnąć tą farsę? Orientuje się ktoś?

Przecież w tym artykule jest o tym napisane :
Cytuj:
- PZPN najwyraźniej nie kocha Zagłębia. Będziemy szukali sprawiedliwości w Trybunale Arbitrażowym przy PKOl. Werdykt ZTP opiera się na tym, że Zagłębie nie zapłaciło za operację Chałbińskiego. Problem polega na tym, że zawodnik nigdy nie wystąpił do klubu o pokrycie tych kosztów! - twierdzi mecenas Paweł Granecki, którego kancelaria reprezentowała miedziowy klub w tym sporze.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pt 10, 11:11 

Markis napisał(a):
ercoli napisał(a):
P.S. Czy to już koniec procedury, czy klub może się odwołać i dalej ciągnąć tą farsę? Orientuje się ktoś?

Przecież w tym artykule jest o tym napisane :

Czy ja wspomniałem o jakimś artykule? Nie czytałem go, a swą wiedzę o fakcie czerpałem z innego źródła nieprecyzującego przebiegu całej procedury. Ale jeśli już przytaczasz ten cytat to się do niego odwołam.
Otóż swego czasu, chyba na początku sporu, słychać było larum - jaki to Chałbiński niedobry a Zagłębie, które przecież sfinalizowało mu operację, skrzywdzone. Widać jednak, że jednak za operacje mu nie zapłacili i jeszcze mieli czelność żądać zgody na zmniejszenie zarobków!
Jeż, jaką ty masz mentalność?

Co szkodziło dać mu tą szansę? Skoro już już tyle płacimy to mógłby grać, czego jak sam deklarował bardzo chciał:
SE, 12.12.2008
"- Powiedziano mi, że mam szukać sobie nowego klubu. Próbowałem porozumieć się z władzami klubu, ale bezskutecznie. Nie odpowiedziano mi nawet na oficjalne pismo, które wysłałem w tej sprawie - wylicza. - Naprawdę chciałbym tutaj zostać, pomóc chłopakom w powrocie do ekstraklasy, ale nie dano mi żadnej szansy - żali się Chałbiński. - Wspierają mnie właściwie już tylko kibice. Kiedy spotykają mnie w mieście, to podchodzą, poklepują po plecach, mówią, żebym wytrzymał, bo może to jakieś nieporozumienie - opowiada. - Zresztą ja sam nic z tego nie rozumiem. Gdybym coś przeskrobał albo gdybym był za słaby, to zrozumiałbym, ale mi nikt niczego wprost nie zarzucił, a i tak nie pozwolono mi nawet ćwiczyć z pierwszym zespołem - narzeka napastnik, który ma kontrakt z Zagłębiem ważny jeszcze przez rok."

Ostatnio edytowano 2009 kwi Pt 10, 11:46 przez ercoli, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pt 10, 11:46 

1. Edytuj posty, nie pisz dwóch pod rząd.
2. Czytaj dalej SE ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pt 10, 13:49 

Cytuj:
Wspierają mnie właściwie już tylko kibice. Kiedy spotykają mnie w mieście, to podchodzą, poklepują po plecach, mówią, żebym wytrzymał, bo może to jakieś nieporozumienie - opowiada. - Zresztą ja sam nic z tego nie rozumiem. Gdybym coś przeskrobał albo gdybym był za słaby, to zrozumiałbym, ale mi nikt niczego wprost nie zarzucił, a i tak nie pozwolono mi nawet ćwiczyć z pierwszym zespołem"

Identyczne zdanie było napisane o sytuacji z Arboledą,

Inna sprawa, że Chałbi by nam się teraz przydał ale widać mamy taką szeroką kadrę że nie potrzeba więcej napastników :/

www.zaglebiefanatykow.pl

Ostatnio edytowano 2009 kwi Pt 10, 13:50 przez pako, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 kwi Pt 10, 14:34 

Już we wtorek Michał Chałbiński ma zostać nowym piłkarzem Górnika Łęczna.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Michał Chałbiński
PostNapisane: 2009 maja Cz 21, 12:41 
Administrator

Chałbiński wygrał przed ZTP sprawę z Zagłębiem Lubin

Michał Chałbiński jest wolnym zawodnikiem, a jego kontrakt z Zagłębiem Lubin uznaje się za rozwiązany z winy klubu - orzekł Związkowy Trybunał Piłkarski. Prawdopodobnie klub z Lubina będzie musiał też oddać piłkarzowi kilkadziesiąt tysięcy złotych.

http://www.90minut.pl/news/88/news888614.html

----------

Michał Chałbiński zagra w Polonii

Michał Chałbiński podpisze dziś umowę z Polonią Warszawa na dwa mecze - informuje "Przegląd Sportowy".

http://www.90minut.pl/news/92/news92539 ... lonii.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2009 maja Cz 21, 19:08 

http://przegladligowy.com/pilka-nozna/ligi-polskie/ekstraklasa/news,13520,chalbinski-podpisal-kontrakt

PostNapisane: 2011 paź Cz 13, 16:19 
Moderator

Michał Chałbiński zakończył karierę

http://www.90minut.pl/news/171/news1710 ... riere.html

Dorobek Michała w naszym klubie.

W 2005 trafił do czołowego klubu Orange Ekstraklasy Zagłębia Lubin. W sezonie 2005/2006 zajął z klubem 3. miejsce w lidze i grał w finale Pucharu Polski, przegranym z Wisłą Płock. Zdobył 15 bramek i w klasyfikacji strzelców wyprzedził go jedynie Grzegorz Piechna. W sezonie 2006/07 wywalczył z Zagłębiem Lubin mistrzostwo Polski ( 12 bramek ), a rok później superpuchar ( 5 bramek ).
5 maja 2007 roku Michał Chałbiński doznał poważniej kontuzji w meczu na szczycie Orange Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Koroną Kolporterem Kielce, co wykluczyło go z rozgrywek do końca sezonu. Tym samym Chałbiński, pomimo zdobycia 12 bramek, stracił szansę na tytuł króla strzelców Orange Ekstraklasy sezonu 2006/2007 (wyprzedził go reprezentujący drużynę Lecha Poznań Piotr Reiss).

W sumie w Ekstraklasie, w której zagrał 215 meczów i strzelił 75 bramek.

PostNapisane: 2011 paź Cz 13, 17:37 

Powodzenia Michał na nowej drodze życia,myślę że gdzieś w niższej lidze pokopie,te dziadoskie kontuzje które przyplątały mu się u nas spowodowały że nie gra na wysokim poziomie a ma 35 lat czyli tyle ilu wielu piłkarzy w ekstraklasie...No nic ja będę pamiętał ten jego pierwszy sezon w Lubinie,gdzie przychodził jako łowca bramek i po pierwszych 2,3 meczach miał zero,ale potem jak zaczął to trudno mu było skończyć,bardzo dobry napastnik,jeden z najlepszych w dziejach naszego klubu.

PostNapisane: 2011 paź Cz 13, 18:15 
TROLL
TROLL

Też uważam ze to był jeden z najlepszych naszych zawodników w histori klubu

PostNapisane: 2014 maja Cz 01, 18:15 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Chałbiński: Nie będziemy zawiedzeni

Przed nami finał Pucharu Polski, w którym zamierzą się Zawisza Bydgoszcz i Zagłębie Lubin. Na temat tej konfrontacji porozmawialiśmy z byłym zawodnikiem „Miedziowych”, Michałem Chałbińskim, który w 2006 roku wystąpił w barwach Zagłębia w finale Pucharu Polski.

W finale Pucharu Polski zmierzy się Zawisza Bydgoszcz z Zagłębiem Lubin. Jest Pan zaskoczony parą finałową?
Tak. Szczególnie obecność Zagłębia jest zaskoczeniem. Jak wiemy, Zagłębie spisuje się w lidze słabo i raczej nikt nie myślał, że „Miedziowym” uda się awansować do finału, choć wiadomo, że puchar rządzi się własnymi prawami, dlatego też Zagłębie gra w finale.

Czego Pan i kibice mogą oczekiwać przed jutrzejszym pojedynkiem?
Mecz powinien być otwarty i obydwie drużyny będą na pewno chciały wygrać, bo nigdy w swojej historii nie zdobyły Pucharu Polski. Moim zdaniem będziemy świadkami ciekawego meczu i nie będziemy zawiedzeni jego poziomem.

Czy według Pana Zawisza będzie miał przewagę psychologiczną? Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza cel założony przed sezonem, czyli awans do grupy mistrzowskiej, mają zrealizowany, natomiast lubinianie są poważnym kandydatem do spadku i sami zawodnicy mówią, iż ich radość, że zagrają w finale Pucharu Polski, jest przygaszona z powodu sytuacji w lidze.
Moim zdaniem tym bardziej Zagłębie będzie chciało zdobyć Puchar Polski. Lubinianie będą chcieli dać sporo radości swoim kibicom, bo jak wiemy, ten sezon jest dla nich mizerny. Według mnie nie ma tutaj znaczenia, że gracze z Lubina są na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Spójrzmy w przyszłość: która drużyna ma większe szanse awansować do fazy grupowej Ligi Europy, bo jak wiemy, zdobycie Pucharu Polski skutkuje startem w eliminacjach do Ligi Europy?
Moim zdaniem jeśli Zagłębie się utrzyma, to ma większe szanse na grę w fazie grupowej niż Zawisza. Uważam, że po tym sezonie dojdzie do sporych zmian w Zagłębiu i w przyszłym sezonie być może będzie walczyło o bycie w czubie tabeli. Z drugiej strony Zawisza to także zespół, który może śmiało walczyć o fazę grupową Ligi Europy. Atut tego klubu to transfery, które bardzo często są trafne.

Kto Pana zdaniem wygra finał Pucharu Polski?
Zagłębie Lubin.

PostNapisane: 2014 maja Cz 01, 18:38 

wzl19 napisał(a):
Cytuj:

Spójrzmy w przyszłość: która drużyna ma większe szanse awansować do fazy grupowej Ligi Europy, bo jak wiemy, zdobycie Pucharu Polski skutkuje startem w eliminacjach do Ligi Europy?
Moim zdaniem jeśli Zagłębie się utrzyma, to ma większe szanse na grę w fazie grupowej niż Zawisza. Uważam, że po tym sezonie dojdzie do sporych zmian w Zagłębiu i w przyszłym sezonie być może będzie walczyło o bycie w czubie tabeli. Z drugiej strony Zawisza to także zespół, który może śmiało walczyć o fazę grupową Ligi Europy. Atut tego klubu to transfery, które bardzo często są trafne.

Zagłębie Lubin.

Optymista z tego naszego byłego snajpera.

PostNapisane: 2014 maja Cz 01, 18:59 
Moderator

Pretender napisał(a):
wzl19 napisał(a):
Cytuj:

Zagłębie Lubin.

Optymista z tego naszego byłego snajpera.

Zmiany są co pół roku, a nawet częściej, tylko efektów jakoś nie widać.

PostNapisane: 2014 maja Cz 01, 19:32 

Panie Michale to już nie to Zagłębie co za Pana czasów.Jest co prawda chyba więcej pieniędzy ale mniej profesjonalizmu (jeżeli coś takiego w naszym Zagłębiu jest).
Cuda co prawda się zdarzają i oby jutro cud się wydarzył-tzn.trener wreszcie się obudził a zawodnicy przypomnieli sobie,że kiedy co prawda dawno temu jako tako w tą pilkę grali!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1