zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Wt 12, 16:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 09:26 

Scooby_Doo napisał(a):
********* i ********* wkolo to samo. Poczekajcie do soboty wygraja chlopaki w Gdyni to bedziecie wychwalac Smude i pisac dobrze ze ***** Beska.

Tak,teraz to wszyscy jadą mu po ambicji a później będą darli ryja na meczach no ale cóż tacy są Polacy,ja nie wiem kogo wy oczekujecie w tym klubie Mourinho,Fergusona a może Beniteza :roll:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 09:41 

Miałem nadzieję, że czerwoni-działacze zostawią "problem nowego trenera" przyszłemu zarządowi KGHM-u.
Niestety, zostawią po sobie "pasztet a'la Franz".

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 11:23 

Cytuj:
Cudotwórcą nie jestem, ale mam charakter bandziora i dlatego z lubińskim zespołem też sobie poradzę - mówi Franciszek Smuda, który wczoraj został nowym szkoleniowcem Zagłębia.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Bandyci precz ze stadionów!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 16:15 

Wczoraj sam nie byłem zadowolony ze zmiany trenera .i za Smudą nie przepadam,ale skoro jest trenerem NASZEGO ZAGŁEBIA chyba należy dać mu kredyt zaufania no i życzyć powodzenia.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 18:05 

Jedni mowia, ze Smuda przyszedl do Lubina na "emeryturke", a drudzy ze zostal pozyskany z powodu bardzo slabych wynikow Zagłębia i braku pomyslu na gre.. Pierwsze mecze pokaza czy Franz rzeczywiscie wzial sie za jakies zmiany w taktyce i stylu gry - choc na bank nie beda widoczne golym okiem. Co by o nim nie mowic troche sie zna na rzeczy chociaz ostatnio nie robil furory jako trener..
Jedno jest pewne - Drazena Beska nie zapomnimy za to co dla nas zrobil :!: a nowemu trenerowi dajemy wolna reke i zyczymy jeszcze wiekszych sukcesow (tylko zeby nie okazal sie kolejnym Nawałką itp)

Tytuł: -
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 19:12 

Dziś zrobilem z nowym trenerem wywiad, 16 pytan... Mowil miedzy innymi o tym, ze paru zawodnikow juz " odkurzyl " z rezerw. Pytalem go co jest do poprawy wedlug niego. Mowil, ze do poprawy jest taktyka i oczywisci obrona ... Mowi ze bardzo Lubin mu sie podba, ze zawsze milo go tu przyjmowano.

Wywiadu nie moge zamiescic bo prawdopodobnie bedzie on publikowany w " Tylko Piłka ", wiec dopiero za tydzien :) Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 06:42 

Na pocieszenie wywiad ze Smudą przeprowadzony przez GW:
Grzegorz Szczepaniak: Zaskoczyła Pana oferta z Lubina?
Franciszek Smuda: Ja już kiedyś powiedziałem, że w piłce nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
Czuje się Pan strażakiem?
- Nie, przecież za nami dopiero pięć ligowych kolejek. W dodatku drużyna zdobyła dwa punkty za remisy na obcych boiskach. To ważne punkty.
Chyba niespecjalnie, skoro jest w tabeli ostatnia.
- To dopiero początek rozgrywek. Różnice punktowe są minimalne. Przegra się dwa mecze z rzędu i zostaje się "czerwoną latarnią". Wygra się jeden i już się jest nad strefą barażową. Wygra dwa i trafia się do górnej części tabeli.
Ale trzeba wygrać mecze, a Zagłębie ma z tym problemy i to od kilku miesięcy.
- Jasne, że trzeba. Zwłaszcza u siebie nie można przegrywać. Na wyjeździe cenne są remisy, choć chcąc grać o jakieś poważniejsze cele, trzeba i na obcych stadionach wygrywać.
To znaczy, że w Gdyni Zagłębie musi wygrać?
- Piłka to kompletnie nieprzewidywalny sport. Deklaracje, że będzie tak czy inaczej, mówienie o tym, że coś się musi wydarzyć, to się nie sprawdza. A co do najbliższego meczu, to powiem tak: Krakowa też nie zbudowali przez dwa dni. O punkty więc wcale nie będzie łatwo. Ale sytuacja w tabeli jest taka, że na porażkę nie możemy sobie pozwolić. Z drugiej strony nie będę czarował, że w sobotę to już będzie zupełnie nowe Zagłębie. Z Odrą Wodzisław potrzebowałem dwóch meczów, żeby to jakoś poukładać.
Widział Pan zespół Zagłębia w jakimś ligowym meczu?
- W tym sezonie tylko w urywkach w magazynie ligowym Canal +. Ale ja przecież większość tych chłopaków znam. Grałem z Odrą przeciw nim w poprzednim sezonie. Analizowaliśmy grę Zagłębia. Jasne, że to nie to samo, co dogłębna znajomość swojego własnego zespołu, ale nie zaczynam zupełnie od zera. Zresztą teraz, gdzie nie wejdę, wszyscy mi tłumaczą, wyjaśniają, mówią, jakie są problemy i jakie możliwości.
Trener Besek także?
- No tak, spotkałem się z nim, rozmawialiśmy.
Nie obawia się Pan presji? W Lubinie jest ona olbrzymia, bo potężny właściciel nie może się doczekać wyników.
- A gdzie nie ma presji? Wszędzie, gdzie pan pójdzie, czego się nie dotknie, wszystko jest związane w piłce z presją. Wszyscy mają jakieś cele. Jedni wywierają presję, żeby się utrzymać, inni, żeby grać w pucharach, a jeszcze inni, żeby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Już tak długo pracuję, że szybciej by mnie zdziwił brak presji.
W Lubinie ma Pan do dyspozycji niezwykle szeroką kadrę. To chyba atut?
- Na pewno, choć trzeba będzie to całe bogactwo ogarnąć. Będę się chciał przyjrzeć każdemu zawodnikowi. Także tym, których trener Besek wysłał do rezerw. Na pewno miał swoje powody, ale w mojej koncepcji być może będzie dla nich miejsce. Wszyscy mają na razie czystą kartę. Niech ją zapisują.
Zagłębie to był kiedyś pański koszmar, praktycznie z każdą prowadzoną przez siebie drużyną przygrywał Pan w Lubinie.
- Ale od pięciu lat już nie jest. Odczarowałem to Zagłębie. Teraz stanie się ono koszmarem dla innych.
Jaki będzie wynik meczu Arka - Zagłębie?
- A co to byłby ze mnie za trener, jakbym powiedział, że pozytywny dla rywala? Ale proszę nie pytać, jak zagramy, bo o tym będę myślał tuż przed meczem. Nie ma innego wyjścia.
Jako szkoleniowiec Zagłębia Franciszek Smuda zadebiutował we wtorek w sparingowym pojedynku przeciwko Górnikowi Polkowice. W Polkowicach padł remis 0:0.

Źródło: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,2905655.html

P.S. Ta koncepcja z koszmarem dla innych podoba mi się najbardziej. zobaczymy jak będzie.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 08:35 

Czarnuz napisał(a):
Zagłębie to był kiedyś pański koszmar, praktycznie z każdą prowadzoną przez siebie drużyną przygrywał Pan w Lubinie.
- Ale od pięciu lat już nie jest. Odczarowałem to Zagłębie. Teraz stanie się ono koszmarem dla innych.
Jaki będzie wynik meczu Arka - Zagłębie?
- A co to byłby ze mnie za trener, jakbym powiedział, że pozytywny dla rywala? Ale proszę nie pytać, jak zagramy, bo o tym będę myślał tuż przed meczem. Nie ma innego wyjścia.
Jako szkoleniowiec Zagłębia Franciszek Smuda zadebiutował we wtorek w sparingowym pojedynku przeciwko Górnikowi Polkowice. W Polkowicach padł remis 0:0.

Źródło: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,2905655.html

P.S. Ta koncepcja z koszmarem dla innych podoba mi się najbardziej. zobaczymy jak będzie.

Już był taki jeden trener w ZAGŁĘBIU, co to "motywował i czarował" - TOPOLSKI się nazywał.
Oby Franz nie okazał się KOSZMAREM dla nas kibiców!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 10:39 

oskar a moze jednak postaraj sie i dasz rade umiescic ten wywiad bo czekac tydzien to sie nie rymuje :wink: albo na maile porosylaj jak mozesz....jesli mozesz to ja juz prosze
sphere14@interia.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 12:51 
no ja tez chcem mój e-mail piotrus1984@tlen.pl
a co do Smudy to mysle ze moze cos ta druzyna wywalczyc nie jest złym trenerem ale co bedzie to sie okarze pózniej :P

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 13:29 
Oskar ja też bym poprosił mac3000@interia.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 14:38 
Z góry dzięki: bertyks@interia.pl ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 17:27 
tez bym prosił grzesinio@wp.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 19:26 

i ja tez :wink:
czarny.elo@vp.pl

Obrazek

Tytuł: treningi
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 19:48 
Czy ja sie dowiem od kogos Z Zaglebia kiedy 1 zespół ma treningi czy wy tez nie wiecie bo napisalem i nikt mi nie odpisal. Pozdro. HEJ wyslijcie mi na adres Xpiecia@interia.pl lub na tej stronce

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1