zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Śr 13, 10:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 19:35 

Żałosne są te pojękiwania co niektórych po odejściu Beska. Przecież chłopina nie wygrał meczu w tym roku. Ośmieszał nas przed całą Polską przegranymi z Wisłą, Cracovią Lechem czy zdegradowanym już GKS Katowice. Można mieć wiele do zarzucenia klubowym władzom ale nie można być ciągle na NIE cokolwiek by nie zrobili. Trzeba w końcu trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość, w której nie widać nic innego jak tylko ciągle zagubionego Beska i jego drużynę. Dostał olbrzymi kredyt zaufania od zarządu. Wątpie, że utrzymałby sie tak długo z takimi wynikami w jakimkolwiek innym polskim klubie. Dosyć skomlenia i narzekania, bo sie rzygać chce jak czyta posty niektorych o wspaniałym Besku itp.

Ty Baseno widze że się wogóle nie rozumiemy, jaki Kaka jaki Adriano o czym ty wogóle piszez?! A czy ty myślisz że Chałbiński czy Pokorny grają za darmo?! Na prostą sprawę masz jakieś mgliste spojrzenie, w każdym bądź razie nie mam ochoty ci niczego tłumaczyć.

Kubek też widze nie znasz realiów i banalnie przedstawiasz sytuacje. Liczka to zupełnie inna para kaloszy. Gdyby nie Smuda to Kasperczak trenowałby Wisłę z zawodnikami typu Temple Omeonu, Kuźba, Brasilia, Mijajlovic, Kukiełka czy do dzisiaj nieobecny Dawidowski, bo takie transfery robił podczas pracy w Krakowie. Już nikt nie pamięta, jak Kasperczak przyszedł do Wisły to Frankowski musiał z trybun oglądał mecze bo nawet na ławe był według Heńka za słaby. Tych niewypałow transferowych Henia było znacznie więcej, zwłaszcza tych z czarnego lądu ale już nie pamietam nazwisk bo wagonami ich przywoził.

Żaden trener nie gwarantuje sukcesu. Czy to bedzie Besek, czy Smuda, czy Kasperczak o sukcesie drużyny nie decyduje jedna osoba ale wiele czynników ściśle wzajemnie powiązanych. Chodzi o to aby ten skomplikowany system zależności uchwycić, zbadać i przystosować do rzeczywistości. Wierze że tym razem się uda, bo nic mi więcej nie pozostaje.

Jasio powiedz mi jak długo zamierzałeś jeszcze żyć z tymi mglistymi zapowiedziami Beska? Nie potrafimy wygać meczu, tracimy na własnym stadionie 5 bramek z bardzo średnim Lechem. Wole słuchać o stablizacji od Smudy i potem mile się rozczarować niż słuchać kolejnych buńczucznych zapowiedzi Beska i obudzić się przed meczem derbowym ze Śląskiem Wrocław o mistrzostwo II ligi.

Cytuj:
W razie klapy Franz zawsze może powiedzieć, że nie przepracował z zespołem okresu przygotowawczego, no i że nie on dobierał piłkarzy ...

Ale sam powiedz co to za różnica czy drużyne spuściłby Besek czy Smuda? Jakoś nie czułbym osobistej satysfakcji z faktu że po degradacji Besek przyznałby się publicznie do winy a Smuda nie.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 19:58 
Administrator

Mathi napisał(a):
Jasio powiedz mi jak długo zamierzałeś jeszcze żyć z tymi mglistymi zapowiedziami Beska? Nie potrafimy wygać meczu, tracimy na własnym stadionie 5 bramek z bardzo średnim Lechem.
Na to odpowiem Ci w swoim imieniu tym co napisalem wyzej:
Wystarczylo tylko poprawic skutecznosc w ataku - ale nie ruszac obrony. Choc tracila ona srednio ledwie jedna bramke na mecz (nie liczac spotkan z krakowskimi druzynami) - to teraz ta statystyka podwoila sie. Za to atak gra zdecydowanie lepiej. I wcale zapowiedzi Baseka nie musialby byc mglistymi. Tak czy inaczej - Dado wbil sobie gola do wlasnej bramki, majac skutecznie przymkniete oko na przyczyny fatalnej gry w defensywie.

Smuda poprawiac za wiele nie musi - uzupelni obrone jednym doswiadczonym zawodnikiem - atak pozostawi dotychczasowy, a w pomocy ma nowego mlodego lidera druzyny (Maciek) i bedzie osiagal wyniki - o ile Nasi zawodnicy beda chcieli z nim wspolpracowac. W Naszej druzynie tkwi naprawde duzy potencjal - i co ciekawe wcale nie mam na mysli graczy z zagranicy.
W kadrze Polski:
kadrze B - z tego co pamietam Maciek Iwanski i Robert Klos,
U-21 Paweł Strąk,
U-20: Grzegorz Bartczak, Łukasz Piszczek, Dawid Plizga,
U-19 Mateusz Bukowiec (choc teraz jest wypozyczony - sic!)
U-17 - nie licze, nie pamietam dwoch czy trzech zawodnikow;

no przepraszam - za chwile zlozy sie z nich ladna 11stka - wiec niech mi nikt nie mowi, ze nie ma kim grac, albo na kim budowac przyszlosc druzyny. Wystarczy pomyslec i nie bac sie stawiac na mlodych zdolnych zawodnikow - trenerzy w danych reprezentacjach wybieraja wlasnie Naszych graczy - majac do dyspozycji tysiace innych.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Ostatnio edytowano 2005 wrz Śr 07, 13:53 przez KOtzU!, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 20:17 

ten mathi jest niezly...:)skad sie tacy biora...no ale kazdy ma inne spojrzenie na futbol...:)p.s powinno sie zorganizowac jakies forum dla gimnazjalistow i szkol podstawowych to chlopak mialby zajecie...panie modertor co pan na to :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 20:19 

A ja na to ze skonczcie sie klocic i piszcie na temat bo ciekawy. Kazdy z nas na to wszystko inaczej patrzy wiec nie robcie syfu bo do pisania jest duzo. Jakby nie patrzec mozna juz podsumowac efekty pracy Dado w Lubinie.

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 20:55 
Moderator

A ja myślę, że jeszcze będziemy piać z zachwytu nad grą naszych piłkarzy pod wodzą FRANZA 8) :lol:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 21:02 

scOOtt napisał(a):
A ja myślę, że jeszcze będziemy piać z zachwytu nad grą naszych piłkarzy pod wodzą FRANZA 8) :lol:

Obyś miał racje :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 21:03 

Chybil napisał(a):
Umarł Król, niech żyje Król !!!!!!!
(ciach)

Z tym się zgadzam !!! Też jestem nastawiony do Smudy "nieco" negatywnie, ale jest trenerem i już ! Nie mamy na to wpływu - po prostu kibicujemy Zagłębiu !!!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 21:04 

Dzieki Drazen za wszystko co zrobiles dla Naszego Zagłębia... Respect!!!
Mam mieszane uczucia... nigdy nie lubilem Smudy... nie wiem dlaczego... nienawidzilem ogladac jego wywiadow w telewizji
Ale jestem na 75% pewny ze on zrobi wiecej z Zagłębiem w tym sezonie niz Drazen by zrobil...
Dajcie mu szanse... popatrzcie trzezwo na prace Beska (wyniki) w tym sezonie chociazby... to katastrofa... takie wzmocnienia i ostatnie miejsce po 5 kolejkach... to jest naprawde katastrofa... dzialacze nie mogli dluzej czekac tym bardziej ze wisza w powietrzu ujemne punkty... Smuda duzo zrobil w przeszlosci dla polskiej pilki... wiec moze i teraz mu sie uda zrobic to z Zagłębiem
Mysle ze Besek sie juz wypalil w Zagłębiu... jakby go zostawili to bylaby murowana 2 liga bo zycie z gilotyna nad glowa a tym bardziej prowadzenie druzyny do dobrych wynikow jest niemozliwe... a Besek byl juz w takiej sytuacji wiec zmiana na DOBRE
Skonczcie juz pierdo**nie na Smude itp bo i tak gowno to wam da, nie macie na nic wplywu ani nie jestescie w stanie niczego przewidziec... :? Ocenmy na koniec!
Ten temat powinien zawierac tylko posty z zyczeniami dla nowego trenera a nie jazdy bo to nic nie zmieni... ale ja sie ciesze ze tak piszecie bo zycie przewaznie lubi cos zrobic na przekur :D Sklad Zagłębia w tej chwili moim zdaniem nadaje sie spokojnie na puchar UEFA... tylko trzeba wszystko dobrze poukladac i tchnac w tych utalentowanych pilkarzy ducha zwyciestwa...
Skończcie już te utarczki i pożyczmy Razem Smudzie powodzenia w prowadzeniu
NASZEGO
UKOCHANEGO
ZAGŁĘBIA

PODSUMOWANIE ZMIANY:
75% zmiana na lepsze (srodek tabeli i Puchar Polski-Puchar UEFA)
25% zmiana na gorsze (2 liga)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 21:45 
Tym którzy ubolewaja z powodu utraty wspaniałego trenera BESKA radze jeszcze dać na Msze za jego niebagatelny wklad w rozwój naszego ukochanego klubu !! :D łubu ! dubu ! łubu dubu

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 07:13 

ZAGŁĘBIU (na czas budowania nowego zespołu) potrzebny jest trener pokroju Jabłońskiego (a takim był Besek).
ZAGŁĘBIU nie potrzebny jest NIEOBLICZALNY gość, który ostatnie sukcesy odnotował w ubiegłym wieku.
Nie lubię Smudy, bo przypomina mi Olarevic'a.

Życzę ZAGŁĘBIU (i Smudzie) utrzymania się w lidze i zbudowania zespołu na miarę LM.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 07:20 

KOtzU! napisał(a):
Smuda poprawiac za wiele nie musi - uzupelni obrone jednym doswiadczonym zawodnikiem - atak pozostawi dotychczasowy, a w pomocy ma nowego mlodego lidera druzyny (Maciek) i bedzie osiagal wyniki - o ile Nasi zawodnicy beda chcieli z nim wspolpracowac. W Naszej druzynie tkwi naprawde duzy potencjal - i co ciekawe wcale nie mam na mysli graczy z zagranicy.

Chyba juz nie ma. Super drugi trener UBOT zwiększył mu na siłowni obciązenie i chłopak nabawił się przepukliny. Prawdopodobnnie idzie pod nóż ( jest nadzieja, że nie) ale chyba do konca rundę ma z bani.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 07:44 
zobaczymy jak bedzie

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 08:58 

Smuda chce coś zmienić w Lubinie.
Franciszek Smuda został nowym trenerem Zagłębia Lubin zastępując na tym stanowisku Drażena Beska.
"Nie przerażam się ostatnim miejscem w tabeli. Trzeba wszystko przeanalizować i coś zmienić. A zimą jeszcze kogoś dokupić. A decyzję musiałem podjąć szybko. Nawet za szybko (czyżby już żałował?)" - powiedział "Franz" w Gazecie Wrocławskiej".
"Rozpatrywaliśmy dwa warianty. Trener z zagranicy albo z Polski. Zwyciężyła ta druga opcja. Franciszek Smuda doskonale zna naszych zawodników, więc przystąpi do pracy z marszu ? uzasadnił taki wybór Jerzy Fiutowski, prezes Zagłębia.
"Od Franciszka Smudy oczekujemy poprawy gry i miejsca w tabeli adekwatnego do możliwości i oczekiwań kibiców oraz naszego właściciela" ? dodał.W środę Smuda ma ustalić warunki kontraktu. Prawdopodobna opcja to umowa do końca czerwca z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.
Nowy trener na starcie dostał także drugi cios. Przez jakiś czas nie będzie mógł korzystać z usług najlepszego gracza Zagłębia w tej rundzie Macieja Iwańskiego. "Maciek przejdzie prawdopodobnie w Bochum operację przepukliny. Czeka go 6-7 tygodni przerwy" ? stwierdził Zygmunt Stanowski, trener odnowy biologicznej w Zagłębiu.

Źródło:http://pilka.interia.pl/news?inf=663956

Ostatnio edytowano 2005 wrz Śr 07, 12:28 przez Czarnuz, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 09:10 

frędzelek i frędzelek wkolo to samo. Poczekajcie do soboty wygraja chlopaki w Gdyni to bedziecie wychwalac Smude i pisac dobrze ze frędzelek Beska.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 09:16 
Jeszcze 1-2 mecze i Besek poukładal by gre w defensywie i byłoby ok. Szybko niektorzy zapomnieli ze po rundzie jesiennej zeszłego sezonu zajmowalismy 5 miejsc mimoikatastrofalnych 2 porazek z Wisła i Cracovia....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1