zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lip Wt 17, 14:51

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 10, 14:33 

Pytanie brzmi: Za co mam ostrzeżenie?
Szanownych moderatorów zapraszam do dyskusji!

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 27, 19:17 
Pytanie brzmi: Za co jest 3-cie ostrzeżenie dla mnie?!

Prosiłbym o szybką odpowiedź na pm.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 29, 13:16 
Gitara - już czwarte a ja naprawdę nie wiem za co :roll:

Mody - napiszcie pm-a

Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 29, 15:29 

Sam jestem ciekaw, za co Piotruś został tak doceniony...

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 14:45 

mam pytanie jak dostac sie na forum Vip-ów??

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 18:45 
Wyręcze Jasia i jemu podobnych gdyż co nieco się oriętuje w tej sprawie.

Trzeba być Vipem... proste :wink:

Nie jesteś tu pierwszy który wychodzi z takim pytaniem, pewnie nie ostatnim ale z doświadczenia (kiedyś sam takie zadawałem) wiem że trzeba się po prostu popisać aby zostać przyjętym do szlachetnego grona. Trzeba sobą coś reprezentować, pozytywnie oczywiście, nie to co ja.

I moje pytanie
- jak wyglada sprawa z moimi ostrzeżeniami, nadal uważam że powinienem mieć 2 a nie 4 i że te 2 zostały przyznane przez pomyłkę.

EDIT: Błagam, usuńcie ten temat o lewandowski w HPS blokada nic nie da - wstyd na całą Polskę.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 21:41 
Piotruś napisał(a):

Nie jesteś tu pierwszy który wychodzi z takim pytaniem, pewnie nie ostatnim ale z doświadczenia (kiedyś sam takie zadawałem) wiem że trzeba się po prostu popisać aby zostać przyjętym do szlachetnego grona. Trzeba sobą coś reprezentować, pozytywnie oczywiście, nie to co ja.
.

Czy jezeli ktos jest dyslektykie lub jest młodym wiekie przez co popełnia sie błedy składniowe to znaczy ze soba nc nie prezentuje? podobnie ma sie sprawa z pogladami. Jezeli ktos jest nacjonalista todlaczego nim niemoze byc? Bo ogół jest inny? Póki co w Vip forum jest napewno dobra grupa ludzi i niech tak zostanie. Dla mnie to jest troche dziwne ze jakis pokój nie jest dla wszystkich dotepny. Wynikaja z teo wady i zalety. Najwieksza zaleta tego forum jest to ze ludzie tam wypowiadajacy sie potrafili się na tyle zorganizowac by uszyc flage i wykonac szlaiki. Jednak jest jedna wielka wada, mianowicie uzytkownicy którzy tam przebyaja jak by troche olali reszte forum ograniczajac sie do moderowania przezco spadł troche poziom forum. Mi osobiscie najbardziej brakuje zapowiedzi meczowych Romana_k . Informacje w nich zawarte potrafiły naprawde doprowadzic do tego ze łapałem sie zagłowe i zastanawiałem sie "skad ten koles ma takie informacje". Poznac mozna było młode wschodace gwiazdy polskiej piłki.

I teraz pytanie do moderaorów :D :
Dlaczego juz nie wypowiadacie sie na forum otwartym dzielac sie z młodszymi swoja wiedza??

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 03:29 

Alez wiekszosc z nas sie wypowiada.Wbrew pozorom VF nie jest grupa wzajemnej adoracji!! A ze mniej nas jest w pozostalych dzialach to bardziej zbieg okolicznosci (Praca, praca i czasem praca) niz jakies szczegolne upodobania. Z drugiej strony kazdy zdrowo myslacy czlowiek woli porozmawiac z kultura o meritum a nie przepychac sie z tlumem dzieci (najczesciej) stad male odizolowanie.

Jesli chodzi o Romana to podejzewam ze w natloku pracy po prostu nie zawsze znajduje czas aby dzielic sie na forum informacjami. Z tego co mi wiadomo dzieli sie z wami nimi na lamach Tylko Pilka wiec zawsze mozecie je zakupic aby poznac jego punkt widzenia.

AlexFM

Ostatnio edytowano 2005 paź Pt 14, 12:04 przez AlexFM, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 08:17 

Grex, jesli ktoś jest dyslektykiem to zawsze może skorzystac z internetowego słownika ortograficznego. Polecam poszukac przez Google.
Jesli kogoś stać na Offica, to wystarczy najpierw napisać tam tekst, program sam poprawi błędy - przy okazji mozna się sporo nauczyć. Jeśli kogos nie stać to polecam StarOffice na przykład albo nawet The Bat! (program pocztowy) - sprawdza błędy prawie za darmo. Troszkę więcej czasu oczywiście trzeba poświęcić ale za to teksty będą zapewne bardzie przemyslane i wsytdu autorowi nie przyniosą.

A co do Vip-a, to został stworzony dokładnie po to, aby uniknąć pyskowek i spokojnie napisąc sobie to i owo. Zapewniam Cię, że żadnych spisków mających utrudnić zycie pozostałym Forumowiczom nie uskuteczniamy.

I na koniec. Jeżeli ktoś jest nacjonalista, to niech sobie będzie. Jesli ktoś jest zielony to niech sobie będzie. Jedyne co wszystkich obowiązuje, to przestrzeganie Regulaminu.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Pt 04, 14:43 

jest to bardziej prośba niz pytanie ale chodzi mi o to żeby jakiś moderator usunął z działu kibice jesen temat race ponieważ przez przypadek założyłem 2

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sty Cz 26, 09:12 

Parę pytań i jeden komentarz:

PYTANIA:

1. Ile możne mieć maksymalnie ostrzeżeń (do usunięcia z forum)?
2. Czy ostrzeżenia są po jakimś czasie usuwane, po jakim?
3. Dlaczego do ostrzeżeń nie ma jakiegoś uzasadnienia, ktoś daje ostrzeżenie ad hoc i wydaje mu się, że robi słusznie, a niekoniecznie musi tak być (na podstawie regulaminu prawie za wszystko można udzielić ostrzeżenia)?

KOMENTARZ:

Pewnie narażę się na następne ostrzeżenie, trudno.
Trudno dziwić się ludziom, którzy mają władzę w naszym klubie lub w KGHM. Mają realną władzę i z niej korzystają jak mogą. Rzucają na lewo i prawo "kiełbasą wyborczą", klepią mamonę na lewych lub szemranych interesach. I są postrzegani( i sami się tak widzą) jako ELITA. Ale dziwić należy się "maluczkim" (bez obrazy), którzy chcą się widzieć jako elita. Mam tu na myśli forum VIP-owskie. Przykro mi, ale kryteria, które należy spełnić, aby dostać się na to forum, są niejasne, albo ich wcale nie ma. Gremium ustanawiające te kryteria też nie jest transparentne. Dziw, że w tak małej (raptem około 2000 osób) "społeczności" jak nasza znalazła się grupa "uzurpatorów", którzy w niewyjaśnionym celu próbują dzielić nas na lepszych i gorszych. A pytam się pod jakim względem jesteście lepsi od zwykłych forumowiczów? (nie oczekuję odpowiedzi)? Pod względem ilości postów? Mało przekonujący argument. Aha... "co by" nie przepychać się w gąszczu "idiotycznych" postów na całym forum. No to jest argument! Brawo. Normalne zachowanie ELITY!!!
Jeszcze tylko jedno zdanie: Po co marnuję czas i piszę to co piszę? Nie po to, aby dostać się do forum VIP (bo mam gdzieś wszystkie elity, łącznie z TĄ), ale po to, aby dać wyraz swojemu oburzeniu na takowe praktyki.
I skończyłem.

Proszę o odpowiedzi na pytania 1, 2 i 3.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sty Cz 26, 10:34 
Administrator

Paszczak napisał(a):
Parę pytań i jeden komentarz:

PYTANIA:

1. Ile możne mieć maksymalnie ostrzeżeń (do usunięcia z forum)?
2. Czy ostrzeżenia są po jakimś czasie usuwane, po jakim?
3. Dlaczego do ostrzeżeń nie ma jakiegoś uzasadnienia, ktoś daje ostrzeżenie ad hoc i wydaje mu się, że robi słusznie, a niekoniecznie musi tak być (na podstawie regulaminu prawie za wszystko można udzielić ostrzeżenia)?

KOMENTARZ:

Pewnie narażę się na następne ostrzeżenie, trudno.
Trudno dziwić się ludziom, którzy mają władzę w naszym klubie lub w KGHM. Mają realną władzę i z niej korzystają jak mogą. Rzucają na lewo i prawo "kiełbasą wyborczą", klepią mamonę na lewych lub szemranych interesach. I są postrzegani( i sami się tak widzą) jako ELITA. Ale dziwić należy się "maluczkim" (bez obrazy), którzy chcą się widzieć jako elita. Mam tu na myśli forum VIP-owskie. Przykro mi, ale kryteria, które należy spełnić, aby dostać się na to forum, są niejasne, albo ich wcale nie ma. Gremium ustanawiające te kryteria też nie jest transparentne. Dziw, że w tak małej (raptem około 2000 osób) "społeczności" jak nasza znalazła się grupa "uzurpatorów", którzy w niewyjaśnionym celu próbują dzielić nas na lepszych i gorszych. A pytam się pod jakim względem jesteście lepsi od zwykłych forumowiczów? (nie oczekuję odpowiedzi)? Pod względem ilości postów? Mało przekonujący argument. Aha... "co by" nie przepychać się w gąszczu "idiotycznych" postów na całym forum. No to jest argument! Brawo. Normalne zachowanie ELITY!!!
Jeszcze tylko jedno zdanie: Po co marnuję czas i piszę to co piszę? Nie po to, aby dostać się do forum VIP (bo mam gdzieś wszystkie elity, łącznie z TĄ), ale po to, aby dać wyraz swojemu oburzeniu na takowe praktyki.
I skończyłem.

Proszę o odpowiedzi na pytania 1, 2 i 3.

1. Ilosc ostrzezen za ktore sie wylatuje jest niestety (za) wysoka.
2. Sa usuwane uznaniowo, czas nie gra roli.
3. Ci ktorzy maja prawo dawac ostrzezenia robia to przez wzglad na regulamin i dobro forum. Dlatego, ze jak napisales "niekoniecznie robi to slusznie, bo mu sie tylko tak wydaje", ilosc ostrzezen jest tak wysoka aby usuniecia nie byly kwestia przypadkow/nieporozumien - kontroweryjni uztkownicy sa poddawani wewnetrznej dyskusji.

cyt. z regulaminu:
"UWAGA - decyzja MODERATORA jest BEZDYSKUSYJNA " - i wszysto jasne.

KOMENTARZ:
Rejestrujac sie na tym forum kazdy z uzytkownikow ZAAKCETPOWAL jego regulamin. Uczestnictwo w zyciu forum jest nieodplatne ani nikogo sie do niego NIE ZMUSZA.

Jezeli zas chodzi o grupe VIP, nie rozumiem Twojego oburzenia? Nie jestesmy zadna elita, ani nie chcemy byc tak postrzegani (moze wina lezy po drugiej stronie?). Kryteria zeby sie dostac do naszej grupy sa rowniez uznaniowe - zapraszamy do naszego grona tych, z ktorymi chemy podyskutowac z dala od oczu opini publicznej, wystepujacych przy tej okazji pyskowek i wyzwisk. To, ze forum daje nam taka mozliwosc to dlaczego nie mozemy z niej skorzystac? Bo wywoluje to kogos oburzenie?

Jezeli osoby dbajace o wyglad i odpowiedni poziom dyskusji tego forum, uwazasz za gremium dzielace kogokolwiek na lepszych i gorszych to jestes w glebokim bledzie. Nic takiego nie ma i nie mialo miejsca. Twoje pytanie "pod jakim względem jesteście lepsi od zwykłych forumowiczów?", jest nieadekwatne do rzeczywistoci - co napisalem wczesniej a swiadczyc wrecz moze o jakis komleksach, nie wnikam. Natomiast jezeli wyrazasz swoj sprzeciw dla funkcji administratorow i moderatorow to jestes tym bardziej niezrozumialy.

Co do gaszczu postwow - i tak i tak sie przez nie przepychamy...

dziekuje i pozdrawiam
KOtzU!

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sty Cz 26, 11:23 

KOtzU! napisał(a):
1. Ilosc ostrzezen za ktore sie wylatuje jest niestety (za) wysoka.
2. Sa usuwane uznaniowo, czas nie gra roli.
3. Ci ktorzy maja prawo dawac ostrzezenia robia to przez wzglad na regulamin i dobro forum. Dlatego, ze jak napisales "niekoniecznie robi to slusznie, bo mu sie tylko tak wydaje", ilosc ostrzezen jest tak wysoka aby usuniecia nie byly kwestia przypadkow/nieporozumien - kontroweryjni uztkownicy sa poddawani wewnetrznej dyskusji.

cyt. z regulaminu:
"UWAGA - decyzja MODERATORA jest BEZDYSKUSYJNA " - i wszysto jasne.

KOMENTARZ:
Rejestrujac sie na tym forum kazdy z uzytkownikow ZAAKCETPOWAL jego regulamin. Uczestnictwo w zyciu forum jest nieodplatne ani nikogo sie do niego NIE ZMUSZA.

Jezeli zas chodzi o grupe VIP, nie rozumiem Twojego oburzenia? Nie jestesmy zadna elita, ani nie chcemy byc tak postrzegani (moze wina lezy po drugiej stronie?). Kryteria zeby sie dostac do naszej grupy sa rowniez uznaniowe - zapraszamy do naszego grona tych, z ktorymi chemy podyskutowac z dala od oczu opini publicznej, wystepujacych przy tej okazji pyskowek i wyzwisk. To, ze forum daje nam taka mozliwosc to dlaczego nie mozemy z niej skorzystac? Bo wywoluje to kogos oburzenie?

Jezeli osoby dbajace o wyglad i odpowiedni poziom dyskusji tego forum, uwazasz za gremium dzielace kogokolwiek na lepszych i gorszych to jestes w glebokim bledzie. Nic takiego nie ma i nie mialo miejsca. Twoje pytanie "pod jakim względem jesteście lepsi od zwykłych forumowiczów?", jest nieadekwatne do rzeczywistoci - co napisalem wczesniej a swiadczyc wrecz moze o jakis komleksach, nie wnikam. Natomiast jezeli wyrazasz swoj sprzeciw dla funkcji administratorow i moderatorow to jestes tym bardziej niezrozumialy.

Co do gaszczu postwow - i tak i tak sie przez nie przepychamy...

dziekuje i pozdrawiam
KOtzU!

Nie wiem czy to jest miejsce do polemiki. Ale cóż, innego na razie nie znam.

Na początek: dziękuję za odpowiedź.

Mimo otrzymanych wyjaśnień i riposty na mój komentarz, nadal twierdzę, że dzielicie forum (może nie na lepszych i gorszych, ale może po orwelowsku na "równych i równiejszych"). Czy tego chcecie czy nie. Proste, jeżeli robi się cokolwiek w tajemnicy przed ogółem (na generalnie ogólnym forum) to musi to budzić kontrowersje i czasami oburzenie. I takowe wywołuje. Oczywiście nie w VIP-ach, dla których jest stan normalny (w VIP-ach wywołuje zdumienie?!). To właśnie, a także brak jednoznacznych reguł "gry" jest symptomatyczne, że ktoś tu chce być NAD. Ale niech tak będzie, jak musi.
Co do moich komleksów (proszę tylko bez urazy): nie znamy się tak dobrze, abyś mógł wypowiadać się na ich temat. I muszę tutaj Cię rozczarować, akurat jeżeli chodzi o kompleks niższości, o którym zapewne pisałeś, to takiego nie mam - jeszcze.

Z wyrazami szacunku i dziękuję

Ostatnio edytowano 2006 sty Cz 26, 18:57 przez Paszczak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sty Cz 26, 11:42 

Miejsce bardzo odpowiednie na polemike w tym temacie to na poczatek.
Widzisz w naszym dziwnym kraju ludzie maja szeroko pojete kompleksy jesli idzie o kwestie uznaniowe i wlasna osobe. Vip jak napisalem jest dzialem dla osob ktore zajmuja sie tym forum aby mogli tam w wewnetrznej dyskusji rozstrzygac o pewnych decyzjach ktore zapadaja na forum wiec nie dziw sie ze nie ma sensu ich udostepniac wszystkim. A ze pewna grupa osob ktora w tej chwili sie forum zajmuje jest czysto uznaniowa znaczy tylko tyle ze teraz grupa jest taka a za chwile moze byc zupelnie inna i inni beda rozstrzygac o byc albo nie byc tego forum.

Co do dzielenia na forum ludzi pod wzgledem jakiegos kryterium to powiem Ci ze i tak jest ono delikatne bo mogloby byc zupelnie dosadniejsze a tym samym bardziej zasadne. Ostrzezenia zas sa przyznawane za lamanie regulaminu wiec co do niech nie masz prawa poddawac ich pod watpliwosc. Jesli zas masz taki zamiar karnie wysle Cie do przeczytania regulaminu forum i ewentualnego przyjecia go lub odrzucenia co laczy sie z opuszczeniem forum.

AlexFM

Tytuł:
PostNapisane: 2006 sty Cz 26, 11:52 
Administrator

Paszczak napisał(a):
nie znamy się tak dobrze, abyś mógł wypowiadać się na ich temat.
KOtzU! napisał(a):
swiadczyc wrecz moze o jakis komleksach

Paszczak napisał(a):
nadal twierdzę, że dzielicie forum. Czy tego chcecie czy nie. Proste, jeżeli robi się cokolwiek w tajemnicy przed ogółem
Kazde zajmowane stanowisko do czegos zoobowiazuje i cos umozliwia - jezeli Ci ten podzial tak nie daje spokoju, to powoli zaczynam sie zastanawiac w jaki sposob osiagasz spokoj w normalnym zyciu - gdzie na kazdym kroku jest podzial na tych ktorzy pewne przywileje maja a inni nie. Domagasz sie nierealnych rzeczy - upublicznienia tego czego sobie zyczysz. Jestem bliski stwierdzenia, ze niedlugo zostaniemy oskarzeni nawet o ukrywanie tego co mamy w Prywatnych Wiadomosciach, bo jest to pisane w tajemnicy przed ogolem na "generalnie ogolnym forum" (sic!).

Jezeli Cie do tej pory nie przekonalem - to nie bede znow probowal, co do stanu ktory jest prawdziwy. I bynajmniej nie neguje Twojego prawa do posiadania odmiennego zdania.

Paszczak napisał(a):
Ale niech tak będzie, jak musi.

Amen.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1