zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Wt 16, 07:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Terminarz Ekstraklasy 2018/2019
PostNapisane: 2018 cze Śr 06, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5221
Lokalizacja: LUBIN
Zaczynamy wyjazdem do Warszawy!

W rundzie jesiennej u siebie Śląsk, a Miedź w Legnicy, jeszcze Lech, Jagiellonia i Pogoń w Lubinie.

Cytuj:
Kolejka 1 - 21-22 lipca

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Miedź Legnica

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Cracovia - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Wisła Płock - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

Kolejka 7 - 1-2 września

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 8 - 15-16 września

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Kolejka 9 - 22-23 września

Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 29-30 września

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

Kolejka 11 - 6-7 października

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 20-21 października

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Cracovia - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 - 24-25 listopada

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

Kolejka 17 - 1-2 grudnia

Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 18 - 8-9 grudnia

Arka Gdynia - Cracovia
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Kolejka 19 - 15-16 grudnia

Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Kolejka 20 - 22 grudnia

Arka Gdynia - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Cracovia
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 9-10 lutego

Arka Gdynia - Korona Kielce
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22 - 16-17 lutego

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

Kolejka 23 - 23-24 lutego

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 24 - 2-3 marca

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Kolejka 25 - 9-10 marca

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Miedź Legnica - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 16-17 marca

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Cracovia
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

Kolejka 27 - 30-31 marca

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 30 - 13 kwietnia

Arka Gdynia - Miedź Legnica
Cracovia - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Górnik Zabre

:arrow: Terminarz Ekstraklasy 2018/19

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.