zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 maja Pn 21, 20:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spadek - geneza problemu
PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:06 

Bo prawda jest taka, że oni coś robią. Źle czy dobrze, ale robią.
A wy tylko jęczycie...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (3-3)/31.05.2014, 20:30
PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:17 

grassnoludek napisał(a):
Lament, bo zabraliśmy wam 5 minut wspaniałego widowiska. Działanie na szkodę klubu? Przez ostatnie lata idioci na stołkach wyrzucili w błoto tyle kasy że jakakolwiek kara to przy tym pryszcz. PR-owo ten klub już więcej stracić nie może dzięki działaniom wszelkiej maści patałachów od zarządu po piłkarzy. Wszystkim oburzonym radzę spojrzeć na siebie. Gdzie wczoraj byliście fanatycy futbolu? Przed komputerem klepiąc w klawiaturę albo przed telewizorem w kapciach. Wiecznie sfrustrowani, smutni ludzie ze swoim szarym życiem. My byliśmy, jesteśmy i będziemy. Do zobaczenia na pierwszoligowych kurnikach. Zagłębie to My!

Kapitalny post. Zagłębie to My.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:24 
Moderator

grassoludek napisał(a):
Lament, bo zabraliśmy wam 5 minut wspaniałego widowiska. Działanie na szkodę klubu? Przez ostatnie lata idioci na stołkach wyrzucili w błoto tyle kasy że jakakolwiek kara to przy tym pryszcz. PR-owo ten klub już więcej stracić nie może dzięki działaniom wszelkiej maści patałachów od zarządu po piłkarzy.

Skoro władze z wizerunku naszego klubu zrobiły ścierę, to my mamy po niej jeszcze skakać i mówić, że to jest w porządku? Myślałem, że my chcemy naprawić ten wizerunek. Klub to MY piszesz, a MY jesteśmy postrzegani jako bandyci. O to chodziło?

MarDro napisał(a):
Bo prawda jest taka, że oni coś robią. Źle czy dobrze, ale robią.

Pan Prezes też tak pewnie myśli o swoich planach naprawczych. Złe czy dobre, ale są.

MarDro napisał(a):
A wy tylko jęczycie...
[/quote][/quote]

Wspieram mój klub na tyle ile mogę tzn. dopingiem i pieniędzmi. Jestem w Szczecinie i zachęcam znajomych, którzy tu przyjechali z całej Polski by oglądali Zagłębie. Uczestniczę w życiu tego forum żebyśmy wszyscy mogli dyskutować o ważnych dla nas sprawach. Niech każdy popatrzy najpierw na siebie i sam zrobi coś dobrego, nawet drobną rzecz, na miarę swoich możliwości. Nie można patrzeć na innych cały czas z góry. Co dało to rzucenie rac? Będą kary, będą zakazy w świat poszło info, jacy my kibice Zagłębia jesteśmy beznadziejni. Prezes to się tylko ucieszył z tej akcji, bo w mediach się jego odpowiedzialność rozmywa. Zacznijmy robić coś wspólnie pożytecznego, a nie walczymy z całym światem (władze, pzpn, media) dla samej walki.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:25 

ImprezowyKotek napisał(a):
Mnie smuci fakt, że do beznadziejnego poziomu władz klubu, trenerów i piłkarzy dostosowali się kibice. Ten klub to my. Niestety niektórzy są w stanie usprawiedliwić każde postępowanie zachowaniem innych. Musimy spojrzeć najpierw na siebie. Pobicie piłkarzyków, bojkot finału i pożegnanie ekstraklasy z "hukiem". To wszystko rzutuje na nasz wizerunek i osłabia naszą pozycję szczególnie wśród kibiców z naszego regionu. Gdybyśmy świecili przykładem to ludzie i media patrzyliby na nas przychylniej i dzięki temu dostrzegali nasze argumenty. Tak wszyscy wrzucają nas do jednego worka z Prezesem. Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że uważam, że powinniśmy bić brawo ludziom, którzy spuścili nas do I ligi. Jestem jednak zdania, że można było spróbować podjąć jakieś akcje np. zorganizować protest pod siedzibą klubu, zebrać podpisy pod listem w sprawie poprawy sytuacji w klubie. Wszystko byłoby zgodnie z prawem i pokazalibyśmy naszą siłę. Tak nasze szlachetne dążenia są zaciemniane i spychane na drugi plan.

Naprawdę tak bardzo przejmujesz się tym co powie/napiszę jakiś Kuźniar czy inny pajac z gw ? frędzelek ludzie lamentujecie o jakichś bzdurnych kilka rac na murawie jakbyśmy to przez nie spadali z ligi. Ostatni kolejka, mecz o nic, przynajmniej godnie i hucznie pożegnaliśmy się z eklapą. To samo z pobiciem piłkarzyków, każdy co tydzień podpuszczał, pluł jadem, jechał od frędzelek przyszło co do czego, ktoś nie wytrzymał, jeden z drugim dostał klapsy i tyle. W dodatku jak piłkarze potem frędzelek, aż miło. To kibice musieli wziąć sprawę w swoje ręce bo takie pajace jak Gliwa i Jeż dalej ciągneliby kasę z klubu. Fakt, marne pocieszenie bo spadamy, ale jednak zawsze coś.

W tym klubie nigdy nie będzie normalnie dopóki klub nie stanie się apolityczny. Prywaciarz to by w kilka lat tu zrobił potęgę(jak na polskie warunki) z takim budżetem, ale to trzeba chcieć.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:31 

Do tej całej komedii brakuje tylko sprzedaży Zawiszy i jej karnego spadku z ekstraklasy. Z dobrych źródeł w Bydgoszczy słyszałem, że Osuch ma już dość zawieruchy i szargania nazwiska. Wówczas 15 drużyna pozostałaby w ekstraklasie. Doprowadzając do przerwania meczu na 10 minut przed końcem w sytuacji, gdy były jeszcze szanse na wygraną i przeskoczenie Widzewa - bezcenne. To też kolejny sygnał dla właściciela - tylko czekać jak zapytają sami siebie - po h... nam taki marketing ? i zgaszą światło. Macie rację - Bareja by tego lepiej nie wymyślił.
Pomijam fakt, że nie zasłużyliśmy na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale lepiej podnosić się z kolan w ekstraklasie niż I lidze.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:34 
Moderator

Przejmuję się, bo po pierwsze, nie jestem bandytą i przestępcą, tylko jestem kibicem Zagłębia i nie chcę żeby to były synonimy. Po drugie klub i KGHM dbają o swój wizerunek, a łatwiej im się wybielać, gdy mogą wszystko zwalić na nas. Po trzecie, gdyby w mediach pisano o "wspaniałych kibicach", to o wiele szybciej zainteresowanie przeniosłoby się na władze. Możecie się z moim zdaniem nie zgadzać, ale dotychczasowe działania nie zmieniły nic, a wciąż uważacie, że wszystko należy robić tak jak do tej pory.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:45 

Malkotenci :wink: Szkoda, że wasze życie z Zagłębiem ogranicza się tylko to poklikania w klawiature po meczu.
My Zagłębia z ligi nie spuściliśmy, zobaczymy jak większość z Was będzie latało na mecze z Nieczeczami, macie okazje zamanifestować swoje przywiazanie do klubu. A Ci co chcieli by utrzymania przy stoliku - brak słów.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:47 

Gdyby Ci źli kibole nie powrzucali rac na murawe to Zagłębie by się utrzymało :!:

Dramat co tu wypisujecie.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:54 

Przejmuję się, bo po pierwsze, nie jestem bandytą i przestępcą, tylko jestem kibicem Zagłębia i nie chcę żeby to były synonimy. Po drugie klub i KGHM dbają o swój wizerunek, a łatwiej im się wybielać, gdy mogą wszystko zwalić na nas. Po trzecie, gdyby w mediach pisano o "wspaniałych kibicach", to o wiele szybciej zainteresowanie przeniosłoby się na władze. Możecie się z moim zdaniem nie zgadzać, ale dotychczasowe działania nie zmieniły nic, a wciąż uważacie, że wszystko należy robić tak jak do tej pory.

Używasz nomenklatury prosto z tvn czy g*wna wyborczego. Bandyci to rządzą naszym krajem, bo spokojnie można ich podpiąć pod zorganizowaną grupę przestępczą. Przypomnę, że jeszcze parę lat temu "wspaniałym kibicom" dawano nagrody właśnie za oprawy, a nagrodę odbierał m.in. Staruch czyli naczelny "bandyta" IV RP. Żeby nie było, że można było to zrobić bez rzucania na boisko zacytuję klasyka: "Sory, taki mamy klimat".

PostNapisane: 2014 cze N 01, 21:56 

Media i "wspaniali kibice" ? Czytasz co Ty człowieku piszesz ? KGHM i klub tak dbają o swój wizerunek, że nie potrafią pociągnąć do odpowiedzialności tych, którzy w mediach plują na Zagłębie od lat. Druga sprawa, wy naprawdę przejmujecie się tym kto i co powie na temat kibiców ZL ? Aż tak Wam na tym zależy ? No bez jaj. A już pisanie, że 'nie wrzucenie rac mogło nam dać utrzymanie' to jakiś wyższy poziom abstrakcji.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 22:01 
Moderator

zubr napisał(a):
Malkotenci :wink: Szkoda, że wasze życie z Zagłębiem ogranicza się tylko to poklikania w klawiature po meczu.
My Zagłębia z ligi nie spuściliśmy, zobaczymy jak większość z Was będzie latało na mecze z Nieczeczami, macie okazje zamanifestować swoje przywiazanie do klubu. A Ci co chcieli by utrzymania przy stoliku - brak słów.

To ja sparafrazuję Twoje słowa i napiszę: "Szkoda, że wasze życie z Zagłębiem ogranicza się tylko do bojkotu i rzucenia rac." Może lepiej nie uogólniać i przerzucać się "zasługami", tylko normalnie podyskutować o tym co się dzieje i skonfrontować różne opinie. Bo słyszę od niektórych tylko 3 argumenty: 1. bo my coś robimy (nawet jeśli to szkodliwe dla nas) 2. Bo my robimy więcej, to inni nie mają prawa głosu. 3. Bo inni robią gorzej to my też możemy robić źle.

Chciałbym żeby mi ktoś wyjaśnił. Co dał bojkot? Co dało rzucenie rac? Nie można było czegoś zrobić lepiej? Jaka jest strategia działania i jaki jest jej cel. Co chcemy tym osiągnąć? Co nam to ma dać w przyszłości? Może ja po prostu nie wiem i nie rozumiem, proszę powiedzcie.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 22:19 

Przez tych 7 lat były próbowano różnych sposobów zmiany sytuacji w klubie:

1. Listy do prezesa
2. Puste trybuny
3. Wspieranie na maxa nawet podczas żałosnych spotkań
4. Odwiedziny na treningach
5. Latające kajaki
6. Po narastającej frustracji latające cegłówki i obity Jeż

Pewnie by się jeszcze wiele rzeczy uzbierało, ale żadna inicjatywa ze strony kibiców nic nie dała. Z resztą tam gdzie 2 Polaków, to 3 różne zdania. Nikt się jeszcze nie urodził, co by każdemu dogodził. Jak są puste trybuny, to znajdą się tacy według których powinien lecieć fanatyczny doping. Jest fanatyczny doping, to pojawiają się głosy "grają padakę, a wy im bijecie brawo". Jak są listy do prezesa, to niektórzy twierdzą, że trzeba iść i leniom "dać z liścia". Jeż dostał z liścia, to zaczyna się, że bandyci psują wizerunek.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 22:29 

zubr napisał(a):

To ja sparafrazuję Twoje słowa i napiszę: "Szkoda, że wasze życie z Zagłębiem ogranicza się tylko do bojkotu i rzucenia rac." Może lepiej nie uogólniać i przerzucać się "zasługami", tylko normalnie podyskutować o tym co się dzieje i skonfrontować różne opinie. Bo słyszę od niektórych tylko 3 argumenty: 1. bo my coś robimy (nawet jeśli to szkodliwe dla nas) 2. Bo my robimy więcej, to inni nie mają prawa głosu. 3. Bo inni robią gorzej to my też możemy robić źle.

Chciałbym żeby mi ktoś wyjaśnił. Co dał bojkot? Co dało rzucenie rac? Nie można było czegoś zrobić lepiej? Jaka jest strategia działania i jaki jest jej cel. Co chcemy tym osiągnąć? Co nam to ma dać w przyszłości? Może ja po prostu nie wiem i nie rozumiem, proszę powiedzcie.

Słaba parafraza. Są spotkania organizowane przez stowarzyszenie gdzie można zadać wiele pytań i dostać jeszcze więcej odpowiedzi. Takie spotkania cieszą się małym zainteresowaniem osób ''postronnych'', niezrzeszonych. O czym to świadczy ?

Jest wiele możliwości uczestniczenia w życiu kibicowskim, jednak mało kto z tego korzysta, najłatwiej ponarzekać na forum, gdzie mało kto zagląda i rzadko dostaje się jakiekolwiek konstruktywne odpowiedzi :wink:

PostNapisane: 2014 cze N 01, 22:38 
Moderator

zubr napisał(a):
Jest wiele możliwości uczestniczenia w życiu kibicowskim, jednak mało kto z tego korzysta, najłatwiej ponarzekać na forum, gdzie mało kto zagląda i rzadko dostaje się jakiekolwiek konstruktywne odpowiedzi :wink:

Masz mnie, wylewam swoje frustracje zza monitora żeby sobie ponarzekać :roll:

Liczę, że jakieś odpowiedzi uzyskam, bo do tej pory kilka osób ochoczo mi odpisywało :wink:

PostNapisane: 2014 cze N 01, 22:44 

zubr napisał(a):
zubr napisał(a):

Słaba parafraza. Są spotkania organizowane przez stowarzyszenie gdzie można zadać wiele pytań i dostać jeszcze więcej odpowiedzi. Takie spotkania cieszą się małym zainteresowaniem osób ''postronnych'', niezrzeszonych. O czym to świadczy ?

A co, tutaj nie możesz odpowiedzieć na te pytania? Brak Ci argumentów czy o co chodzi? :) Poza tym bardzo dobra parafraza. Znam wiele osób, które chodzą na Przodek, większość nie zna choćby kilku piłkarzy, nie wie kto jest trenerem. Nie przeszkadza mi to, ale czy tacy ludzie interesują się piłką...wątpię. Ale zaraz, co oni w takim razie robią na stadionie?
Można tak odbijać piłeczkę, ale co to wszystko ma do naszego Zagłębia to ja nie wiem. Skupmy się na ratowaniu sytuacji w której się znaleźliśmy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1