zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Wt 23, 23:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 31 maja, 20:30
PostNapisane: 2014 maja So 31, 22:59 

A jak zwykle nikt się nawet nie zająknie o tych, którzy
tak naprawdę winni są całej tej sytuacji...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 cze N 01, 00:17 

Na koniec rzecz o petardach.Po dzisiejszych incydentach walkę w I ligowych rozgrywkach zaczniemy przy pustych trybunach i z dużą karą finansowa.Gratuluję wszystkim którzy swoim postępowaniem do tego doprowadzili.Działacie na niekorzyść swojego klubu i jak dla mnie powinniście otrzymać dożywotni zakaz stadionowy plus zadośćuczynienie strat jakie poniósł klub z powodu waszego zachowania.
Zero tolerancji dla ludzi którzy działają na szkodę klubu-dotyczy to różnej maści działaczy,trenerów, piłkarzy ale również tych co zasiadają na trybunach.
Jeżeli działasz na szkodę swojego klubu nie masz prawa nazywać się kibicem Zagłębia Lubin!

PostNapisane: 2014 cze N 01, 00:37 

Taka ciekawostka - większość userów tego forum to chyba na mecze w ogóle nie chodzi.
To jak teraz będą komentować mecze w I lidze, które będą raczej niedostępne w TV?

PostNapisane: 2014 cze N 01, 01:04 

andrzej.65 napisał(a):
Na koniec rzecz o petardach.Po dzisiejszych incydentach walkę w I ligowych rozgrywkach zaczniemy przy pustych trybunach i z dużą karą finansowa.Gratuluję wszystkim którzy swoim postępowaniem do tego doprowadzili.Działacie na niekorzyść swojego klubu i jak dla mnie powinniście otrzymać dożywotni zakaz stadionowy plus zadośćuczynienie strat jakie poniósł klub z powodu waszego zachowania.
Zero tolerancji dla ludzi którzy działają na szkodę klubu-dotyczy to różnej maści działaczy,trenerów, piłkarzy ale również tych co zasiadają na trybunach.
Jeżeli działasz na szkodę swojego klubu nie masz prawa nazywać się kibicem Zagłębia Lubin!

Jeżeli działasz na szkodę klubu od 7 lat nie masz prawa nazywać się działaczem ZL lub członkiem zarządu, który niszczy nasz klub...

PostNapisane: 2014 cze N 01, 01:07 

Markus napisał(a):
Taka ciekawostka - większość userów tego forum to chyba na mecze w ogóle nie chodzi.
To jak teraz będą komentować mecze w I lidze, które będą raczej niedostępne w TV?

Brawoooo!!! Trafiłeś w samo dno!!! 101% poparcia!!!
Wtedy się okaże jakich mamy couch' ów i manager' ów...

PostNapisane: 2014 cze N 01, 08:19 

andrzej.65 napisał(a):

Popieram w 100%

Misza napisał(a):
Jeżeli działasz na szkodę klubu od 7 lat nie masz prawa nazywać się działaczem ZL lub członkiem zarządu, który niszczy nasz klub...

Dzialaczem jest bez wzgledu na wyniki, kibicem nie jest i pewnie nigdy nie byl. Tylko, ze jego dzialanie na szkode klubu to po prostu dyletanctwo i olewactwo. W przypadku kibicow to po prostu glupota.

W kazdym razie mozecie sobie podac z nimi rece - w koncu dzialacie w tej samej sprawie. Gratulacje.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 09:13 
Moderator

Markus napisał(a):

Ja mam na stadion 300 km i nie zawsze mogę być na meczu (kasa i czas). Czy to znaczy, że nie jestem kibicem Zagłębia? (Niektórzy użytkownicy to chyba przestaną chodzić na mecze, bo dostaną zakazy w związku z racami.)

Cytuj:
Klub Zagłębie Lubin S.A. w pełni potępia zachowanie grupy kibiców odpowiedzialnych za przerwanie meczu. Zapewniamy, że wspólnie z Policją i służbą ochrony, będziemy pracować nad ustaleniem tożsamości sprawców. Jednocześnie informujemy, że Klub wezwał przedstawicieli firmy odpowiedzialnej za zabezpieczenie meczu do wyjaśniania zaistniałej sytuacji i przedstawienia raportu dotyczącego działań mających na celu zabezpieczanie imprezy masowej. Dla kibiców, którzy łamią prawo, nie ma miejsca na Stadionie Zagłębia i Klub wyciągnie wobec nich najsurowsze przewidziane przez ustawodawcę konsekwencje.

Najchętniej to zapomniałbym o całym sezonie. Co do wydarzeń do jakich doszło pod koniec meczu to nie będę się wypowiadał, bo już po prostu jestem zmęczony całym sezonem upokorzeń ze strony klubu i zawodników, jak i kłótniami wśród kibiców w związku z bojkotem PP. Zobaczymy jakie kary nałoży PZPN.

Jeśli chodzi o mecz to bardzo cieszą debiuty i występy młodych. Mniejszą wagę przywiązuję nawet do stylu gry, bo wiadomo, że nie mogło to wyglądać perfekcyjnie z takimi roszadami w składzie.[/quote]

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (3-3)/31.05.2014, 20:30
PostNapisane: 2014 cze N 01, 10:05 

Ale wytłumaczcie mi do cholery jasnej. Jest jakieś prawo to dlaczego go nie przestrzegacie? Jest jakie jest, ok, może głupie. Ale jak masz napisane żeby nie odpalać rac to nie odpalaj. A rzucanie ich na boisko w piłkarzy to frędzelek... ja nie wiem. Jakim to trzeba być imbecylem to ja nie rozumiem. I to wszystko w imię "miłości do klubu". Ojj ludzie ludzie. I dziwicie, że race są zakazane.

Czy jak macie jechać 60 na godzinę to jedziecie 100? Może i tak, ale nie dziwcie się, że zostaniecie ukarani. I tu jest to samo. Jak klub będzie chciał karać tych...prawdziwych kibiców to będą protesty jak tak można. Nigdy tego nie ogarnę.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:05 

LubinekWZL napisał(a):
Ale wytłumaczcie mi do cholery jasnej. Jest jakieś prawo to dlaczego go nie przestrzegacie? Jest jakie jest, ok, może głupie. Ale jak masz napisane żeby nie odpalać rac to nie odpalaj. A rzucanie ich na boisko w piłkarzy to frędzelek... ja nie wiem. Jakim to trzeba być imbecylem to ja nie rozumiem. I to wszystko w imię "miłości do klubu". Ojj ludzie ludzie. I dziwicie, że race są zakazane.

Czy jak macie jechać 60 na godzinę to jedziecie 100? Może i tak, ale nie dziwcie się, że zostaniecie ukarani. I tu jest to samo. Jak klub będzie chciał karać tych...prawdziwych kibiców to będą protesty jak tak można. Nigdy tego nie ogarnę.

Rozumiem, ze Ty nigdy nie zlamales prawa? Zawsze przechodzisz na pasach? Nigdy na czerwonym? Nigdy nie wypiles piwa na lawce? I milion innych idiotycznych praw? Nie wierze, wiec z laski swej przestan tutaj sypac tekstami jak 5 latek.

Szach napisał(a):
Bardzo slabo zagrał Jach, słabo Jagiełło. Mnie nie podobalo sie boiskowe zachowanie K. Piatka. Na plus Kubicki i Andrzejczak.
Co do kibiców, znajomi mówią olej to. Mecz i tak nie ma znaczenia.
Ja jednak tego nie akceptuje. Co mam być dumny, ze naszemu o polowe mniejszemu od Widzewa młynowi udalo sie przerwac mecz? To o to chodzi? Super wow, spadamy z hukiem ...
Szkoda, ze nie wpadli na to wczesniej i nie zalatwiali naszemu klubowi 3 punktów za walkowery na wyjazdach. To bylaby prawdziwa pomoc.

A moze tu chodzi o inna pomoc? Moze wreszcie ktos w KGHM zwroci uwage ze cos tu kur.. nie gra? Najlepiej bylo, po meczu poklaskac, rozejsc sie do domow i z usmiechem na ustach czekac na I lige?
Oczywiscie zaraz beda placze, ze mozna bylo w inny sposob itp itd tylko jaki? I nie piszcie mi o dzialaniu na szkode klubu, bo na chwile obecna to juz nam chyba nic zaszkodzic nie moze. Od kilku lat jestesmy na rowni pochylej w kierunku czarnej dupy i juz prawie dotarlismy do celu.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:24 

Wczorajszy mecz w wykonaniu obu ekip można określić mianem "radosnego futbolu". Przynajmniej były jakieś emocje. Skład eksperymentalny, ale właśnie o to miało chodzić w meczach o pietruszkę.

Co do wczoraj to teraz władze będą miały temat zastępczy. Dbanie o bezpieczeństwo na stadionie, na którym już niedługo nikogo nie będzie. Szkoda tylko, że prezesi nie walczyli tak dzielnie w szatni z piłkarzami, z menadżerami podpisując kontrakty albo z kolegami w zarządzie, którzy biorą ciężką kasę za 7 lat naszych upokorzeń. Niektórzy jeszcze piszą o bojkocie PP. Kibice Zawiszy też nie organizowali wyjazdu, ale u nich wzięło się za to miasto i klub. A u nas? Nikomu się nie chciało kiwnąć palcem.

Życzę nam wszystkim odpoczynku od tego całego bagna, rozkoszowaniem się nadchodzącymi MŚ i energii na wspieranie Zagłębia podczas marszu do Ekstraklasy w przyszłym sezonie.

Ostatnio edytowano 2014 cze N 01, 11:26 przez edd13, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:24 
Moderator

Markus napisał(a):

Mają focha, zobaczysz zbiorowy płacz jak nie będą mogli jechać do Głogowa czy Legnicy :lol: Race były, są i będą na stadionach.

A teraz proszę, wyżywajcie się dalej anonimowi użytkownicy forum Zagłębie-Lubin.net :wink:

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:25 

pachol napisał(a):
LubinekWZL napisał(a):

Rozumiem, ze Ty nigdy nie zlamales prawa? Zawsze przechodzisz na pasach? Nigdy na czerwonym? Nigdy nie wypiles piwa na lawce? I milion innych idiotycznych praw? Nie wierze, wiec z laski swej przestan tutaj sypac tekstami jak 5 latek.

Ok, ale mam świadomość że złamałem prawo i przyjąłbym mandat. A "jedyni prawdziwi kibice" są wielce oburzeni, że źle się ich traktuje. Sorry bardzo, ale jak ktoś zakłada kominiarkę w trakcie meczu to jest bandytą. A bandytów trzeba lać pałami i zamykać do więzienia.
A jak prawo Ci się nie podoba to zawsze możesz wyjechać. Albo je łamać. Ale proszę, nie prostestuj potem jak spotka Cię za to kara.

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:45 

Herej, nikt tu nie jest anonimowy. Fajnie ze raz w calym sezonie zamiast lizac sie po fiutach PRZODEK cos zrobil, ale ... kto zabranial postawic sie wczesniej, a nie teraz jak to i tak jest bez znaczenia. Nie dorabiajcie do tego zadnej ideologii. Ktos chcial porzucac sobie racami w Wolanskiego i tyle ...

PostNapisane: 2014 cze N 01, 11:58 
Moderator

Nie wiem stary co ty tam robisz na prostej ale u nas takich klimatów nie ma. Według ciebie odpalenie rac to jakiś protest :lol: ? Stawiam, że pamiętasz czasy gdzie race były legalne i wtedy był to normalny element meczu i nikt nie płakał gdy latały po murawach.
Tekstem z Wolanskim nie trafiłeś, bo inaczej by to wyglądało jakbyśmy "chcieli".

Ogólnie kibol z kibicem piłkarskim(bez ironii) się chyba nigdy nie dogada w kwestii poprawnego kibicowania.

Ostatnio edytowano 2014 cze N 01, 12:08 przez Herej?, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 2014 cze N 01, 12:04 

Szach napisał(a):
Herej, nikt tu nie jest anonimowy. Fajnie ze raz w calym sezonie zamiast lizac sie po fiutach PRZODEK cos zrobil, ale ... kto zabranial postawic sie wczesniej, a nie teraz jak to i tak jest bez znaczenia. Nie dorabiajcie do tego zadnej ideologii. Ktos chcial porzucac sobie racami w Wolanskiego i tyle ...

E tam, czepiasz się. Zrobili co umieli. Sabotaż i anarchia.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1