zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Wt 21, 22:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nabory
PostNapisane: 2012 wrz So 08, 10:06 

Jak można się dostać do zagłębia ? Jestem z rocznika 1997 i myśle ,że mógłbym spróbować. Sa jakieś nabory? Czy tylko skauci znajdują zawodników?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Nabory
PostNapisane: 2012 wrz So 08, 12:23 

Co sobote skauci chodzą po podwórkach i wyszukują gwiazd:)
Zgłoś się do klubu.

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl

PostNapisane: 2012 wrz So 08, 12:51 

Tupek napisał(a):
Zgłoś się do klubu.

Tak się poprostu zgłosić? Przyjechać i już?

PostNapisane: 2012 wrz N 09, 22:40 

Kiedyś też próbowałem swoich sił w Zagłębiu..bodajże to był rok 87...ale mnie niestety odstrzelono :( niech żałują :P

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2012 wrz Wt 11, 17:26 
Moderator

kamil13 napisał(a):
Tak się poprostu zgłosić? Przyjechać i już?

Próbuj kolego, próbuj. Pytając na pewno nic nie stracisz. Najlepiej przyjdź na jakiś trening i popytaj trenerów lub zadzwoń tel. (76) 746 96 00. Rocznik 97' to chyba już juniorzy młodsi, ale kto wie może będziesz mógł brać z nimi udział w treningach, wszak czego się nie robi dla przyszłych gwiazd :idea: . Jak Ci się nie uda to spróbować swoich sił możesz również w klubie partnerskim KS Polkowice.
Cytuj:
Rocznik 1996/97, trener : Hubert Urbański
Treningi
Pn 17:30-19:00
Śr 17:30-19:00
Czw 17:30-19:00
Pt 17:30-18:30

P.S. :D
bolo69 napisał(a):
Kiedyś też próbowałem swoich sił w Zagłębiu..bodajże to był rok 87...ale mnie niestety odstrzelono :( niech żałują :P

To musiał być przesiew :wink:

Ja również trochę pograłem, nawet dwa sezony :wink: I były to moje pierwsze zarobione ( z murawy podniesione :D ) pieniądze. Co prawda w formie diet ale jednak (3 i więcej letnich kontraktów wtedy nie podpisywano :? ). W poniedziałki kiedy rozgrywane były mecze było zwolnienie ze szkoły :P Niestety ciężka kontuzja ręki zakończyła moją karierę i po pół roku musiałem się ze sprzętu rozliczyć :( Mimo wszystko te czasy (treningi, dojazd na mecze wtedy jeszcze zdarzało się sławnymi "ogórkami" czy same mecze )wspominam mile. Ale niech też żałują :P

PostNapisane: 2012 wrz Wt 11, 17:49 

No to współczuję Wam panowie, może dziś bylibyście legendami polskiej piłki. :)

A wracając do tematu, to nabór na rocznik 97 może być dość trudny, ostatnio ogłaszano już chyba 2000 (o ile dobrze pamiętam). Ale jak lubisz, potrafisz grać w piłkę to podjedź na trening, powiedz jaka jest sprawa, zapytaj o jakąś możliwość gry. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. A jeśli się nie uda, to są drużyny z okolicznych wiosek. Jak masz czas i chęci to możesz też tam spróbować swoich sił. Znam trochę osób, które już się tak przebiło.

PostNapisane: 2012 wrz Wt 11, 17:59 
Moderator

LubinekWZL napisał(a):
No to współczuję Wam panowie, może dziś bylibyście legendami polskiej piłki. :)

żeby być legendą, to aż tak starzy nie jesteśmy :D

Ale tak jak piszesz, w tym wieku do źródła czyt. Zagłębia trudno z ulicy wejść, więc tak jak oboje pisaliśmy ościenne kluby to jest szansa na pokazanie swoich umiejętności.

A nabór to zaczął się już rocznika 2005 :shock:
Informacja z 10.08.2012

Cytuj:
Nabór rocznika 2005
Zagłębie Lubin SA prowadzi nabór dla chłopców urodzonych w 2005 roku. Lubisz grać w piłkę, chcesz trenować w Zagłębiu Lubin? - to wystarczy, by dołączyć do grupy prowadzonej przez doświadczonego trenera Janusza Raka. Zajęcia dla grupy z rocznika 2005 odbywać się będę w każdy poniedziałek (od 3 września) o godzinie 17.00 na obiektach sportowych Zagłębia Lubin. Więcej informacji u trenera Raka pod numerem telefonu: 667 215 875.

Źródło: m.magda/Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2012 wrz Śr 12, 09:38 
Moderator

Jak tu ładnie o naborach rozmawiacie to my potrzebujemy wzmocnień w LZS Żelazny Most.
Ktoś zainteresowany ?
Ci, którzy przejdą intensywny proces weryfikacji umiejętności mają zagwarantowany sprzęt sportowy do rozgrywania meczów :lol:
tu dalsze info:
http://lzszelaznymost.futbolowo.pl/

P/S - ogłoszenie umieszczę również w innym dziale - proszę kolegów moderatorów o nie usuwanie :wink:

Tytuł: nabory
PostNapisane: 2012 wrz Cz 13, 16:37 

Myśle,że na jakimś tam poziomie gram . W tej chwili mieszkam obok Opole w drużynie TOR Dobrzeń Wielki. Byłem powoływany na kadre ostatnio. Chciałbym spróbować ,więc dzięki.

Tytuł: Nabory
PostNapisane: 2012 gru Pn 03, 17:30 

Cześć, jestem z rocznika 98, gram na bramce i zdaję mi się że najgorszy nie jestem i pytanie brzmi czy w tym roku będę miał szanse po przez nabory lub coś innego dostać się do Zagłębia ?

przeczytaj dokładnie cały wątek

PostNapisane: 2013 mar Śr 20, 17:07 

Tupek napisał(a):
Zgłoś się do klubu.

A jak gwiazdy same się nie znajdują, to wtedy skauci robią łapanki :)

PostNapisane: 2014 mar So 29, 09:00 
Moderator

:arrow: Otwarty nabór rocznika 2001

Cytuj:
Zagłębie Lubin S.A. ogłasza otwarty nabór dla chłopców z rocznika 2001 do klasy piłkarskiej w Gimnazjum nr 3 w Lubinie na rok szkolny 2014/2015.

Więcej o testach:
Sprawdzian dla kandydatów do gry w Zagłębiu Lubin odbędzie się w dn. 07.04.2014 r. o godzinie 16.00 na obiektach klubowych Zagłębia Lubin ( zgłoszenia w pawilonie przy sztucznym boisku)
Zawodnik powinien posiadać strój sportowy, ochraniacze, obuwie do gry na sztucznym boisku oraz ważne badania lekarskie
Zawodnicy muszą przyjechać pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego

Testy mają na celu wyłonienie grupy zawodników, którzy od września 2014 roku będą reprezentowali Zagłębie Lubin oraz uczęszczali do klasy sportowej w Gimnazjum nr 3 w Lubinie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z trenerem Krzysztofem Koszarskim (tel: 781 502 604)

Ważne:
Potwierdzenie uczestnictwa w testach zawierające imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, przynależność klubową, pozycję na boisku wraz z nogą wiodącą prosimy wysyłać na adres e-mail: zaglebie2@zaglebie.kghm.pl do czwartku 03.04.2014 r.

Źródło: Zagłębię Lubin S.A.

Strefa czasowa: UTC + 1