zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 maja So 26, 20:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 293  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TRANSFERY... czesc 2
PostNapisane: 2009 lip Pn 20, 09:21 

Tego się można było spodziewać .

Ale co z alternatywami ... szczerze mówiąc nie wierzę w kolejne wzmocnienia .
Zostało to ( tak jak pisałem wcześniej ) zablokowane przez kolegów Grzegorza S. - wprowadzeniem bezkrólewia prezesowskiego i brakiem możliwosci podejmowania decyzji w srawach transferowych do czasu " nastania nowego prezesa"

A to jak się dalej to potoczy to już można przypusczać po infromacjach na temat kasy z KGHM .... i prognoz o personaliach nowego prezesa (który będzie pilnował żeby ZL nie było czasami wyżej w tabeli niż Śląsk ) słowem czasy PRL wracają tylko w innej formie - nie zabiorą nam zawodników do wojska ale wsadzą nam piątą kolumnę do zarządu i ch.j ...

czas pokaże ...

PostNapisane: 2009 lip Pn 20, 09:36 
Moderator

Trochę offtopu ale siedzi to we mnie więc muszę napisać:
Była korupcja byliśmy robieni w bambuko (oj chciałoby się napisać dosadniej).
Teraz korupcji nie ma ale idiotów z nas kibiców robić nie zaprzestano. Polityką się brzydzę, a sport uwielbiam. Kocham Zagłębie jak pewnie każdy z Was. Pytam się teraz ile będę musiał jeszcze patrzeć jak polityczne marionetki wycierają sobie gęby moim klubem. Mam dziś taki dzień refleksji nad obecną sytuacją. Postawcie się teraz w miejscu piłkarzy. Wielu w tym też ja zarzuca bądź zarzucało im brak ambicji itp itd. Są jacy są, ale proszę Was, nikt im pewnie nie odmówi chęci osiągnięcia sukcesu. Walki z najlepszymi w Europie. Każdy z nich chciałby pewnie wyjść na boisko klubu Europejskiego przy hymnie Ligi Mistrzów. A co osiągną w klubie targanym politycznymi decyzjami ? Miotają się w szarej rzeczywistości dnia codziennego. Grają bo za to im płacą. Ale nie uważacie, że zabija to ich ambicje ? Przypomina mi się teraz "desperacka" wypowiedź Stasiaka o zostawieniu Lenczyka i potrzebie wzmocnien. Dlaczego tak powiedział ? Bo chce walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Ja zdaje sobie sprawe z tego, że trzeba było zrobić tak a nie inaczej i Lenczyk nie został z nami. Ale... no właśnie - błędne koło się zamyka. Byłem pełen nadzieji po mistrzostwie - myślałem, że klub złapie w końcu stabilizację. Ale cały trud, cała praca ludzi została jedną decyzją (degradacja) zniweczona. Teraz znów zaczynamy od zera. Droga do sukcesu jest bardzo wyboista (patrz polityczne decyzje). Czy uda się ludziom, którzy kochają Zagłębie - a nieliczni w klubie w chwili obecnej są - dźwignąć ten klub raz jeszcze ? Bardzo w to wierze. Wiara czyni cuda, a nadzieja matką głupich - które powiedzenie okaże się w naszym przypadku prawdziwe ? ...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2009 lip Pn 20, 10:01 

Liczycie na wzmocnienia ? Tu trzeba liczyc na przetrwanie a nie wzmocnienie ! Gołym okiem widac że PO niszczy jak sie da i co sie da , liberałowie pod podszyciem PO mściwie , perwersyjnie zabierają regionowi ( ludziom ) co sie tylko da ! złośliwie Wrocław pokazuje Lubinowi gdzie ich miejsce, nie mogac w sposob sportowy wykańcza w sposób organizacyjny ( dezorganizacyjny ) trudno dobrac slowa ktorymi można by to sku...ństwo opisac ale jedno wyszło na jaw '' miałes hamie złoty róg ostał ci sie ino dług'' dzisiaj Ci którzy na forum wypisywali inwektywy na PIS mogą czuś sie usatysfakcjonowani ! macie PO !

PostNapisane: 2009 lip Śr 22, 12:22 

No to jeżeli prezentacja zespołu jest już w piątek to o napastniku i środkowym pomocniku możemy zapomniec do jesieni, chyba że pan Jarosz czeka na ostatnią chwilę żeby sprawić nam jakąś niespodzianke i sprowadzić do Lubina jakiś ciekawych i niespodziewanych zawodników, ale szczerze mówiąć to jest już praktycznie nierealne, oczywiście w połowie sezonu mogą jeszcze dojść do zespołu zawodnicy którzy posiadają swoją karte zawodniczą ale pewnie nie będą to jacyś mega gwiazdorzy o których biją sie najbogatsze kluby Europy.

Niestety ale sezon zaczniemy raczej z dwoma poważnymi lukami w składzie (napastnik, środkowy pomocnik)

PostNapisane: 2009 lip Śr 22, 12:25 

luki to będą jak ( nie daj Boże ) wysypie się w trakcie sezonu ktoś z grupy : Micański, Goliński , Hanzel, Stasiak , Sreten
nie ma dostatecznie dobrych zmienników .

PostNapisane: 2009 lip Śr 22, 16:48 

Cytuj:
A czy jest Pan w stanie powiedzieć, czy w Zagłębiu można się spodziewać jeszcze jakichś transferów przychodzących?
- Jak powiedziałem, przychodząc do Zagłębia zastałem pewną sytuację kadrową. Mogę jednak powiedzieć, że jest bardzo prawdopodobne, że na przestrzeni kilku najbliższych dni będziemy mogli mówić o pewnej niespodziance dotyczącej transferu przychodzącego.

No to ciekawe co to będzie za niespodzianka transferowa...?

PostNapisane: 2009 lip Śr 22, 16:54 

nie ma się co zagrzewać...jak kasy nie ma ni troszke to może to być tylko bicie piany. ale oczywiście były by takie transfery wskazane :)

PostNapisane: 2009 lip Śr 22, 21:30 

największą niespodzianką przychodzącą będzie kolejny wrocławianin do zarządu Zagłębia...

obym się mylił...

PostNapisane: 2009 lip Cz 23, 13:56 

Cytuj:
Łukasz Zagdański, został na kolejny rok wypożyczony do Miedzi Legnica.

Cytuj:
Do Lubina z wypożyczenia do Warty Poznań wrócił Michał Steinke. Defensor, jak na razie, będzie występował w Młodej Ekstraklasie.

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index. ... rt&nr=5172

PostNapisane: 2009 lip Cz 23, 18:03 

w kwestii pieniedzy na transfery a raczej ich braku - gdzie sie podzialy pieniadze za Ruiego?? Mowimy tu o kwocie 300tys ojro wiec pole do popisu w kwestii transferowej jest dosc duze. Tylko nie mowcie ze pojdzie to na wydatki biezace!
Bedac w 1 lidze mielismy budzet rowniez nie powalajacy na kolana (brak kilku mln z c+) a jednak udalo sie spokojnie przezyc ciezsze czasy (placac nie male sumy na pensje gwiazd). W obecnym okienku transferowym nie musielismy chyba placic za duzo (o ile wogole) za pilkarzy ktorzy do nas dolaczyli.
pytam sie wiec ponownie gdzie sie podziala duza banka? zostanie przezarta jak kasa (600k ojro) za Iwana?
za te kase nalezy kupic napadziora!!!
jak dzis pamietam Jezyk chwalilsie jak ZL zarobilo na Ruim bodajze 1500% - na nowe plytki w kiblu wystarczy?

PostNapisane: 2009 lip Cz 23, 20:41 

Łatwo napisać, 300k euro dostaliśmy więc je wydajmy na jakiś transfer, ale trzeba też pamiętać o zarobkach piłkarzy, którzy do nas dołączyli. Nie płaciliśmy za nich ale pensje dostają więc może po prostu ta suma będzie wykorzystana do płacenia im pensji ??

AlexFM
Ps. Pamiętajcie, żę 300k euro to wcale nie tak wiele w świecie piłkarskim...

PostNapisane: 2009 lip Pt 24, 11:14 

moim zdaniem można byłoby wykorzystać słabą sytuację finansową Wisły Kraków, która zamierza sprzedać kilku grajków po popisach w Estonii, a jest tam kilku którzy nie kosztowaliby fortuny np. Peter Singlar, Junior Diaz, a jakby wyłożyć większe pieniądze to można byłoby pomyśleć o Sobolewskim, Marcelo czy choćby na wzmocnienie szeregów obronnych Piotra Brożka (z tym ostatnim chyba przesadziłem :) )

Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy... a pamięć pozostanie na zawsze!

PostNapisane: 2009 lip Pt 24, 11:29 

Chyba z całym postem przesadziłeś :) ta liczba w nicku to twój rocznik?? Tak tylko pytam :roll:

PostNapisane: 2009 lip Pt 24, 12:32 

maniek napisał(a):
ta liczba w nicku to twój rocznik?? Tak tylko pytam :roll:

nie, jest zupełnie przypadkowa - ale skoro dostaliśmy chyba 375 tys euro za Miguela, a chyba wszystkie transfery przychodzące to wypożyczenia, albo z wolnego transferu to klub mógłby wydać jakąś porządną kwotę na jeden dobry transfer. no chyba, że cała kwota idzie na pensje dla Machińskiego

Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem kibicem, a nie typem dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy... a pamięć pozostanie na zawsze!

PostNapisane: 2009 lip Pt 24, 14:31 

Mi tylko chodziło że już mieliśmy kiedyś zlot Wiślackich piłkarzyków u nas, więc ten kierunek powinien całkowicie odpaść :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 293  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1