zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Wt 11, 20:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 08:00 

Mistake napisał(a):
Mieszkam poza Lubinem i z tego powodu nie opłaca mi się wyrabiać karnetu, gdyż nie na wszystkie mecze będę mógł przybyć, dlatego będę kupować bilety przed każdym meczem.
Toteż pytanie:
Czym będzie się różnić kupowanie biletu z wyrobioną kartą kibica i bez niej?
Ile kosztuje wyrobienie karty kibica?

Patrz post wczesniej ktorego Grzechu zamiescil(wejdz na strone OCB).
Jest temat kart kibica.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:03 

Mi chodziło jedynia o samą nazwe: "LISTA KOLEJKOWA" rodem z komuny :)
Osoby , które nie były pod stadionem, czy na Defilu i nie stały w kolejkach niepotrzebnie sie wypowiadaja na temat kolejek :D

Ostatnio edytowano 2009 lut Śr 25, 10:04 przez mariuszekc, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:05 

Na bierzaco dodajemy pytania i odpowiedzi na stronie OCB. Zapraszamy. W razie kolejnych pytan pisac tutaj lub w komentarzach na naszej stronie.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:22 

pachol napisał(a):
Paszczak napisał(a):
tyler napisał(a):
Paszczak napisał(a):
tyler napisał(a):
Ja myśę, że zadzwonie jutro do klubu, żeby wprowadzili dla kupujących karnety obowiązkowe
oświadczenia, czy jest się piknikiem czy też wiernym kibicem. I każdy by musiał podpisać weksel
in blanco, że bedzie na 90% meczów (co najmniej!) w rundzie.
Albo chłopaki z ekipy wyjazdowej bedą każdego obczajali w punktach sprzedaży: czy poznają jego facjatę z wyjazdów:

-jeśli tak, koleś bierze karnet i dostaje w prezencie np. smycz Zagłębia
- jeśli zachodzi podejrzenie, że to piknik i kibic sukcesu - dostaje z liścia, a jego dane z dowodu wrzucamy do bazy danych z zakazami stadionowymi - tak żeby już nigdy na stadion w Lubinie nie wszedł

...mam nadzieję, że żartujesz, bo w przeciwnym razie wychodzisz na zwykłego palanta...

...90% ludzi na stadionie to pikniki, którzy w spokoju chcą pooglądać mecz...wprowadzając w życie Twój poroniony pomysł, na najbliższym meczu będzie 300 osób na KK...

...no geniusz objawił nam się w osobie tylera...na szczęście kolego tyler, aż tak bardzo to pracownicy ZL nie mają narąbane w baniach, aby wprowadzić cudny Twój pomysł w życie...

litości, poziom tego forum powoli dobija do poziomu komentarzy na www.zaglebie.org

Tak - żartuję, a co innego można napisać, gdy ktoś pruje, że ludzie kupują karnety tylko na jeden mecz (otwarcia) . W jaki niby sposób klub ma to sprawdzać?! brać oświadzczenia?

...nawet hipotetyczne rozważania jakie prowadzisz są debile do szpiku kości....

Debilny to jesli juz jest poziom Twoich postow, przeciez to nie bylo napisane na powaznie wiec w czym masz problem? Jesli ktos nie widzi ironii jako reakcji na glupie wywody to szczerze mu wspolczuje.

...OK...macie ochotę czytać idiotyzmy...Wasza sprawa...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:28 

Spokojniue ! wszystko sie juz ustabilizowało , kolejki małe , dzisiaj na Defilu szlo szybko i sprawnie po odstaniu pół godz. sprawe sie załatwi , kolejki coraz mniejsze , pozostaje problem dobrego miejsca ! ale na tym obiekcie z kazdego miejsca dobry widok !

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:30 

...ponawiam pytanie...ma ktoś mapę stadionu z numeracją rzędów i miejsc....please...

GREZCHU ZAMIESCIL LINK DO OCB - TAM JEST

Ostatnio edytowano 2009 lut Śr 25, 11:17 przez Paszczak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 10:42 

Możecie mi powiedziec, czy KK mieści się w sektorze G czy są to dwa osobne sektory?? Przy wybieraniu vouchera (z kopalni) na mapce KK to był właśnie sektor G a teraz na stronie OCB ktoś napisał, że w KK nie ma już miejsc i można szukac miejsca w sektorze G. Z kolei z rozmowy z Panią z okienka podczas załatwiania karnetu wynikało, że sektor G to właśnie KK.
Niech ktoś to wyjaśni bo mając karnet na sektor G sam już nie wiem czy mam miejsce w Klubie Kibica czy nie...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 11:43 

Paszczak napisał(a):
...ponawiam pytanie...ma ktoś mapę stadionu z numeracją rzędów i miejsc....please...

GREZCHU ZAMIESCIL LINK DO OCB - TAM JEST

tam tez znajdziesz plan trybun :)

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 12:22 

Gruby napisał(a):
Możecie mi powiedziec, czy KK mieści się w sektorze G czy są to dwa osobne sektory?? Przy wybieraniu vouchera (z kopalni) na mapce KK to był właśnie sektor G a teraz na stronie OCB ktoś napisał, że w KK nie ma już miejsc i można szukac miejsca w sektorze G. Z kolei z rozmowy z Panią z okienka podczas załatwiania karnetu wynikało, że sektor G to właśnie KK.
Niech ktoś to wyjaśni bo mając karnet na sektor G sam już nie wiem czy mam miejsce w Klubie Kibica czy nie...

Miałem te same wątpliwości bo sam również posiadam karnet na sektor G z rzędem i miejscem wbitym na karnecie, ale odpowiedź ze strony ocb03 mnie uspokoiła, że jestem w klubie kibica a nie obok.

Cytuj:
Czy sektor G i Klub Kibica to jedno i to samo? Usłyszałem, że sprzedaż karnetów na Klub kibica jest już zamknięta z powodu sprzedania wszystkich karnetów na ten sektor...?
Sektor G czyli cały sektor za bramką (pod dawnym zegarem) to Klub kibica. Na chwilę obecną nie ma sprzedanych nawet na 10% karnetów na ten sektor, tak więc karnety na Klub Kibica są i prawdopodobnie będą dostępne do końca sprzedaży

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 12:45 

troche nie na temat. ile miejsc liczy klub kibica??

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 13:04 

Juz od pierwszego meczu dostepne bedzie ok 2500 miejsc. Nie pamietam czy dokladnie tyle, wiec podaje "ok". Nawet jesli sie myle to nie duzo - max 500 miejsc do przodu (czyli do 3 tys) :)

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 15:21 

wystałem dzisiaj swoje ale karnet mam!
i tu ważna informacja dla osob które kupowały bilet przez kupbilet.pl i ,,mają,, zarezerwowane miejsce!
Otóż tego miejsca mogą nie mieć zarezerwowanego!!! Niby tak w klubie mówili i myślałem, że jest to miejsce już dla mnie zajęte i że mogę karnet odebrać za tydzień spokojnie a jednak NIE!!! Dzisiaj usłyszałem, że to moje miejsce jest zajęte
! Na szczęscie były wolne miejsca niedaleko :) ale ważna informacja dla tych którzy kupowali voucher z konkretnym miejscem! Wcale to miejsce nie musi być zajęte dla was! Jak ktoś z kibiców wcześniej wybierze sobie to miejsce to jest jego nie czekajcie tydzien! Bo możecie mieć kiepskie miejsca tzn i tak będą dobre ale już nie takie jakie sobie wcześniej wybraliście (chyba że akurat nikt go nie zajmie). Powiem wam że to niestety strasznie szfankuje...niby wcześniej się zamawiało i konkretne miejsce a tu tak, jakbym wiedział, że tak będzie to z kopalni bym taniej sobie karnet załatwił... ale cóż ważne, że ma się karnet :)
Ale powiem wam, że cieżko widzę kupowanie biletu w dniu meczu...jak to będzie szło im tak jak z karnetami to tragedia. Na mecz się nie wejdzie. Dlatego apel do wszystkich którzy chcą kupować bilety niech kupują je szyciej NIE W DNIU MECZU! Bo na mecz nie wejdziecie.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 19:13 

Dzisiaj, niestety padł system na defilu i po kilkunastu minutach oczekiwania pojechałem na stadion. Tam około 40 min w kolejce i mam karnet. Także dzisiaj już kolejki całkiem znośne.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 20:16 

Byłem dzisiaj w Muzie, nawet szybko wyrabianie karnetów szło... byliśmy w 4 osoby i chcieliśmy miejsca koło siebie. Po wyrobieniu 2 karnetów okazało się że pozostałe 2 miejsca zostały sprzedane w czasie wyrabiania tamtych 2... a tych wyrobionych już nie można wycofać... maskara... system do bani... Niby coś "miła pani" tłumaczyła że można coś pokombinować... No zobaczymy co z tego wyjdzie... Więc podsumowując... Kolejka ruszała sie na plus... System in minus...

Ostatnio edytowano 2009 lut Śr 25, 20:16 przez lukas385, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Śr 25, 20:16 

chcialem sie spytac : jesli kupowalem karnet w przed sprzedazy na KupBilet.pl to mam oczekiwac biletu od nich ?? Nie dostalem od nich zadnego vouchera ani nic. Tylko dowod wplaty iz wplacilem do nich na konto siano... minelo juz pare dni i niewiem co robic :) czy mam isc sam do klubu pytac sie o ten karnet czy spokojnie czekac az karnet przyjdzie mi na chate ... jesli ktos kupowal przez KupBilet to prosze o odpowiedz bo jestem w kropce. Aha dodam rowniez ze w meilu gdzie pisali iz potwierdzono wplate jest moj numer odbiorczy ... ktory niby ma mi byc pomocny wtedy kiedy karnetu od nich nie dostane to mam se isc z nim do klubu i dostane wtedy ... meksyk totalny :evil:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1