zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Cz 13, 07:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 19:35 

Nawet niech mnie nie denerwują że w środe zrobie ponad 200 km w dwie strony z okolic Wałbrzycha i wyjadę z Lubina bez karnetu... Z tego co obserwuję to można tylko współczuć wszystkim którzy dziś chcieli wymienić vouchery na karnety lub zakupić karnety. Zgadzam się że jest jeszcze 3 tygodnie do meczu, ale niektórzy pokonują parę ładnych kilometrów aby zaopatrzyć się w karnety, także można mieć tylko nadzieje że od jutra (tj.: od wtorku) wszystko wróci do normy.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 19:45 

Spokój jak spokój, ale najpierw godzinę na defilu, potem godzinę na stadionie w deszczu :(

- Profesjonalizmu brak, niestety
- Prosiliśmy o konkretne info jak staliśmy w tym mokrym śniegu i nic Pan ważny ochroniaż z czerwonym nosem zbywał nas a panowie z budki wyjść nie chcieli
- Sami kibice musieli interweniować i jechać do biura prezesa, brak kogoś kompetentnego do udzielania informacji
- Niestety ale informacja o sprzedarzy biletów i karnetów została podana już dawno więc do dzisiaj powinno być już wszystko dopięte na ostatni guzik a jak nie to powinien stać przedstawiciel klubu i informować przybyłych fanów o danej sytyuacji
- Tłumaczenie się fałszywkami jest jak dla mnie żenujące, bo jak dzisiaj były to co za tydzień znikną, raczej nie :(
- Nie można zapominać też o tym, że Ci ludzie są dla nas a nie my dla nich a dzisiaj pokazali, że traktują nas bardzo niepoważnie albo, że oni są niepoważni, bo trzymanie ludzi w takich warunkach np. śnieg przed kasami zaczeli odśnieżać godzinę po tym jak tam ludzie stali i już go rozdeptali, kasa oklejona jeszcze folią.
- A najlepsze jest to że się stało dużo czasu w 200 osobowej kolejce i okazało się, że jest tylko 75 karnetów, brak słów niestety.

Jak dla mnie tak zapowiadanego profesjanalizmu w klubie brak, no i ciekawe kto za tą sytuacje odpowie bo informacja o zaistniałej sytuacji powinny już bynajmniej wczoraj być podane publicznie.

Teraz czekam już spokojnie na info ze strony OCB. Pozdro dla wszystkich co stali w kolejkach :D

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 20:07 

ceny biletów wiosną:
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/index. ... art=bilety

[ Dodano: Pon 23 Lut, 2009 22:39 ]
A co do sprzedaży karnetów - jezu straszne rzeczy, trzeba parę godzin stać w kolejce.
Przeprowadźcie się do Poznania, albo na zachód jeszcze lepiej - tam karnet wyrobicie od ręki w gabinecie prezesa. A czekając na miękkiej sofie na wydrukowanie karnetu można się z prezesem napić koniaczku i pogadać o transferach. Dla waszej informacji: na Lechu stoi się godzinami na karnetem, a na mecze wyjazdowe, gdzie jest chętnych więcej niż Pyry dostały biletów ludzie stoją od 6 rano na poznańskim odpowiedniku defilu, żeby mieć pewność, że zapiszą się na listę wyjazdową. Podobnie jest z karnetami i biletami na wyjazdy na zachodzie - GODZINY w kolejkach.
U nas OCB wychodzi ze skóry, żeby zorganizować wyjazd, a i tak potem połowa ludzi im pruje na forum, że było ciasno i niewygodnie, bo oczywiście wszyscy zapisują się na wyjazd w piątek - dzień przed meczem - i potem narzekanie bo nie dało się załatwić tylu autokarów i trzeba na wariata z piątku na sobotę załatwiać fury i busy.
Karnety kosztują (nawet porównując nas z innymi klubami w kraju) grosze. Dodatkowo wprowadzono system voucherów tylko i wyłącznie po to, żeby KAŻDY (nawet nie robiący w KGHM) mógł przez kolegę z kopalni
kupić karnet (voucher) połowę taniej.

Wprowadzamy taki system jako pierwsi w PL.
Fajnie byłoby jeszcze z miesiąc cały system testować, ale na to nie ma już czasu.
Trzeba te kilka tysięcy karnetów fizycznie wydać, a pierwszy mecze już lada dzień.
Firma robiąca cały system i tak ma już spóźnienie. Pewnie co bardziej nerwowi na miejscu
klubu zerwaliby za 5 dwunasta warty 5 milionów kontrakt bo firma ma poślizg. Tylko co dalej?! Niestety, trzeba to przełknąć. Mam nadzieję, że od jutra będzie lepiej. Przynajmniej my będziemy mieli to za sobą już i latem spokojnie sprzedamy już z 6 tys. karnetów na Ekstraklasę :) A reszta klubów w Polsce będzie wtedy dopiero ścierała się z remontami/budowami stadionów i takimi zaawansowanymi systemami sprzedaży wejściówek.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 20:57 

AtoznowuJA napisał(a):
Marketing swoje robi ! niby to mało w sprzedazy , kolejki , a może zabraknac !! a niech braknie , bedziemy jezdzic na żużel do Leszna i Zielonej Gory a swoja drogą to zanosi sie na cos takiego ze wszystkie miejsca beda sprzedane a na stadionie podczas meczu już w drugiej kolejce beda trybuny swieciły pustkami bo karnety trafiaja to swiatecznych kibicow ktorzy tylko z racji otwiarcia stadionu ( ciekawscy )kupuja karnety i robia wiatr , sam znam kilka takich osób a o wielu slyszalem !

Ja bym bardzo chcial poznać osobę która kupuje karnet i pozniej idzie tylko na jeden mecz, jakos nie moge sobie tego wyobrazic..

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 21:28 

Ja myśę, że zadzwonie jutro do klubu, żeby wprowadzili dla kupujących karnety obowiązkowe
oświadczenia, czy jest się piknikiem czy też wiernym kibicem. I każdy by musiał podpisać weksel
in blanco, że bedzie na 90% meczów (co najmniej!) w rundzie.
Albo chłopaki z ekipy wyjazdowej bedą każdego obczajali w punktach sprzedaży: czy poznają jego facjatę z wyjazdów:

-jeśli tak, koleś bierze karnet i dostaje w prezencie np. smycz Zagłębia
- jeśli zachodzi podejrzenie, że to piknik i kibic sukcesu - dostaje z liścia, a jego dane z dowodu wrzucamy do bazy danych z zakazami stadionowymi - tak żeby już nigdy na stadion w Lubinie nie wszedł

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 21:55 

chcecie siedzieć na prostej to musicie swoje odstać :arrow: coś za coś ,ja tego problemu nie mam bo mam voucher na sektor G i zamierzam go zrealizować za 2 tygodnie , a napewno w kk nie zabraknie dla nikogo miejsca , widoczność tam jest równie dobra ,zapewniam was ! A Gdyby nie fakt że jakaś k..... jedna z drugą chciała zaoszczedzić pare złotych na klubie i podłożyła lewizne , sprzedaż by szła normalnie ....i spokojnie panie i panowie troche wyrozumiałości dla sprzedających , na pewno w klubie bedą mądrzejsi doświadczeniem za pół roku .... i jeszcze jedno :arrow: fajnie by było gdybyście byli tak zaangażowani w jeżdżenie na wyjazdy jak w staniu dzisiaj w kolejkach ,nasi grajkowie byliby wniebowzięci

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Pn 23, 22:15 

Panowie, jak powiedział uczony Franz Smuda, że zacytuje: "Sukces rodzi się w bólach". Też byłem dzisiaj już o 8.00 na Defilu ale zrobiłem strzałę na stadion i tam udało mi się wymienić voucher na karnet. Zmarzłem, zmokłem, tez się powkurzałem. Ale co to znaczy w perspektywie oglądnięcia meczu na nowym stadionie. Jesteśmy pierwsi w Polsce, którzy wprowadzają ten system na stadionie, czy odrazu Rzym zbudowali ? Panowie, kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy, będzie OK.
P.S. A najbardziej wkurzały mnie nie tyle "lekko" nieudolne zorganizowanie sprzedaży co bezczelne wcinki do kolejki gości, którzy nie dość że się wbili na krzywego to jeszcze mieli ze sobą po 5-6 voucherów do wymiany. I tu się okazało, że niestety sami siebie nie szanujemy :-(.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 01:23 

Kiju napisał(a):
Też byłem, fakt kolejki są, ale co tu się dziwić?
Skoro dziś pierwszy dzień sprzedazy to chyba normalne że są kolejki.
Jaki by nie był profesionalny klub to skoro sprzedaje kilka tysięcy karnetów to normalne ze jak ludzie ruszą to bedzie problem. A w Poznaniu to myślicie, że każdy przychodził i od ręki miał karnet czy bilet?
Jak ktoś ma problem ze staniem to niech odczeka kilka dni i podejdzie w środe czy czwartek, proste. Mi sie tez nie chcialo stac i podjade za kilka dni. Przeciez karnetów nie zabraknie :) chociaż fajnie by było... :)

To nie jest takie proste jak myślisz, bo ja np. nie chce ze znajomymi siedzieć pojedynczo, każdy rozrzucony na kilku końcach sektora, tylko obok siebie... Poza tym miejscówki też się liczą.

Stax napisał(a):
Pamiętajmy, że w naszym klubie to jest debiut jeśli chodzi o sprzedaż internetową ;-), ale fakt faktem takie sytuacje nie powinny się wydarzyć.

Chłopie to co z tego, że debiut? Co jest trudnego w zorganizowaniu sprzedaży biletów? Program mieli napisany przez firmę, nic tylko dobrze zorganizować sprzedaż. No chyba, że ktoś jest totalnym bezmózgowcem i orientuje się w dniu sprzedaży, pół godziny po terminie, że w danym miejscu nie ma internetu. Powiedzieć Wam jakbym to ja rozwiązał? Po co Defil? Po co Muza? Tam gdzie staliśmy na stadionie są 2 budy obok siebie, z których każda po 2 okienka. Wystarczy otworzyć WSZYSTKIE CZTERY, podpiąć kompy do sieci aby miały wspólną bazę online i już. Przyjechać o 8, 9 rozłożyć wszystko i równo o 10 rolety w górę i sprzedawać. Przy okazji klub mógłby się postarać (biedni nie są) i widząc jaka jest pizgawica na dworze postawić jakieś 2, 3 automaty z kawą, herbatą i tyle. Jakby jeszcze się postarali to zapodać nawet namiot wojskowy, zrobić ślimaka z barierek jak na lotnisku i byłby porządek. Ale o czym ja tu mówię, jak przez godzinę ludzie stali na 10cm lodzie, bo ekipa porządkowa zaczęła im odgarniać spod nóg dopiero po 11... Totalny brak szacunku, totalna olewka kibiców, a prezes zachował się jak... Nie możemy tak tego zostawić.

grzechu napisał(a):
Uspokojcie sie - przede wszystkim. Nie rozumiem skad tak mocne oburzenie. Czy przez to, ze pojawily sie falszywki i sprzedaz/wymiana zostala przelozona o jeden dzien, jestescie w stanie tak mocno narzekac? Zobaczcie, ze takiej sytuacji jeszcze nie bylo w tym klubie - takiej rewolucji w temacie organizacji sprzedazy biletow.
Z drugiej strony bardzo sie zastanawiam, dlaczego tyle ludzi wlasnie dzisiaj uderzylo? Do meczu macie ponad 3 tyg. Fakt - bardzo dobrze, ze staracie sie kupic te bilety/karnety jak najszybciej ale... to, ze dzisiaj ich nie dostaliscie, nie oznacza ze juz jest postanowione, ze nie wejdziecie na mecz. Nie lepiej np wybrac sie w nastepnym tygodniu? Chyba oczywiste jest ze w terminach skrajnych (termin otwarcia i zamkniecia sprzedazy) bedzie najwieksze oblezenie. To chyba powinniscie z zycia wiedziec?

Spokoju ludzie! Zobaczymy jak zagotowani jestescie za 3 tyg :)

P.S.
News z odpowiedziami na najczesciej zadawane pytania w tym temacie pojawi sie dzis wieczorem lub jutro na stronie www.ocb03.pl

Ziomuś idź postój 6h, zobacz jak Twój klub za którym stoisz murem olewa Cie na całej lini, a na koniec usłysz żenującą informację, że nie przygotowali się na fałszywki. Powtórzę się, może oni tak podróżując po Portugaliach, Turcjach i innych hotelach Titanikach zapomnieli, że żyjemy w Polsce? Gdzie 75% ludzi najpierw myśli jak tu wałek zrobić, a dopiero jak nie wymyśli to robi jak należy? Na temat tak ciężkiej do ogarnięcia organizacji sprzedaży biletów napisałem wyżej, nie bądźmy naiwni...

tyler napisał(a):
A co do sprzedaży karnetów - jezu straszne rzeczy, trzeba parę godzin stać w kolejce.
Przeprowadźcie się do Poznania, albo na zachód jeszcze lepiej - tam karnet wyrobicie od ręki w gabinecie prezesa. A czekając na miękkiej sofie na wydrukowanie karnetu można się z prezesem napić koniaczku i pogadać o transferach. Dla waszej informacji: na Lechu stoi się godzinami na karnetem, a na mecze wyjazdowe, gdzie jest chętnych więcej niż Pyry dostały biletów ludzie stoją od 6 rano na poznańskim odpowiedniku defilu, żeby mieć pewność, że zapiszą się na listę wyjazdową. Podobnie jest z karnetami i biletami na wyjazdy na zachodzie - GODZINY w kolejkach.

Mi już nie chodziło o to stanie i kolejki. Mi chodziło o olewkę! Ustalona godzina na defilu na 9:00, więc gdzie jest gościu? Ustalone na 10:00 pod stadionem to dlaczego przyjechali o 10:05 i zanim się rozłożyli i wypili kawkę to była 11? Kto zapomniał, że na Defilu nie ma internetu? Kto zapomniał odśnieżyć lód pod kasami na którym ludzi się zabijali? No ku*** kto miał o tym myśleć? Bądź pewny, że jakby na Lechu coś takiego miało miejsce, to po godzinie ta buda stałaby do góry nogami, a szyby sklepiku na defilu byłyby całe w jajkach.

ŻENADA, BRAK SZACUNKU, ZEROWA ORGANIZACJA, BRAK PROFESJONALIZMU! TOTALNA OLEWKA! ZACHOWANIE PREZESA NIEGODNE TEGO STANOWISKA!

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 04:04 

tyler napisał(a):
Ja myśę, że zadzwonie jutro do klubu, żeby wprowadzili dla kupujących karnety obowiązkowe
oświadczenia, czy jest się piknikiem czy też wiernym kibicem. I każdy by musiał podpisać weksel
in blanco, że bedzie na 90% meczów (co najmniej!) w rundzie.
Albo chłopaki z ekipy wyjazdowej bedą każdego obczajali w punktach sprzedaży: czy poznają jego facjatę z wyjazdów:

-jeśli tak, koleś bierze karnet i dostaje w prezencie np. smycz Zagłębia
- jeśli zachodzi podejrzenie, że to piknik i kibic sukcesu - dostaje z liścia, a jego dane z dowodu wrzucamy do bazy danych z zakazami stadionowymi - tak żeby już nigdy na stadion w Lubinie nie wszedł

nie no sorki ja kupuje karnet mimo ze wiem ze nie bede na wiecej jak 4 meczach zaglebia ? dlaczego ? bo jak przyjade chce miec ta pewnosc ze obejrze mecz z dobrego miejsca ? a dlaczego chce miec ta pewnosc bo obecnie mieszkam 470 km od lubina ? nie nalezy mi sie ? ogarnij sie stary ... zastanawia mnie czy ty bys jechal te 470 km czyli 7-8 h by obejrzec mecz co 2 tygodnie, nie kolidujac tego ze studiami oraz z praca jednoczesnie... powdzenia ...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 08:45 

No racja, kazdy ma prawo kupic sobie karnet nawet jak wogóle nie bedzie chodzil na mecze.

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 10:20 

Wie ktoś może jak dzisiaj wygląda sprawa z sprzedażą karnetów i wymianą voucherów? wszystkie trzy punkty będą/są otwarte czy znów tym razem jakaś wymówka, że zabrakło może cukru do kawy i nie sprzedajemy karnetów?

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 10:24 

Bylem na stadionie po 9 i kasa byla otwarta a sprzedaz szla normalnie wiec chyba dalej tak jest...

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 11:08 

I dlatego zaplanowalismy (juz wczesniej) wyjazd do Lubina w tej w\w sprawie w nastepnym tygodniu. :D

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 11:55 

na Defilu jedna osoba jest obsługiwana ok. 40minut ! podobno system komputerowy sie zawiesza :D w takim tempie to do rundy jesiennej nie sprzedadza karnetów !

Tytuł:
PostNapisane: 2009 lut Wt 24, 11:58 

a dużo ludzi jest na Defilu? mam zamiar zaraz iść po karnet ale nie wiem czy warto... skoro jedna osoba na 40 minut :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 502 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1