zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 12:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 909 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prezes Zagłębia Lubin, Rada Nadzorcza...
PostNapisane: 2008 lis Pt 07, 19:53 

czy ten koles jest slepy glupi czy nie przytomny?? kto go wogole zatrudnil na tym stanowisku??? pisze to jeszcze przed koncem meczu z dolcanem ale sie pytam co nasz wspanialy trener i prezes jeszcze robia na swoich stanowiskach jez to rozumie bo polityka uklady itd ale Fornalak???? sorki jesli kogos urazilem ale mnie za brak wynikow w pracy kiedys wywalili a Ci "fachowcy" co tam jeszcze robia??????

Ostatnio edytowano 2008 gru Pn 08, 09:46 przez barrus1526, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis Pt 07, 21:14 

Spokojnie - nikt nie jest ślepy... poczekaj do wiosny :wink:

Tytuł: Re: Prezes
PostNapisane: 2008 lis Pt 07, 22:40 

barrus1526 napisał(a):
... mnie za brak wynikow w pracy kiedys wywalili a Ci "fachowcy" co tam jeszcze robia??????

Co naywasz brakiem wyników? Miejsce premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej i bodaj najlepszy bilans bramkowy? :) Patrząc na tabelę ciężko się do czegoś przyczepić, zmień argumenty :)

PostNapisane: 2008 lis So 08, 09:20 

JasioJasio napisał(a):
barrus1526 napisał(a):
... mnie za brak wynikow w pracy kiedys wywalili a Ci "fachowcy" co tam jeszcze robia??????

Co naywasz brakiem wyników? Miejsce premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej i bodaj najlepszy bilans bramkowy? :) Patrząc na tabelę ciężko się do czegoś przyczepić, zmień argumenty :)

Też prawda,niestety ale co by nie mówić na Fornalaka a mam już dosyć na prawdę dosyć,tego co drużyna wyprawia i tego co on wyprawia na ławce rezerwowych,ale wyniki mówią za siebie,osiągnęliśmy ćwierćfinał Pucharu Polski(dzięki meczom ze słabeuszami) ale jednak no i jeśli za tydzień wygramy to zdobędziemy na jesień 40 pkt,przyczepić się o to nie można bo na koniec sezonu jeśli awansujemy nikt nie będzie pamiętał po jakich meczach Zagłębie wygrywało z Dolcanem czy przegrywało z Flotą. Ale jest takie powiedzenie "co sie uciecze to nie odwlecze"

PostNapisane: 2008 lis So 08, 13:04 

Lupus napisał(a):
JasioJasio napisał(a):
barrus1526 napisał(a):

Też prawda,niestety ale co by nie mówić na Fornalaka a mam już dosyć na prawdę dosyć,tego co drużyna wyprawia i tego co on wyprawia na ławce rezerwowych,ale wyniki mówią za siebie,osiągnęliśmy ćwierćfinał Pucharu Polski(dzięki meczom ze słabeuszami) ale jednak no i jeśli za tydzień wygramy to zdobędziemy na jesień 40 pkt,przyczepić się o to nie można bo na koniec sezonu jeśli awansujemy nikt nie będzie pamiętał po jakich meczach Zagłębie wygrywało z Dolcanem czy przegrywało z Flotą. Ale jest takie powiedzenie "co sie uciecze to nie odwlecze"

Wszystko tak ladnie i pieknie tylko ze z mysla naprzod kibice sa zaniepokojeni widzac takie indolenctwo , zepół nie robi postepu a nawet cofa sie w rozwoju ! to w razie awansu szybko sie zemsci ponownym spadkiem badż w najlepszym razie walka o utrzymanie , mnie komentarze zatroskanych kibicow nie dziwia ! a statystyki ? tak jak telewizja KŁAMIĄ -;)) pamietajmy ze jest coraz gorzej co widac !

PostNapisane: 2008 lis So 08, 14:16 

AtoznowuJA napisał(a):
Lupus napisał(a):
JasioJasio napisał(a):
barrus1526 napisał(a):

Wszystko tak ladnie i pieknie tylko ze z mysla naprzod kibice sa zaniepokojeni widzac takie indolenctwo , zepół nie robi postepu a nawet cofa sie w rozwoju ! to w razie awansu szybko sie zemsci ponownym spadkiem badż w najlepszym razie walka o utrzymanie , mnie komentarze zatroskanych kibicow nie dziwia ! a statystyki ? tak jak telewizja KŁAMIĄ -;)) pamietajmy ze jest coraz gorzej co widac !

...sorki za słownictwo, przyjmuję worna lub bana bez gadania...

[ciach]...AtoznowuJa naucz się "najsampierw" pisać w ojczystym języku, bo czytać tego nie można...to po pierwsze...a po drugie: brednie, które publicznie wygłaszasz słyszę od Ciebie nonstop...mam już tego po dziurki w nosie...facet, zamknij już buzię...

WNIOSEK:

...skończ już nas raczyć defetystyczną wizją lubińskiego futbolu...

--------------------------------------------------------------------
Tez nie lubie siania defetyzmu ale zeby sie znizac do ich poziomu ??
AlexFM

Ostatnio edytowano 2008 lis So 08, 20:43 przez Paszczak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis So 08, 14:20 
Moderator

Paszczak w nagrode dostales zakaz pisania na 100 dni ... dla atoznowuon.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis So 08, 19:35 

do JasioJasio brakiem wynikow nazywam ostatnie mecze w ktorych niestety nie zdobylismy wystarczajacej ilosci pkt. jezeli awansujemy a mam nadzieje ze tak to przy takiej grze bedziemy po nastepnym sezonie znowu w tym samym miejscu

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis N 09, 20:59 

Według mnie drużyna zdobyła tyle punktów wyłącznie dzięki pracy Michniewicza i Ulatowskiego bo to właśnie oni ustawili grę drużyny a Fornalak tylko leciał na tym co ułożyli jego poprzednicy a teraz się to sypie a on nie potrafi tego kontynuować ani wstrząsnąć drużyną, a to stanie i opieranie się o ławkę rezerwowych to jest całkowite pozostawienie drużyny samej sobie, bo normalnie trener powinien podchodzić chociaż do lini i coś bynajmniej podpowiadać i dopingować piłkarzy do walki. Co ma sobie pomyśleć biegnący piłkarz który patrzy na trenera czekając na wskazówki a ten zasypia przy ławce rezerwowych ??? WZL

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis So 15, 19:31 

I co dalej stajecie za trenerem i prezesem. powodzenia!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis N 16, 17:23 

Ja za Prezesem Jeżem jestem i życzę mu jak najlepiej,facet stąd,wieloletni kibic naszego klubu ! ! ! Takich ludzi tu trzeba,kto ma tu przyjść ? Koziński albo Fiutowski ? Prezesa zostawmy w spokoju.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis N 16, 18:52 

Łukasz86 napisał(a):
Według mnie drużyna zdobyła tyle punktów wyłącznie dzięki pracy Michniewicza i Ulatowskiego bo to właśnie oni ustawili grę drużyny a Fornalak tylko leciał na tym co ułożyli jego poprzednicy a teraz się to sypie a on nie potrafi tego kontynuować ani wstrząsnąć drużyną, a to stanie i opieranie się o ławkę rezerwowych to jest całkowite pozostawienie drużyny samej sobie, bo normalnie trener powinien podchodzić chociaż do lini i coś bynajmniej podpowiadać i dopingować piłkarzy do walki. Co ma sobie pomyśleć biegnący piłkarz który patrzy na trenera czekając na wskazówki a ten zasypia przy ławce rezerwowych ??? WZL

Zgadzam się całkowicie.
Lupus napisał(a):
Ja za Prezesem Jeżem jestem i życzę mu jak najlepiej,facet stąd,wieloletni kibic naszego klubu ! ! ! Takich ludzi tu trzeba,kto ma tu przyjść ? Koziński albo Fiutowski ? Prezesa zostawmy w spokoju.

Wg Ciebie najważniejszym argumentem by zostać prezesem jest być wieloletnim kibicem danego klubu? Polemizował bym :/ Prezes powinien być przede wszystkim menedżerem. Pietryszyn nie miał wcześniej nic wspólnego z naszym klubem. I co? Ano został wybrany na prezesa roku ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis N 16, 18:52 

Z tym prezesem to tez do konca nie wiadomo.
Czy nie jest tylko graczem?

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis Wt 18, 19:47 

Chyba treść postu nie będzie adekwatna do poprzednich wpisów w temacie "Prezes", ale tak czytam sobie najświeższy wywiad z Prezesem Jeżem, przeprowadzony przez Pana Wacka Wachnika (Romana_K, ... czy co tam jeszcze... :wink: ) i pomyślałem, że Wacka będzie nam cholernie nam brakować... Kilkakrotnie miałem odmienne od niego zdanie co do oceny gry naszych "pupili", ale zdaję sobie sprawę, że był On zmuszony godzić pracę z ...Pasją. Naprawdę nieźle mu to wychodziło. To jest prawdziwy kibic ZL. Bardzo, bardzo zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że tak głęboko w jego sercu - jest miejsce dla klubu innego niż ZL. Wiosna zapowiada się bardzo gorąco, może być wszystko co najlepsze: adrenalina, feta, huśtawki nastrojów, szczęście...

Panie Prezesie zrób Pan coś, aby nam wiosną tych "megarelacji" z wyjzadów nie zabrakło... :idea:

Pozdrawiam WZL :D

Ostatnio edytowano 2008 lis Śr 19, 08:24 przez mg.mag, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lis Śr 19, 14:12 

mg.mag napisał(a):
Chyba treść postu nie będzie adekwatna do poprzednich wpisów w temacie "Prezes", ale tak czytam sobie najświeższy wywiad z Prezesem Jeżem, przeprowadzony przez Pana Wacka Wachnika (Romana_K, ... czy co tam jeszcze... :wink: ) i pomyślałem, że Wacka będzie nam cholernie nam brakować... Kilkakrotnie miałem odmienne od niego zdanie co do oceny gry naszych "pupili", ale zdaję sobie sprawę, że był On zmuszony godzić pracę z ...Pasją. Naprawdę nieźle mu to wychodziło.

Dobry chłopak, z pewnością ciężko będzie zapełnić lukę. Pożądanym stanem rzeczy jest sytuacja, w której to jakiegokolwiek typu organizacje tworzą ludzie łączący w sobie ambicje, pasje i olbrzymie pokłady wiedzy merytorycznej. Rezygnacja bez zmrużenia okiem, z tak wartościowych zasobów ludzkich jest co najmniej zaskakująca. Obawiam się, że była zupełnie bezrefleksyjna.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 909 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1