zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis N 18, 20:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dyrektor sportowy Zagłębia ! kto? - Paweł Wojtala
PostNapisane: 2013 cze Śr 12, 22:47 
TROLL
TROLL

Roy_Keane napisał(a):
Misza napisał(a):
horacyś napisał(a):
Do zwolnienia był Hapal a jak Wojtala tego nie zrobił to zwolniony powinien być właśnie Wojtala, przeczytajcie na Weszło .pl poniedziałkowy artykuł Zarzecznego

Wojtala rozpirzy Zagłębie tak jak z Araszkiewiczem rozpirzyli Sandecje

Przełykam ciężko ślinę i też mi się tak wydaje, że ten koleś przyszedł tutaj rozwalić to wszystko z polecenia odgórnego więc czas PO powoli się kończy i po tym wróci normalność w naszym ukochanym klubie...

Tak, Hapal też przyszedł z odgórnego polecenia, żeby nas zniszczyć. Walnijcie się w łeb, obaj. Ja też nigdy na PO nie głosowałem i głosował na to ścierwo nie będę, ale już bez przesady z teoriami spiskowymi. Jak kupi Wojtala kilku porządnych grajków, to odszczekacie to? W jednym okienku pogonił darmozjadów, w drugim kolejną ich turę. Pomylił się przy Trochimie, to się zgadza. Co miałby zrobić, żeby Wam pasowało? Przypominam, że okienko formalnie jeszcze się nie otworzyło.

A kto tutaj mówi o spisku? zwyczajnie ktoś wpadł na pomysł pod tytułem Wojtala ( być może był wolny albo go ktoś polecił) bo na inny pomysł akurat Prezes nie wpadł i mamy Wojtale, zwolnić powinien Hapala z Jeżem w pierwszej kolejności a nie Małkowskiego czy Hanzela!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 cze Śr 12, 23:43 
Moderator

horacyś napisał(a):
A kto tutaj mówi o spisku? zwyczajnie ktoś wpadł na pomysł pod tytułem Wojtala ( być może był wolny albo go ktoś polecił) bo na inny pomysł akurat Prezes nie wpadł i mamy Wojtale, zwolnić powinien Hapala z Jeżem w pierwszej kolejności a nie Małkowskiego czy Hanzela!

Bo Małkowski i Hanzel to wspaniali piłkarze? Ja tego w czasie ich pobytu w Zagłębiu nie zauważyłem, a każdy z nich pracował nie tylko z Hapalem. Wszyscy trenerzy byli beznadziejni i się nie znali? Klub robi porządki, transfery ocenimy jak się zamknie okienko i jak zobaczymy piłkarzy w akcji.

PostNapisane: 2013 cze Cz 13, 08:09 

horacyś napisał(a):

Hahahaha!!! Ty tak na serio? Małkowskiemu wyszedł jeden mecz, Hanzelinho wieczny talent, na którym nie poznało się już wielu trenerów... No bez jaj, strzeliłeś sobie w stopę tymi nazwiskami.

PostNapisane: 2013 cze Pt 14, 11:08 
TROLL
TROLL

kobi_79 napisał(a):
horacyś napisał(a):

Hahahaha!!! Ty tak na serio? Małkowskiemu wyszedł jeden mecz, Hanzelinho wieczny talent, na którym nie poznało się już wielu trenerów... No bez jaj, strzeliłeś sobie w stopę tymi nazwiskami.

Tak! Jeż wirtuoz, wolalbym Hanzela od oglądania Jeża w Zaglębiu, bywa tak że robiąc porządki wyrzuca się czasami przydatne rzeczy, zobaczymy jak potoczy się ich kariera w innych klubach

PostNapisane: 2013 cze Pt 14, 13:23 
Administrator

Hanzel przez te lata spedzone u nas to moze... na palcach jednej reki mozna policzyc ile razy sie nam przydal.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 cze Pt 14, 21:00 
TROLL
TROLL

KOtzU! napisał(a):
Hanzel przez te lata spedzone u nas to moze... na palcach jednej reki mozna policzyc ile razy sie nam przydal.

Inni też nie więcej, być może problem leży gdzie indziej! w końcu Hapal zaczał stawiać na Jeża a Hanzel częściej grzał ławe, zawodnik powinien mimo jednego słabszego meczu czy dwóch być wystawiany konsekwentnie , Hapal stawiał na Jeża który przebiegał podczas meczu jeden kilometr ( w extraklasie)

PostNapisane: 2013 cze Pt 14, 22:45 

horacyś napisał(a):
KOtzU! napisał(a):

Inni też nie więcej, być może problem leży gdzie indziej! w końcu Hapal zaczał stawiać na Jeża a Hanzel częściej grzał ławe, zawodnik powinien mimo jednego słabszego meczu czy dwóch być wystawiany konsekwentnie , Hapal stawiał na Jeża który przebiegał podczas meczu jeden kilometr ( w extraklasie)

Jak możesz mówić o niekonsekwencji wobez Hanzela? Ten facet gra u nas już od kilku sezonów i rozegrał pełno meczy, a jego gra to takie samo gówno z tygodnia na tydzień. Moment, gdy Hanzel był zauważony przez kibiców, podczas meczu to odczytywanie składu przed meczem lub moment wejścia z ławki -_-, nic poza tym. Był tak mdły na boisku, że nie dało rady określić jego pozycji czy roli w trakcie spotkania. Biegał, piłka mu się odbiła od nogi i tyle. Dobrze, że już go nie zobaczymy

PostNapisane: 2013 cze So 15, 11:35 

horacyś napisał(a):
KOtzU! napisał(a):

Witam.

horacys, widze ze jestes specjalista i fachowcem, wiec prosze, podaj nam maluczkim jak powinien wygladac sklad Zaglebia, kto powinien byc trenerem?.

Prosilbym jeszcze, abys fachowo wyjasnil dlaczego akurat Ci zawodnicy powinni grac na danej pozycji. Specjalista od finansow na pewno tez jestes, wiec jesli to mozliwe jak powinny byc skonstruowane kontrakty?

Pozdrawiam.

PostNapisane: 2013 cze So 15, 13:05 
TROLL
TROLL

sheol napisał(a):
horacyś napisał(a):
KOtzU! napisał(a):

Witam.

horacys, widze ze jestes specjalista i fachowcem, wiec prosze, podaj nam maluczkim jak powinien wygladac sklad Zaglebia, kto powinien byc trenerem?.

Prosilbym jeszcze, abys fachowo wyjasnil dlaczego akurat Ci zawodnicy powinni grac na danej pozycji. Specjalista od finansow na pewno tez jestes, wiec jesli to mozliwe jak powinny byc skonstruowane kontrakty?

Pozdrawiam.

Finanse? proszę bardzo! wszystkim bez wyjątku 3,5 tys ( średnia krajowa) miesięcznie , reszta do podniesienia z murawy! nawet solidna za zwycięstwa , skromniejsza za remis, wygrana wyjazdowa podwójnie gratyfikowana, zatrudnić tych którzy na takie warunki przystaną! możliwości są ogromne

Trenerem? proszę bardzo! na pewno ktoś kogo będą darzyć szacunkiem i rozumieć co do nich mówi , młodzież jak dotąd wprowadzał do extraklasy z sukcesem Lenczyk

PostNapisane: 2013 cze So 15, 14:34 
Moderator

I ten Lenczyk miałby też pracować za 3,5 tys miesięcznie?

Skoro taki świetny system premiowania wymyśliłeś, to teraz dawaj piłkarzy, którzy będą chcieli się na takie warunki zgodzić. Nazwiska, a nie ogólniki.

Utwierdzam się w przekonaniu, że żyjesz w jakimś równoległym świecie, zupełnie oderwanym od aktualnej rzeczywistości.

A co do Hanzela, to chętnych zapraszam do profilu horacysia i przejrzenia jego postów na temat imć Łukasza H. z przeszłości. Można się nieźle pobawić w kontekście tego, co horacyś wypisuje dzisiaj ;)

PS. I kogo takiego Lenczyk z młodzieży wprowadził do Ekstraklasy? Bo ja sobie nie przypominam, czy to w Zagłębiu, czy to w Śląsku.

PostNapisane: 2013 cze So 15, 15:30 

Jeż w jednym sezonie zaliczył chyba więcej asyst niż Hanzel przez cały okres pobytu w Zagłębiu

PostNapisane: 2013 cze So 15, 17:53 
Moderator

horacyś napisał(a):
Finanse? proszę bardzo! wszystkim bez wyjątku 3,5 tys ( średnia krajowa) miesięcznie , reszta do podniesienia z murawy! nawet solidna za zwycięstwa , skromniejsza za remis, wygrana wyjazdowa podwójnie gratyfikowana, zatrudnić tych którzy na takie warunki przystaną! możliwości są ogromne
Po co przepłacać? Lepiej niech grają za darmo, wtedy będzie wiadomo, że to tylko z pasji i miłości do klubu. A klasa też fajna sprawa.
horacyś napisał(a):
Trenerem? proszę bardzo! na pewno ktoś kogo będą darzyć szacunkiem i rozumieć co do nich mówi , młodzież jak dotąd wprowadzał do extraklasy z sukcesem Lenczyk
Lenczyk już jest chyba na trenerskiej emeryturze. Wyniki go zazwyczaj broniły, ale zawsze konfliktował się z piłkarzami i władzami klubów (czy to u nas czy w śląsku). Nie bardzo się rozpisałeś. Zwykle jeśli chodzi o krytykowanie to nie masz problemu napisać posta na pół strony, a tu jakieś 2 zdanie na krzyż tylko.
Jak to zdechł? napisał(a):
Jeż w jednym sezonie zaliczył chyba więcej asyst niż Hanzel przez cały okres pobytu w Zagłębiu
Bramek też chyba więcej strzelił niż Hanzel przez kilka sezonów.

PostNapisane: 2013 cze N 16, 14:06 
TROLL
TROLL

Roy_Keane napisał(a):
I ten Lenczyk miałby też pracować za 3,5 tys miesięcznie?

Skoro taki świetny system premiowania wymyśliłeś, to teraz dawaj piłkarzy, którzy będą chcieli się na takie warunki zgodzić. Nazwiska, a nie ogólniki.

Utwierdzam się w przekonaniu, że żyjesz w jakimś równoległym świecie, zupełnie oderwanym od aktualnej rzeczywistości.

A co do Hanzela, to chętnych zapraszam do profilu horacysia i przejrzenia jego postów na temat imć Łukasza H. z przeszłości. Można się nieźle pobawić w kontekście tego, co horacyś wypisuje dzisiaj ;)

PS. I kogo takiego Lenczyk z młodzieży wprowadził do Ekstraklasy? Bo ja sobie nie przypominam, czy to w Zagłębiu, czy to w Śląsku.

Właśnie problem był by z zawodnikami którzy są zmanierowani do takiego stopnia że ci którzy są w klubie i na kontraktach na pewno takiej zmiany by nie zaakceptowali, dlatego wspominałem że po zakończeniu sezonu potrzebny byłby casting na gra w Zagłębie o jasno ustalonych zasadach, myśle że kilku bądź kilkunastu by się znalazło! ryzyko? takie samo jak po zakupach Wojtali

Hanzel istotnie nie miał dobrej opinii nawet i mojej ale wina jest prowadzenia tego zawodnika przez trenera! o ile Hanzel grał typowego ofenzywnego pomocnika bez specjalnych zadań defenzywnych wtedy spisywał się bardzo dobrzeale gdy trenerzy nim manewrowali ze pętał się po boisku to efekt był jaki był, zawodnika bardzo łatwo zniszczyć, Niedzielen u nas też do niczego się nie nadawał, później pol ligi o niego zabiegało! Hanzel na dziś dzień nie był do odstrzału za friko! pytam czy na dziś dzień mamy lepszych? którzy zagwarantują zmiane? zespół trzeba budować , tylko właśnie Hapal to robi już dwa lata i jaki mamy na dziś dzień efekt?

PostNapisane: 2013 lip Wt 02, 10:48 

Wywiad ze Sławomirem Peszko w PS. Jednym z bohaterów Paweł Wojtala ...

Cytuj:
(...) Nieoczekiwaną ofertę dostałem za to z Zagłębia Lubin. Dyrektor Paweł Wojtala zaproponował, żebym pojechał z jego drużyną na obóz. Jeżeli sprawa znalezienia dla mnie klubu nadal będzie się wlekła, niewykluczone, że skorzystam z zaproszenia. Pan Wojtala mówił, że trener Hapal nie ma nic przeciwko. Mogę trenować jak reszta zawodników i przygotowywać się od sezonu. Niczego w zamian ode mnie nie oczekują.

Akurat...
Sławomir Peszko: No, pewnie gdybym został bez klubu, byłoby mi bliżej do Zagłębia. To na razie jednak odległy scenariusz. Propozycja pana Wojtali to bardzo miły gest, niespotykany w piłce. (...)

źródło: http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/ ... 2,379.html

Ja wolałbym, żeby Peszko raczej trzymał się z dala od Zagłębia. Nie chodzi mi nawet o umiejętności sportowe - te jakieś posiada, po prostu gościa nie trawię. Przypomina mi Szymona Pawłowskiego :-)

Ostatnio edytowano 2013 lip Wt 02, 14:43 przez Szach, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2013 lip Wt 02, 13:52 
Moderator

Dziwne, że Peszki to Smuda nie ściągnął jeszcze do Wisły :lol: Również jestem zdania, że Peszko czy Stilic to nie są gracze, którzy powinni się znaleźć w Zagłębiu. Za granicą się nie przebili i tam nikt ich nie chce, to liczą, że ponieważ kilka lat temu wybili się w naszej słabej lidze, to ktoś ich weźmie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1