zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 maja Pn 21, 20:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3080 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 206  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 16:24 

...a najlepsze jest to, że KGHM powinien sponsorować Śląsk Breslau...co za bzdet...ja sobie nawet tego nie jestem w stanie wyobrazić...qrwa, czy oni nie mają o czym pisać...

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 16:33 
"...Jak widać nie przez wszystkich, jakkolwiek nie liczymy się ze zdaniem zakompleksionych i zżeranych przez zazdrość jednostek. Albowiem, na szczęście, należą oni do mniejszości..." nie no nasz Zarząd jest boski :D! A PS zszedł na psy...niech liżą dupsko "najlepszym" :roll:

Ostatnio edytowano 2006 gru Pt 29, 16:33 przez devil_, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 17:22 
Podoba mi sie reakcja naszego zarzadu szybka ,zwiezla i na temat.bravo panie prezesie!!.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 17:45 

Miło że klub szybko odpowiada na prasowe artykuły. Osobiście zamiast zwrotów typu "zakompleksionych i zżeranych przez zazdrość jednostek" czy "brednie na łamach gazety"(takimi zwrotami sympatii dziennikarzy nie zdobędziemy) przytoczyłbym więcej faktów i porównań do "tuzów" polskiego futbolu. Niech fakty mówią same za siebie.
Faktem jest że zakompleksiony autor pisał brednie - ale chcąc osiągnąć cel nie można odpowiadać w ten sposób. Lepiej dać dziennikarzowi wyjść z twarzą i pozostawić go sam na sam z faktami niż dogryzać mu publicznie (choć zasłużył). Nie jestem specjalistą od PR ale w ten sposób na pewno go nie przekonamy do Zagłębia - a to jest naszym celem. Obelgi zostawmy sobie na forum :D

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 18:20 
Witam. Jako młody chłopak podniecałem się każdą brednią, informacją itp. kolejnych zarządów ZL, prasy a potem ciężko przeżywałem rozgoryczenie. Z czasem nabrałem dużego sceptyzmu do wszelkich informacji na temat Zagłębia. I oto po wielu latach nareszcie nastał zarząd, którego działania obserwuję z przyjemnością. Naprawdę, panowie mają nowoczesne podejście do tego biznesu, a dodatkowo starają się wywiązywać z zapowiedzi, które składali na początku. Stanowczy, ale w granicach normy protest na w/w temat jest tego doskonałym przykładem. Brawo zarząd!!! Tak trzymajcie!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 18:37 

Może najwyższy czas wystąpić na drogę sądowa. Ile jeszcze razy Zarząd będzie prostował brednie pseudo-dziennikarzy? Naprawdę mam juz tego dosyć. Kupuję Wyborczą ...pismak szkaluje, kupuję Przeglą jakiś gn*j, nie znający lubińskich realiów, szkaluje . Chcę aby klub podjął zdecydowane działania przeciwko takim osobom. Tyle w temacie... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 20:28 
Administrator

czuje wewnetrzna satysfakcje po tego typu reakcji Zarzadu ;)
Pozdrawiam Prezesa, RADE NADZORCZA :) i Kibicow Zaglebia Lubin.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 20:31 

OuRo napisał(a):
Może najwyższy czas wystąpić na drogę sądowa. Ile jeszcze razy Zarząd będzie prostował brednie pseudo-dziennikarzy? Naprawdę mam juz tego dosyć. Kupuję Wyborczą ...pismak szkaluje, kupuję Przeglą jakiś gn*j, nie znający lubińskich realiów, szkaluje . Chcę aby klub podjął zdecydowane działania przeciwko takim osobom. Tyle w temacie... :twisted:

Nie tak się zdobywa rząd dusz.

PS. (dopisane po chwili) Nie chodzi o to aby pismakowi wytknąć błędy i zapędzić go w kozi róg. Chodzi o to aby Zagłębie wpisało się w mapę Polski na stałe (my wiemy że tak jest) ale problem polega na tym aby cała Polska tak myślała. Na razie tak nie myśli. Tu rozpoczyna syzyfowa praca. Dla klubu i kibiców.Każdy ma swoją rolę do odegrania. Kibice, ultrasi, zarząd, forumowicze. Weźmy taki Śląsk na tapetę, gra ogony w drugiej lidze ale ma markę w Polsce i regionie, w sumie ostatnio nie wiadomo dlaczego, a jednak to Śląsk wywołuje emocje a my przechodzimy zazwyczaj bez echa.
Zarząd remontuje wnętrza klubowe. Kibice jeżdżą na wyjazdy, a i tak w wyobraźni kibica jesteśmy klubikiem który opisał PS.Boli ale "sondaże" są bezlitosne.
Może zrobić jakąś imprezę dla pismaków. Nie mówię tu o imprezie suto zakrapianej, ale może jakieś spotkanie z trenerem, pokazanie Zagłębia od kuchni, nagłośnienie naboru do juniorów (w domyśle każdy zdolny z regionu ma u nas szanse i warunki do rozwoju). Weźmy takiego zdolnego dzieciaka za Środy Śląskiej (strzelam) - młody nie wie że mógłby dostać szanse. Może to nagłośnić że w Lubinie czekamy na takich chojraków. Może Dolnośloąska Szkółka Mistrzostwa Sportowego zadziała. Walczymy o rząd dusz w końcu...

Ostatnio edytowano 2006 gru Pt 29, 21:07 przez Chybil, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 21:50 

hihi takie spotkanie może być fajne. Myślę, że właśnie patronaty medialne nad klubem w kilku mediach w tym tych największych mogą też poprawić sytuację Zagłębia w mediach. Wówczas spokojnie na pewno będą nagłaśniane tego typu przedsięwzięcia.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 22:56 

Jeżeli coś przeoczyłem, to proszę o sprostowanie - ale czy ktoś z kibiców Zagłębia widział te oświadczenia zarządu gdziekolwiek indziej niż na naszej stronie?Jak to mawiano w "dawnych czasach" - jest to "słuszna inicjatywa" - tylko czy ktoś to jeszcze ma szansę przeczytać oprócz kilkudziesięciu uczestników forum Zagłębia?
Publikowane raczej nie są (a może są?), wysyłane do redakcji (?) czy tylko umieszczane na tej stronie?
1. Te artykuliki w ostatnim czasie w różnych gazetach o Zagłębiu przyczytały tysiące ludzi - część z nich była przecież też publikowana przez portale typu onet.
2. Sprostowania pojawiły się na naszej stronie. Ale dla kogo - dla nas?Dobrze, że zarząd reaguje - ale to nadal jest chyba robione w ramach tzw. marketingu wewnętrznego. A nas już nowy zarząd chyba do siebie przekonał - czas chyba zmierzyć się w końcu z trudniejszym zadaniem - czyli przekonaniem do Zagłębia również ludzi w Polsce.
3. I jak dla mnie nie należy reagować oświadczeniem na każdą plotkę - jak np. ostatnio na temat ujemnych punktów w artykule prawie brukowca dziennika.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru Pt 29, 23:05 

Nie wiem czy klub powinien reagować na takie teksty ale skoro już to zrobił to mógłby się odnieść do tego fragmentu też:

Cytuj:
W końcu mówiło się o tym, że KGHM, zamiast w Zagłębie, powinien zainwestować w Śląsk Wrocław. Zresztą prezes lubińskiego klubu już jest wrocławskim radnym.

Ostatnio edytowano 2006 gru Pt 29, 23:06 przez wzl91, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru So 30, 00:20 

Markus napisał(a):
Jeżeli coś przeoczyłem, to proszę o sprostowanie - ale czy ktoś z kibiców Zagłębia widział te oświadczenia zarządu gdziekolwiek indziej niż na naszej stronie?

A gdzie miało by być? Bilbordy ma klub wykupić? wydaje mi się, ze należałoby jeszcze rozesłać ten tekst do redakcji i tyle. No może zażądać jeszcze sprostowania ale to chyba by był przerost formy nad treścią.

Świetny sposób podaje chybil, zaprosić panów dziennikarzy piszących teksty na podstawie 90minut.pl, pokazać jak wygląda zaplecze klubu, zafundować bilety na mecz. Reagując ostro, choćby nawet słusznie, to narobimy sobie wrogów wśród dziennikarzy. Pokazać im rzeczywistość nie z perspektywy sali śadowej ale z murawy, ot co!

Ostatnio edytowano 2006 gru So 30, 00:21 przez JasioJasio, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru So 30, 00:22 

OuRo napisał(a):

A o co niby mielibyśmy oskarżyć PS ? Napisali że nie stoją za ZL rzesze fanów.... No to za mało żeby kogoś podać do sądu. Z resztą trudno sie nie zgodzić ze stwierdzeniem że np. Wisła Kraków ma więcej sympatyków. Napisali że nie stoi wieloletnia tradycja. No oczywiście jest to nieprawda, jednak dziennikarzyna powie że tradycje to ma Górnik Zabrze z czternastoma (czy ile oni tam mają) mistrzowskimi tytułami, i ćwierćfinałem PUEFA. Obraźliwe to może być, że napisali że Zagłębie to twór sztuczny.
Mnie też się nie podoba że tak piszą, bo wydźwięk tego artykułu jest oczywiście bardzo negatywny, ale żeby zarząd ZL wygrał sprawe to dziennikarzyna musiałby napisać że ZL to banda złodzieji, polskich decydentów :lol:
Nie ma sensu za taki artykuł pozywać gazety do sądu, tylko trzeba wydawać takie oświadczenia. I to oczywiście nie wszystko w budowaniu wizerunku. Tak jak Chybil napisał, dużo zależy od kibiców, ultrasów którzy mogą stworzyć klimat na meczach. Zobaczcie jak przychylnie mówią o Koronie Kielce. Piłkarsko jesteśmy z nimi na takim samym poziomie, ale oni mają nowoczesny stadion na który chce się przychodzić (tu już rola zarządu). Jeżeli w Lubinie na stadion 40tysięczny przyjdzie 10tyś ludzi, a w Kielcach też 10tyś ale mają stadion na 15 i pół tysiąca, na dodatek nowoczesny i cały w krzesełkach, to on nie straszy już tak jak nasz. Dobry stadion ułatwia ultrasom zrobienie fajnej oprawy. Zadaszenie poprawia doping i w ogóle trybuny bliżej boiska poprawiają atmosfere.
Ten artykuł-odpowiedź o zakompleksionych dziennikarzach może zaognić sytuacje, bo pamiętajmy że PS niedługo w odwecie może napisać podobny artykuł i przeczytają to kibice w całej Polsce, a odpowiedź zarządu będzie zamieszczona na naszej stronie, więc de facto tylko kibice ZL przeczytają go sobie, a nie kibice w Warszawie, Łodzi czy Szczecinie.
Trzeba próbować poprawić wizerunek klubu poprzez zapraszanie na niektóre pokazowe treningi, i częstrze konferencje prasowe dziennikarzy. Przykład może być z tymi zegarkami które klub zakupił dla piłkarzy, dzięki któym trener może monitorować piłkarzy. Może trzeba było zmontować małą konferencje prasową, zaprosić dziennikarzy TVP3 z Wrocławia i pokazać im jak takie gadżety działają, jak wygląda nowoczesny trening piłkarski (przecież trener Michniewicz był w Anglii na szkoleniach i zna się na tym). Gdyby było to ciekawe pewnie nie tylko na Dolnym Śląsku by to puścili, ale np. w Wadomościach na jedynce. Coś takiego należy robić. Albo np. przed rozpoczęciem sezonu zrobić nowe koszulki i też zmontować efektowną konferencje prasową, gra świateł dobra muzyczka :wink: wszystko efektownie zrobić żeby sprzedało się w mediach. Coś takiego trzeba robić moim zdaniem. Pozytywną atmosfere wokół klubu.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru So 30, 01:30 

JasioJasio napisał(a):
Markus napisał(a):
Jeżeli coś przeoczyłem, to proszę o sprostowanie - ale czy ktoś z kibiców Zagłębia widział te oświadczenia zarządu gdziekolwiek indziej niż na naszej stronie?

A gdzie miało by być? Bilbordy ma klub wykupić? wydaje mi się, ze należałoby jeszcze rozesłać ten tekst do redakcji i tyle. No może zażądać jeszcze sprostowania ale to chyba by był przerost formy nad treścią.

Świetny sposób podaje chybil, zaprosić panów dziennikarzy piszących teksty na podstawie 90minut.pl, pokazać jak wygląda zaplecze klubu, zafundować bilety na mecz. Reagując ostro, choćby nawet słusznie, to narobimy sobie wrogów wśród dziennikarzy. Pokazać im rzeczywistość nie z perspektywy sali śadowej ale z murawy, ot co!

Jasio - dzięki za cytat, ale przeczytałeś całość? Bo chyba się nie zrozumieliśmy. Napisałem, że te oświadczenia zarządu na naszej stronie to tylko NADAL działania marketingowe mające na celu poprawienie wizerunku zarządu wewnątrz klubu - czyli głównie zyskanie przychylności kibiców. A TO ZADANIE ZOSTAŁO JUŻ DAWNO WYKONANE. JA TERAZ OCZEKUJĘ NA COŚ WIĘCEJ - CZYLI POPRAWĘ WIZERUNKU KLUBU NA ZEWNĄTRZ. A JEŻELI TO MA BYĆ JEDYNY NA TO SPOSÓB (te oświadczenia) , TO NIESTETY JEST ON NIESKUTECZNY. I NIE nawołuję do publikacji tych oświadczeń gdziekolwiek - pytam tylko, czy zostały gdzieś opublikowane. A RACZEJ NIE ZOSTAŁY - CZYLI SĄ RACZEJ TYLKO KU UCIESZE NAS - KIBICÓW ZAGŁĘBIA.
I tym samym nadal czekam na PROFESJONALNE działania naszych działaczy w temacie poprawiania wizerunku Zagłębia.

Tytuł:
PostNapisane: 2006 gru So 30, 11:05 
Administrator

Markus -> spokojnie, przyjdzie i na to czas - malymi krokami do przodu, kiedys nawet nikt na tego typu artykuly nie reagowal, bo mysleli ze to ich nie dotyczy;
dejmon -> jeszcze nie teraz, ale takie publikacje godza w dobre imie sportowej spolki akcyjnej Zaglebie Lubin, grupy kapitalowej KGHM Polska Miedź SA. Dzialaja na jej szkode a na to sa juz paragrafy.

dla wyjasnienia - ja mowie jak reagowac, ale popieram wszystkich, ktorzy daja pomysly jak przeciwdzialac.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3080 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 206  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1