zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź N 21, 03:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 19:27 

bramki : Stasiak (głową) i Plizga dwie (jedna z karnego)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 19:41 

Po pierwszej połowie powinno byc juz z 5:0. Niestety nic ciekawego nie pokazali. Wierna bronila sie prawie calym zespolem. A skład był mniejwiecej taki: Madarić, Kalousek, Stasiak, Cap, Jackiewicz, Strąk,Szczypek, Iwański, Łobodzinski, Plizga, Chałbiński.
Od poczatku 2giej polowy weszli Vidas i dalej nie pamietam :P
Moze cos pomieszalem z tym skladem jak tak to sorki. Środek pomocy grał słabo Iwański nie gra juz tak dobrze jak kiedys nie wiem co sie z nim stalo :/ Łobodzinski tez nic nie pokazal, O Szczypkowskim i Strąku lepiej nie bede nic pisal bo nie ma sensu, Chałbiński chodzil zamiast biegac. Najlepiej zagrał Plizga przynajmniej biegal i szukal pilki.
No i to chyba tyle. Ja tam przysypialem jesli cos sie nie zgadza to niech mnie ktos poprawi.
POZDRO

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 19:44 

Wpis Grucy1 na stronie 90minut.pl :

Cytuj:
Skład zagłebia: Madaric - Pokorny, Stasiak (46' Alunderis), Kalousek, Salamoński , Strąk, Szczypkowski (46' Jackiewicz), Łobobinski (46' Cap), Iwanski, Plizga, Chałbinski.

1-0 Strzał Stasiaka głową po rzucie rożnym egzekwowanym przez Iwanskiego
2-0 Rzut karny wykorzystany przez Plizgę
3-0 Plizga otrzymuje prostpadłe podanie i wzdłuż pola karnego i strzela obok bramkarza

Widzow 300 moze 400

Dopingu zero. Na stadion przyszli najzagorzalsi kibice zagłębia. Niestety mecz był słabiutkim widowiskiem nie bylo widzac po grze piłkarzy róznicy klas rozgrywkowych.

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.

Ostatnio edytowano 2005 paź Śr 26, 19:51 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 19:46 

No moze i taki sklad byl :P pomieszaly mi sie dwie polowy i zapomnialem o Salomonskim :)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 19:49 

A mi sie zdaje ze Alunderis wszedl za Stasiaka a nie za Salamońskiego:) On gral caly mecz:)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 20:26 

Mecz słaby, jak ktoś okreslił "wykopki". Zbyt dużo niedokładności i nonszalancji.
Trafnie okreslił to jeden z kibiców Wiernej (czterech ich było, jeden z szalem):
- O, do "szesnastki" doszli!

Przewaga nasza bezdyskusyjna ale wrażenia do bani.

Obrazek

Plizga z karnego, reszta powinna sie pokazać na http://www.zaglebie.org juz niedługo.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Śr 26, 23:43 

Fotki z meczu sa juz rowniez na www.sport.tomfol.pl

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 27, 06:55 

Bardzo smutny mecz. Jakimś cudem na zero z tyłu.
Cap, zdążył pokazać w 45 minut na co go stać, do Vidasa coraz bardziej pasuje mi ksywka KIKS-BOKSER.
Znowu nie widziałem, by nasz zespół miał "ciąg na bramkę", za to widziałem bardzo dużo podań czasem nawet celnych.
Najważniejsze jednak, że awansowaliśmy bo przecież w przeszłości w Pucharze ogrywały nas takie zespoły.
Jeszcze jedno Rusiecki w "PS" pisze
Cytuj:
...nic dobrego nie można powiedzieć o grze Pawła Strąka...

Z tym akurat zgodzić się nie mogę, ale zdążyłem tylko na II połowę, więc głowy nie daje.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 15:06 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków: wtorek 8 listopada, godz. 20.00 (Polsat Sport)

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 18:07 

No nasi gracze muszą się nieźle teraz fizycznie przygotować bo w piątek gramy z GKS-em i w sumie tylko sobota i niedziela im zostaje na odpoczynek.Z drugiej strony to Wisła jedzie do Zabrza i peweni nie będą sie wysilać za bardzo bo do wygrania z górnikem teraz nie trzeba za bardzo się starać.
Oj będzie ciężko teraz wygrać z Wisłą, bo do ich składu powrócą zapewne Sobolewski i Cantoro,a możliwe ze Błaszczykowski również oraz nieobliczalny Penksa.
Obawiam sie że odpadniemy z rywalizacji o PP 2005/2006. U nas może o coś powalczymy ale w Krakowie(30 listopada) wątpie żeby udało się coś korzystnego ugrać.

Takie jest moje zdanie.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 19:48 

A moim zdaniem Wisly nie przejdziemy chociaz chcial bym sie mylic.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 20:54 

Grubool napisał(a):
No nasi gracze muszą się nieźle teraz fizycznie przygotować bo w piątek gramy z GKS-em i w sumie tylko sobota i niedziela im zostaje na odpoczynek.Z drugiej strony to Wisła jedzie do Zabrza i peweni nie będą sie wysilać za bardzo bo do wygrania z górnikem teraz nie trzeba za bardzo się starać.

Takie jest moje zdanie.

Jak sie nie beda starac to beda mieli kolejny mecz bez zwyciestwa. To ze sa mistrzami Polski nie znaczy ze z kazdym moga "pojechac" ja wierze w awans do dalszej rundy a jesli Wy nie wierzycie to po co chodzicie na mecze ?? Zeby zobaczyc jak przegrywamy ? :)
Z Wisla u siebie wygramy w Krakowie padnie remis.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 21:02 
siwy ma tu całkowitą racje .... po co ma sie chodzić na mecze jak się z Góry Zakłada że ZAGŁĘBIE PRZEGRA ? ...... czy to jest narmalne ? :? to dlaczego jak ZAGŁĘBIE grało z MILANEM przyszło ..... tys. ludzi jak było wskazane że dostaniemy baty. PO TO SIĘ CHODZI BY POOGLĄDAĆ ZAJE***** WIDOWISKO ZE STRONY PIŁKARZY JAK I KIBICÓW.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź N 30, 23:31 

Jest takie powiedzenie: MIERZ SIŁY NA ZAMIARY. Ja akurat jestem realista i jestem nastawiony na taki wynik na jaki nas stac w chwili obecnej. Wiec prosze mi nie gadac ze jesli nie wierze to nie mam po co chodzic na mecze. Wiadomo po cichu licze na zwyciestwo ale nie jestem jakims huraoptymista, ktory po pokonaniu np Wisly ktora obecnie jest w slabej formie, od razu chce zebysmy byli mistrzami Polski.

Tytuł:
PostNapisane: 2005 lis Wt 01, 16:55 
powtoreczka z czerwca musi byc:)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 41  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1